Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo grałem przez ostanie 2 lata w skejty i zdarza mi się bluescreen w mózgu podczas robienia grindów, bo jestem przyzwyczajony do tego że się ustawia dechę pod odpowiednim kątem i git, a tu jeszcze trzeba Y klikać, odzwyczaiłem się przez te wiele lat przerwy od THPS.

Normalnie pamiętam, ale czasami przy szybszych combosach zapominam. :rayos: 

Odnośnik do komentarza

ja skilla nie mam zeby krecic takie wyniki, a kiedys na klawiaturze sie gralo i nie bylo problemu xD 

 

co do VV to najtrudniejsze Chicago oraz Skate Heaven reszta calkiem prosta. Pogralem troche mutli wczoraj i duzo koxow caly czas konczylem 3 miejscu;/ tryb graffiti mi sie nie podoba reszta calkiem spoko

Odnośnik do komentarza

No ja też się obawiam, że nie dam rady wykręcić tych 10 baniek, a nawet jeśli jakimś cudem, to okupię to zdrowiem psychicznym i długimi godzinami mielenia tej samej miejscówki przy czym obrzydzę sobie grę. Zostawiłbym to na później, ale boję się, że spatchują i poczuję się potraktowany niesprawiedliwie xd

 

Popróbuję trochę dzisiaj i zobaczę jak pójdzie. A jak nie, to cheese i wrócę do cieszenia się grą. 

Odnośnik do komentarza

Ja też sera dałem. Myślałem, że będzie łatwo ale chyba wiek robi swoje i już nie te skillsy co 15 lat temu. Mam wrażenie, że kiedyś było łatwiej, bo reverty i manuale dłużej siedziały niż teraz. Już wystarczająco przy czelendżach się wkuwiam. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Oglądałem jak JSkeleton robi 10baniek, no wyglada to ultra ciezko, na pewno sprobuje sie podjąć tego - ale najpierw wszystko inne;) gra wymiata dawno nie mialem tak spoconych łap przy graniu. O dziwo nawyki z ps1 zostaly i niektore triki, albo skoki robie normalnym krzyzakiem, a nie analogiem: przede wszystkim lipy i specjale :0 smieszne mi sie gra bo gram i analogiem i krzyzakiem na raz ;)

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Hm? Ktoś jeszcze gra na analogu? Ja tylko krzyżak. Trochę jak w bijatykach - precyzja i szybkość wprowadzania kombinacji się liczy, a wtedy krzyżak jest niezastąpiony.

 

Powalczyłem dzisiaj trochę z tymi 10 milionami i na tę chwilę to jest dla mnie niewykonalne. Przy odrobinie szczęścia mógłbym wykręcić 5 milionów w 2 minuty, ale na więcej to już moje palce są zbyt stare. Dzbanki "Combo za milion" + "milion high score w sesji" wbite legitnie i z palcem w nosie w zasadzie, ale 10 baniek poleciał cheese, jak na lamusa przystało. :dafuq:

 

Ale potem wymaksowałem staty i zrobiłem sobie wszystkie czelendże u Rune Gliffberga, więc w sumie było świetnie. Samo szukanie gapów dostarcza mnóstwo frajdy.

 

  

4 godziny temu, Bartg napisał:

Zacząłem dwójkę ale dopasionym skaterem za łatwo idzie, więc zmiana zawodnika od School 2 chyba będzie. 

Możesz po prostu odjąć mu staty ;]

Odnośnik do komentarza

Ja gram na analogu i nieskromnie mowiac idzie mi swietnie. Nie jak u prosow 100mln combo, ale tak jak Wam z tego, co czytam, kilka milionow w combo sie robi. Jednak gram na Naconie, a tam analog jest lzejszy, bardziej precyzyjny, wygodniejszy, za to dpad ssie, wiec i tak nie mam wyboru. Zara zaczynam gapy w skate heaven i wpada trofix. 

Odnośnik do komentarza

Na liczniku 7 godzin a obie części na 100% razem z VV, gapy w 3 miejscówkach ogarnięte, odkryty kosmita i 50 level, wydaje mi się jeszcze łatwiejszy niż oryginał przez reverty albo pamięć mięśniowa została :) jak na razie legitne combo to 3,7 miliona :) 

 

ps. Grane tylko na krzyżaku, gałki w tym nie widzę do precyzji

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Na pewno jest łatwiej o duże combosy dzięki revertom i wallplantom, w moim przypadku na pewno levele idą szybciej niż w oryginale, ale to pewnie przez to, że człowiek zadziwiająco dużo pamięta z tych leveli. Też tak macie, że po pół godzinie na danej mapce przypomina wam się duża część gapów?

Odnośnik do komentarza

Pamięta się sporo. Ja wczoraj zrobiłem wszystkie gapy oraz wszystkie Hard Gety w THPS1. Ten w Roswell najciekawszy jak dla mnie z uwagi na wykorzystanie mechaniki.

 

 

Ten w Downhill Jam zrobiłem mykiem bez przejeżdżania całej mapy po resecie, ale wskakiwanie na manualu do ostatniego wymaganego gapu mnie mocno wkurzało (jakby ktoś chciał to mogę później wrzucić filmik). Pozostałe mapy mają dość łatwe te wyzwania, ale i tak przy większości spędziłem więcej czasu niż planowałem, bo zawsze musiałem coś skopać.

Z dwójki mam zrobione gapy w Hangarze, Szkole i Venice Beach. Hard Get w Hangarze wpada przy okazji robienia Gapów, więc jest banalny. Zobaczymy jak pójdzie reszta w THPS2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...