Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, elvis004 napisał:

To wiek ale jak go zaprosić, w grze nie widzę opcji tworzenia lobby

Na PS4 to wciśnięcie touchpada. Tam jest całe menu.

2 minuty temu, Faka napisał:

@KmiotOgólnie to ja nie mam problemu w wskoczeniem do wulkanu, problem mam taki, że nie zalicza nic, a nic tego gapa :|

Rozumiem, ale w tym przypadku też mi pomógł ten filmik, bo faktycznie trzeba się trochę odbić od krawędzi wulkanu. Bezpośrednie wskoczenie u mnie też nie zaliczało.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Burnside ma łatwy (do Roswell THPS1 ma łatwiejsze HtG, Roswell może być trudny jak się nie umie używać acid dropów, bo początek HtG to przeskok nad środkową platformą i trzeba mieć odpowiednie momentum do tego).

School II, Venice i Bullring są pewnie najtrudniejsze, bo wymagają porządnego operowania manualami (i w przypadku dwóch ostatnich, dobrego podejścia do kolejności). No i Skate Heaven, randomowy level, więc HtG jest równie randomowy, ale bardziej irytujący niż trudny.

Odnośnik do komentarza

Idzie czasem dostać jobla od robienia tych NIBY banalnych HtG, a w rzeczywistości człowiek się nieźle umęczy (taki kurde stairway w mall mnie psychicznie podłamał), ale co zrobione to jego i satysfakcja jest - przyznam, że już i tak mnie to doprowadzało do załamki  XD. Zastanawiam się jak mi będzie szło z Bullring, bo to najgorszy, ze wszystkich jak po internetach piszą to tylko na to plują.

 

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Faka napisał:

taki kurde stairway w mall mnie psychicznie podłamał

 

Ja to się nieźle wkurzyłem jak kolejny raz zamiast walla zrobiłem grind po tej poręczy na końcu. Wypadałoby wrócić do grania i spróbować zrobić resztę w THPS2.

Btw. które macie poziomy? Jak kończyłem grać te 1,5 tygodnia temu to miałem jakoś 67 chyba.

Odnośnik do komentarza

Ta, też raz wskoczyłem na tę poręcz na ostatniej prostej, więc sam nie byłeś, a co do lvl to mam 66 - tak jak było mówione, idzie to jak krew z nosa, a do setki to chyba non stop w multi trza robić. W sumie już ktoś wbił 100 lvl więc niezły z niego wariacik jest :obama:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ja mam 67 chyba, dzisiaj pobiłem swój rekord w Hangarze, teraz wynosi 15.5 mln, daje to 87 miejsce na leaderboardzie na PS4, not bad jak na niegranie w serię kilkanaście lat. Platynę pewnie zrobię, ale czekam na jakieś eventy od VV, pewnie mają zaplanowane, wątpię, żeby oczekiwali od graczy wbicia 100-ki bez nich.

Odnośnik do komentarza

U mnie 70 lvl i kurde, chciałbym tę grę uhonorować platynką, ale ten grind jest przerażający. Ogólnie jest już w sieci opanowanych kilka metod na ~10k exp/godzina, ale wszystkie to mozolny i nużący grind, ciągłe powtarzanie minutowych sekwencji grind/manual/lip i retry.

 

Do osiągnięcia 70 lvl uzbierałem w sumie 190k expa.

Do osiągnięcia 100 lvl  trzeba w sumie 780k expa.

 

Czyli brakuje mi ~600k exp, podzielić to przez 10k/godzinę = 60 godzin.

60 godzin powtarzania minutowych sekwencji.

 

Nie no, kurwa, dzięki xd

Porobię sobie jakieś brakujące czelendże, wymaksuje pro skaterów, a potem czekam na lepsze okazje do grindu.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DHfhV0DybXTsMj0E6ZeJisKOQbDw6hCmRNNwRCQZiM8/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza

Tak, swoją drogą, też mieliście może takie odczucie, że te zdobywanie filmów prosów to jest nie jest takie same uczucie, co kiedyś, że się oglądało z rozdziawioną gębą? W dobie youtubowego streamu, to tam pełno tych filmów z nimi i wszystko się niby widziało. 

 

No i całe THPS1 HtG zrobione i trochę z THPS2 z tych łatwych i zostanie już długa droga do platyny przez te 100 lvl XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Ten challenge to jest bardzo frustrujący i psychiczny. Ogólnie on by był łatwy do zrobienia, gdyby nie te łuki na końcu barierkach, gdzie trzeba mieć odpowiedni timing do wybicia. Raz, że trzeba patrzeć na balans, dwa również patrzeć na barierkę kiedy wybić. Tak jakby człowiek miał z 6 par oczu to by z palcem w dupie zrobił. 

 

Zostały mi 3 najtrudniejsze (ponoć xd) - Venice, Bullring i School II. W sumie robiłem już przymiarki do School II - najtrudniejszy jest ten ostatni moment zdobycia gapa, nie będzie źle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...