Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak z ciekawości sprawdziłem ile expa mógłbym jeszcze dostać robiąc każde wyzwanie w grze (bez tych ukrytych i skaterów) i jest to ok 75k (jakieś 85-90k licząc skaterów). Mam 70 lvl i na wbicie 100 poziomu potrzebuje ok 580k :pawel: Te 90k starczy na 6 poziomów. Kogoś tam nieźle pogrzało z tym grindem.

 

Co do map z THPS3 to też bardzo chętnie bym na nich pośmigał, nawet jako płatne DLC, ale nie nazwałbym ich dużo lepszymi czy większymi od tego co mamy w 1+2. Lotnisko uwielbiam i jest to zdecydowanie mój ulubiony poziom z trójeczki.

Odnośnik do komentarza

Ponad 3h robienia gapów na Skate Heaven, z czego pewnie godzina na słynne kicker2rail i potem jeszcze 2bench i po wbiciu:

 

1) Nienawidze siebie

2) Nienawidze deskorolki

3) Nienawidze Neversoft

4) Nienawidze Vicarious Visions

5) Nienawidze Activision

6) Nienawidze Tony Hawka i jego rodziny 3 pokolenia wstecz.

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartg napisał:

Ponad 3h robienia gapów na Skate Heaven, z czego pewnie godzina na słynne kicker2rail i potem jeszcze 2bench i po wbiciu:

 

1) Nienawidze siebie

2) Nienawidze deskorolki

3) Nienawidze Neversoft

4) Nienawidze Vicarious Visions

5) Nienawidze Activision

6) Nienawidze Tony Hawka i jego rodziny 3 pokolenia wstecz.

 

spacer.png

 

Gapy to tam pies ich yebał, dopiero się zabawa zacznie jak się weźmie za hard get there.

Odnośnik do komentarza

A mi się nawet podoba siedzenie nad hard to getami. :notbad: 

 

 

Ale tak jak piszecie - dawać mapy z trójki. :banderas:Statek, lotnisko, foundry :fsg: 

W sumie jedyne co mnie rozczarowało w tej grze to edytor parków. Liczyłem że serio zrobią jakieś fajne fanowskie, ale detekcja kolizji i obiektów kuleje i nawet ktoś się postarał o całkiem niezłe foundry, ale przez bugi ma to mały sens.

 

Reszta elegancka :) 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś problem z odblokowaniem slotów na specjale? Przeszedłem najpierw Tonym Hawkiem i zrobiłem wszystkie jego challenge ale nie odblokował mi się ani 1 slot... 

Teraz stworzyłem customowego chłopa i zrobiłem challenge dla niego, za który niby powinien odblokować się dodatkowy slot na specjalny trik... ale ni się nie odblokowało.

Trzeba to gdzieś jeszcze kupić czy gra jest zglitchowana?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Emet napisał:

Trzeba to gdzieś jeszcze kupić czy gra jest zglitchowana?

Nie miałem takiego błędu. Upewnij się tylko, że edytujesz triki pomiędzy sesjami, bo w trakcie nie można.

 

3 minuty temu, XM. napisał:

W sumie to thps1i2 moglby sluzyc jako platforma to 3/4/thug1 i 2.

No jak dla mnie to jedyne sensowne rozwiązanie dodać je jako DLC, aby nie trzeba było odpalać osobnej gry jak chcemy pograć w inne poziomy.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem między sesjami i w menu głównym. Problem w tym, że sloty są zablokowane z klòdką i tekstem zeby zrobić challenge żeby je odblokować... ale challengy już nie ma bo je zrobiłem. Czyli bug... Mam nadzieję, że szybko to naprawią bo przez trochę spadł mi zapał do gry jak mam tak ograniczony repertuar specjali (każde kolejne użycie danego triku w sesji zmniejsza jego punktację).

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Emet napisał:

Sprawdzałem między sesjami i w menu głównym. Problem w tym, że sloty są zablokowane z klòdką i tekstem zeby zrobić challenge żeby je odblokować... ale challengy już nie ma bo je zrobiłem. Czyli bug... Mam nadzieję, że szybko to naprawią bo przez trochę spadł mi zapał do gry jak mam tak ograniczony repertuar specjali (każde kolejne użycie danego triku w sesji zmniejsza jego punktację).

 

No ale masz już 21/21 zrobionych w przypadku prosów, a 24/24 created skater? Dziwnie tak ten bug wyskoczył.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...