Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Square napisał:

No wiadomo, dla mnie te dwa kawałki po prostu najlepsze. Ogólnie więcej dobrych jest na liście, przy których fajnie się czesze triki, ale też sporo nijakich.

Ok, tylko dyskusja dotyczyła niezbyt trafnego doboru nowych kawałków. Jazda po szkole w akompaniamencie No Cigar to +10 do klimatu, nijak to się jednak ma do tego co dodał od siebie remaster.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ja tam nie miałem wrażenia, że nowy soundtrack jest źle dobrany, a wręcz przeciwnie - kilka kawałków zagościło u mnie na playlistach (m.in. Flamingo, czy All Soul's Day, czy Shutdown od Skepty), jest rock, jest rap, wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wojtas011 napisał:

i juz leci kawalek z oryginału, gdzie soundtrack jest prawie w pełni dostepny.

 

 

Oj "prawie w pełni" to trochę naciągane, nie patrzyłem na konkretną listę wywalonych kawałków, ale znając OST z THPS 1 i 2 prawie na pamięć, to od razu rzuciło mi się w uszy, że dużo tego brakuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, kotlet_schabowy napisał:

 

 

Oj "prawie w pełni" to trochę naciągane, nie patrzyłem na konkretną listę wywalonych kawałków, ale znając OST z THPS 1 i 2 prawie na pamięć, to od razu rzuciło mi się w uszy, że dużo tego brakuje.

5 piosenek brakuje, co prawda wśród nich jest jeden z największych hitów Bring the Noise

Odnośnik do komentarza

Ostatnio grałem w tego rimejka i ciekaw jestem, czy ktoś podziela moją opinię... Ale graficznie to wygląda naprawdę źle? W sensie nie technicznym, ale stylistycznym. Szczerze wolę jak wyglądało to w oryginale. Czuć tutaj jak gryzie się ta brzydka realność z dosyć arkejdowym stylem gry. Brakuje jakiegoś art designu. 

 

Gameplayowo to wciąż 10/10, choć bez podbicia statsów wydaje się to wolniejsze niż oryginał. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figaro napisał:

Ostatnio grałem w tego rimejka i ciekaw jestem, czy ktoś podziela moją opinię... Ale graficznie to wygląda naprawdę źle? W sensie nie technicznym, ale stylistycznym. Szczerze wolę jak wyglądało to w oryginale. Czuć tutaj jak gryzie się ta brzydka realność z dosyć arkejdowym stylem gry. Brakuje jakiegoś art designu. 

Czy ja wiem, THPS jakoś nigdy nie miał mocno stylizowanej oprawy jak np. SSX (może oprócz THUG). Może postacie mogły by wyglądać trochę bardziej komiksowo + dodać jakieś efekty podczas robienia większych tricków czy speciali ale wtedy był by płacz że za dużo zmienili. Ale wiem o czym piszesz bo np. w THPS Project 8 wraz z bardziej realistyczną grafiką zmieniła się kamera, animacje i feeling jazdy a w THPS 1+2 mamy jeszcze bardziej realistyczną oprawę ale bardzo arcade'owy gameplay.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hard Get Theres pokazuje jak jesteś dobry w te gierki, bo to właśnie jest cały kunszt tej gry. Te robienie wielomilionowych kombosów to mają się nijak do robienia właśnie tych skilli z hard get, co się nagrałem i porobiłem te combosy to moje. A najgorszy to był ten The Bullring, drugi raz już by mi się nie chciało tego robić. 

 

 

Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

 

19 hours ago, Figaro said:

Kupiłem Tonyego i jest naprawdę nieźle. Szczególnie tryb Jam po sieci, pięknie upokarzam wszystkich laików. 

 

Czy mi się wydaje, czy ta gra ma crushed blacks? Dziwny kontrast panuje. 


Dodali Floyda do gry?

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gram jakiś czas i zauważyłem jeden bardzo irytujący błąd. Podczas wybijania się na half pipe kamera zawsze leci idealnie za zawodnikiem i można sobie ładnie siekać triki. Problem zaczyna się gdy robię triki gdzie skater łapie deskę i robi jakieś obroty, czyli triki pod kołkiem na xboxie. Wtedy pojawia się problem, bo kamera nie wiedzieć czemu nie leci za plecami zawodnika i postać spadając nie ląduje na half pipe z powrotem przez co przerywa mi combo. Mógłbym co prawda robić kickflipy itd i nie było by problemu, ale np. za taką madonnę czy airwalk jest dużo więcej punktów.  
Miał ktoś podobny problem? Bo irytuje mnie do tego stopnia że aż mam ochotę wywalić grę z dysku.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...