Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
2 godziny temu, Faka napisał:

Swoją drogą, nie wyobrażam sobie grać w Tonego w hh Mode na Switchu, przez te upośledzone guziki dpada. Na gałce robić triki, prędzej bym urwał, niż miał zrobić milionowego kombosa. 

No ja być może będę ogrywał na Switchu, zobaczę jeszcze. :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś już robił upgrade na PS? Zrobiłem, wszystko fajnie ale pokazuje mi osobny set trophy dla wersji PS5. Mam błąd czy tak ma być? Jeśli tak ma być to siara, chciałem dobić ostatnie trophy za 100 lvl a Ci mi mówią rób wszystkie trophy od nowa

Chyba ze muszę coś zrobić a nie wiem co żeby się to zsynchronizowało? Najpierw zrobiłem upload save jak radzili z poziomu wersji na PS4 potem upgrade gry i download save w wersji PS5. Progres przeszedł ale trophy set jest nowy Wiem, ze to tylko trophy ale zależało mi w tej gierce na platynie a wbijać HGT od nowa wszystkie jeszcze raz chyba mi się już nie chce

Coś chyba musi być z(pipi)ane, progres przeszedł cały a nie które trophy są przecież za progres wlasnie i pewnych rzeczy drugi raz się nie da wbić jak np.

049839e689912006612ad7e069a621e5.jpg

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma autopop. Na forum psnprofiles ludzie mieli taki sam problem i wystarczyło usunąć save wersji PS5 i ponownie zaimportować save z wersji PS4.

 

Śledziłem wątek, bo chciałem dziś kupić upgrade, dokończyć trofea na PS5 i potem zassać save do wersji PS4, ale okazuje się, że tak się nie da (w Nioh 2 się dało).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Ta gra ma autopop. Na forum psnprofiles ludzie mieli taki sam problem i wystarczyło usunąć save wersji PS5 i ponownie zaimportować save z wersji PS4.
 
Śledziłem wątek, bo chciałem dziś kupić upgrade, dokończyć trofea na PS5 i potem zassać save do wersji PS4, ale okazuje się, że tak się nie da (w Nioh 2 się dało).

Sprawdzam, muszę najpierw skopiować i zaaktualizować z płyty ver PS4, bo jak usunąłem save z PS5 to już w wersji PS5 nie mam opcji importu, wiec pewnie trzeba jeszcze raz wyeksportować najpierw
Odnośnik do komentarza

Ja się złamałem i jednak kupiłem upgrade. Zrobiłem tak:

 

Odpaliłem wersje PS5 (chciałem na szybko zobaczyć czy jest duża różnica, na pierwszy rzut oka bez szału)

Potem odpaliłem wersje PS4, zrobiłem upload save’a.

Wrocilem do wersji PS5, zaciągnąłem save i zaczęły wpadać trophies.

 

edit: chociaż teraz widzę ze nie wszystkie :D ...

Odnośnik do komentarza

Stwierdziłem, ze zmarnuje pare godzin życia i zrobie grind do 100 lvl. Tak wiem jestem pojebany ale uparłem się na platynę. Z 76 dobiłam do 84 lvl i jeszcze mi nie  obrzydło żeby to popier.... zobaczymy ile wytrwam.

 

Gdyby ktoś szukał szybkiej metody to polecam ta z poniższego filmu, w przerwie na 1 lvl robie solo tour jakiś żeby pierdolca nie dostać, wpada za niego tez sporo xp i jakos leci

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...