Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Faka napisał:

Chyba te created skater mają najtrudniejsze wyzwania.

Oj nie nie byczq, jeszcze mało widziałeś.

 

A co do tego czelendżu - oczywiście masz wszystkie staty na maksa? Jeśli tak to najlepiej rozpędzić się, wybić z rampy na końcu parku, tam zrobić pierwszego reverta, potem manual przez garby, wskoczy gap, i szybciutko skręcasz w lewo na rampę, wyskok i drugi revert. Aktywny Special, oraz Nose Manual pozwolą Ci utrzymać prędkość.

 

Ja już sobie Rowleya, Burnquista i Lizze wymaksowałem, teraz mi zostało 10 tysięcy jednego rodzaju tricku (grindów mam ponad 9,500 tysiąca), 100 meczów w multi, albo 2 rundy poniżej pewnego czasu w speedrunie.  Nie lubię speed runów, więc pewnie będę bawił się w multi. No  i wtedy wskoczą wszystkie Legendarne czelendże :banderas:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się w końcu zrobić srebro w Skate Parku, ale złoto było już dla mnie za trudne.

Eh, niby wszystko wiem ale kończy się tym, że kombo za krótkie albo się wywalę.

Pewnie kwestia treningu.

 

Plus dolecieć do lamp i w rezultacie do znaczka V też średnio mogę.
Z parę razy mi się udało, ale żebym to robił świadomie to nie powiedziałbym.

Jak wyskakiwać z ramp?

Special mam, jadę sobie na przykucu i daję góra i niby leci ale nisko.
A statsy Air i Speed max.
Dodaje puszczenie skoku też nic.

Wtf.

Odnośnik do komentarza

Zrób Boneless i podpakuj Hangtime razem z Ollie. Odpowiedni kąt przy wyskoczeniu i znaczek sam wpadnie, do tego pamiętaj, żeby grindować po tej linie czy co to tam jest zawieszone.

 

Tony chyba ma kozacki ubaw przy promowaniu gierki:

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Basior napisał:

Wczoraj udało mi się w końcu zrobić srebro w Skate Parku, ale złoto było już dla mnie za trudne.

Eh, niby wszystko wiem ale kończy się tym, że kombo za krótkie albo się wywalę.

Pewnie kwestia treningu.

 

Plus dolecieć do lamp i w rezultacie do znaczka V też średnio mogę.
Z parę razy mi się udało, ale żebym to robił świadomie to nie powiedziałbym.

Jak wyskakiwać z ramp?

Special mam, jadę sobie na przykucu i daję góra i niby leci ale nisko.
A statsy Air i Speed max.
Dodaje puszczenie skoku też nic.

Wtf.

W zawodach ważne jest, żeby się nie wywrócić, bo za to odejmują bardzo dużo punktów. Comba nie muszą być jakieś ogromnie, po prostu kilka z różnorodnymi trikami i specialami.

 

A do tego loga V, to już mówiłem - z tego wielkiego halfpipe musisz wyskoczyć przy samej ścianie, wallride, wallie na świetlik, grindować do ostatniego prostopadłego, zgrindować je, wallplant, wracasz i na końcu przeskakujesz na kolejny prostopadły, ten z literką.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, michu86- napisał:

zdecydowanie lepsze te challange niz robienie prostych misji po 20 razy różnymi skejterami.

 

Wyzwania są ekstra, ale mi brakuje powtarzania Kariery, bo samo zbieranie statystyk grajkami jest nudne. A tak to człowiek by od razu sobie ćwiczył zadania do speedrunów, bo te na hard nie są takie łatwe. Na razie zrobiłem Warehouse, School i Mall. W szkole nawet bardzo dobry czas mi wyszedł, ale o kilka sekund dłuższy niż w jednej nie udanej próbie (nie trafiłem na zjazd do kasety).

 

Wcześniej pisałem o Hard-getsie w Mall, jak to próbowałem robić przez ponad godzinę, czy ile to tam było. No to wczoraj wpadło w ciągu 5 prób i zrobiłem to dwa razy :reggie:

 

26 minut temu, Nyu napisał:

Tam obok V jest jeszcze pluszak i pewnie gapy xd

 

A są tam Gapy w ogóle? Ja Gapy robię we Free Skate na spokojnie, nie trzeba się z niczym śpieszyć. Podobnie jak Wyzwania skaterami, które ogólnie są banalne i opierają się głównie na połączeniu kilku trików.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Wcześniej pisałem o Hard-getsie w Mall, jak to próbowałem robić przez ponad godzinę, czy ile to tam było. No to wczoraj wpadło w ciągu 5 prób i zrobiłem to dwa razy


Na razie jeden z moich ulubionych hard-getów - powoli wracam też do jako takiej formy, regularnie combo w okolicach/powyżej miliona, teraz pora na regularne 5 mln.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...