Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak facepalmz.gif
Nie wiedziałem, że trzeba to jeszcze dodatkowo zatwierdzać. 
Naklikałem się trójkąta rofl.gif ale już wszystko mam. Dzięki za pomoc good.gif

Miałem to samo xD z 5 min wciskałem trójkąt

Siadłoby DLC chociaż z 3 narazie, ale to Acti wiec po sukcesie 1+2 pewnie wyjdzie osobno 3+4 i już powyżej 200 zł

Dzisiaj Feed me wpadło za 3 razem

Czas na HgT
Odnośnik do komentarza

No i jeeest:

EjVQ5UEXkAA9-QE?format=jpg&name=large

 

Ale duma :D

 

Tego achievmenta za level 100 to ewidentnie zepsuli bo na PS4 ma go 0.1%, czyli prawie nikt. Moim zdaniem coś z tym zrobią.

 

10 milionów punktów robiliście sami czy na skróty mapką? Ja chyba spróbuje sam, ale mój rekord do tej pory to mniej niż 2 miliony, więc będzie ciężko.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

HgTs z THPS1 bez Roswell wpadło elegancko, z The Mall były lekkie problemy ale siadło w końcu; w Downhill przez buga z zaliczaniem grinda na HP tez zeszło chwile ale w sumie nie było tragedii i siadło. W Roswell mnie „martwi” przeskok duży z jednego HP na drugi bo z Gapem się mega męczyłem ale może się uda

Zobaczymy jak THPS2, patrząc na YT tylko Venice mnie narazie niepokoii. Z tym transferem na dach i Skater Haven

Odnośnik do komentarza

I mam zacięcie na na High Deck Gap w roswell żeby zacząć robić HgT. Jakieś wskazówki w którym momencie rampy wybijać się bonelles? Na maksa opóźniać skok, ciut wcześniej? 2x ogólnie mi się tego GAPa udało zrobić i kurła wiecznie z tym problem mam



Dalsza cześć tego HgT rozkminipna i wychodzi za każdym razem tylko ten ebany przeskok High Deck Gap

Odnośnik do komentarza

@elvis004 Robisz wallplant z przeciwległej ściany? To pomaga w nabraniu odpowiedniego speeda.

 

Ogólnie to mniej więcej tak:

1. Nabijasz Special

2. Rozpędzasz się na rampie

3. Wyskakujesz (z przodem na krzyżaku) poza rampę) i robisz wallplant (im wyżej na ścianie, tym lepiej)

4. Od razu dusisz R2, by wylądować z powrotem na rampie nie tracąc rozpędu

5. Opóźniony boneless (praktycznie już poza rampą, trzeba indywidualnie to wyczuć)

6. W odpowiedniej chwili dusisz R2, tak, by wylądować już na przeciwległej rampie i utrzymać speed

7. Lądując robisz reverta i manual.

8 Lecisz na grind po przeciwnej stronie by złapać Roll in Chanell Gap, a potem już raczej z górki pozostałe dwa gapy.

 

Coś w ten deseń:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No gap jest dość problematyczny, mnie też nie za każdym razem wychodzi, całość przelotu jest raczej "na styk" i do samego końca nie wiesz czy siądzie, więc profilaktycznie się dusi R2, by revertować i tego nie zmarnować.

I bardzo dobrze, że jest na początku, bo jak już on wejdzie, to reszta jest kwestią wprawy i zależy już tylko od nas, więc to chwila moment. Znacznie bardziej by frustrowało, gdyby każdą próbę trzeba było nim kończyć.

Odnośnik do komentarza

Bardziej miałem na myśli to, ze tego HgT mógłby inny GAP zaczynać a tego z(pipi)anego High Deck, który jest mega randomowy wyejbac całkiem z tego HgT

Taki sposób jeszcze znalazłem:

Od 4:18, tylko tez przeyebane bo musisz odpowiednio daleko „dolecieć” i spaść na grinda żeby zaliczyło gapa, i problemem jest prędkość na manualu po zeskoku potem żeby „pod górkę” wyjechać

Odnośnik do komentarza

Narazie odpuściłem Roswell i zacząłem THPS2. W 2h wpadły wszystkie HgT oprócz School II, Bullring i Skater Haven.

Zostały tylko 4 do kompletu, School II trzeba będzie trochę więcej czasu poświecić ale jest już blisko, Bulring i skater haven jeszcze bez prób no i to poyebane Roswell.

Na każdym HgT jak coś zawale to wiem gdzie i co muszę poprawić, kilka podejść i wpada.

Na Roswell ni cholery nie mogę tego skoku wyczuć Albo za wcześnie się wybije i nie dolece - za niska parabola skoku, albo na tyle źle ze lecę za wysoko w górę i nie dolatuje - za wysoka parabola lotu, żeby po R2 zaliczyło GAPa coś czuje ze ten zyebany roswell ostatni zrobie

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2020 o 21:18, elvis004 napisał:

Bardziej miałem na myśli to, ze tego HgT mógłby inny GAP zaczynać a tego z(pipi)anego High Deck, który jest mega randomowy wyejbac całkiem z tego HgTemoji846.png

Taki sposób jeszcze znalazłem:

Od 4:18, tylko tez przeyebane bo musisz odpowiednio daleko „dolecieć” i spaść na grinda żeby zaliczyło gapa, i problemem jest prędkość na manualu po zeskoku potem żeby „pod górkę” wyjechaćemoji854.png
 

 

Bardzo fajnie zrobiony ten hgt w roswell, zupełnie inaczej niż większość, gdzie zaczyna od wallplanta.

Odnośnik do komentarza

Wpadło Rollin' Deck na Roswell Satysfakcja w uj

Starałem się na dwa sposoby w zależności kiedy uda się przelecieć HP z GAPem, ale ostatecznie poszło z metoda z wallplantem a nie grindem jak w filmiku, który wrzucałem.

Już wiem co robiłem źle, po wybiciu nie manipulowałem strzałka w górę i stad leciałem jak kłoda pod wiatr xD

Jak już to opanowałem GAPa z przeskokiem to już tylko kwestia czasu, żeby wpadło




Zostało trzy HgT: School II, Bullring i Skater haven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Łatwo nie było ale wszystkie HgT to za(pipi)iste wyzwanie, oj dawno tyle funu z osiągnięcia czegoś w gierce nie miałem

Najgorszy dla mnie to ten na Roswell ale po wybadaniu gdzie popełniam błąd poszło fajnie, później chyba School II i Bullring. Wszystkie 3 wpadły dzisiaj łącznie z ostatnim i został tylko 100 lvl o ile coś wymyśla żeby to po ludzku wbić. Zrobie jeszcze resztę zwykłych Get There i chellange wszystkimi Prosami i zostanie czekanie co wymyśla żeby ten 100 lvl wbić

Wpadł przed chwila ostatni:

834276c79655bf627b73881e63d77085.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zawieje boomerem, ale chyba gusta co do gier zmienily mi się od podstawowki czy tam liceum.

 

Pograłem na kilku mapach, od razu przypomniałem sobie sterowanie (bardzo lubilem thps2 i kiedyś mogłem masterowac w kółko ten sam park) i najłatwiejszy sposob by wbijać kilkusettysięczne comba. I w sumie tylko to mi leży (nabijanie high score), a inne zadania typu zbieranie puszek, literek i innych pierdół jakos mnie nie motywuje :(

 

Solidny kop nostalgii, ale tak samo jak w przypadku Tekkenow, tutaj tez mi się nie chce dalej cisnąć.

 

Do kitu być starym graczem.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Spędziłem sporo czasu w weekend z tą gierą i odczucia w sumie mieszane, przynajmniej przez pierwsze godziny. Największy problem miałem z 60 klatkami :D thps2 ogrywałem zawsze w 30 i to + lekko zmieniona fizyka spowodowały, że minęło trochę czasu, zanim przyzwyczaiłem się do sterowania. Najbardziej wkurza to przy wykonywaniu precyzyjnych czynności, czyli zebranie jakiejś pierdoły itp. Jeżeli chodzi o oprawę to też spodziewałem się czegoś lepszego po tych hurra optymistycznych opiniach. Mapki w większości są ładnie odświeżone, ale część z nich straciła swój specyficzny klimat, jak chociażby Marsylia. 

Z plusów - bardzo dużo rzeczy do odblokowania, co motywuje do powrotu do gry. Niektóre rzeczy są fajnie przemyślane, np czajenie się na jakiś challenge, żeby odblokować konkretną deskę, która nam się podoba. Samych desek jest zatrzęsienie, a do tego jeszcze dochodzą ciuchy i inne pierdoły. Fajnie, że są znane modele ubrań i butów, bo wiele z nich sam nosiłem, więc jakoś tak przyjemniej wrzuca się swoje ulubione najki. Boli trochę brak rozbudowanego kreatora postaci, na szczęście te defaultowe ryje można dość mocno upiększyć. Ogólnie nie jestem w stanie wystawić oceny, gra mnie lekko rozczarowała (chyba się nastawiłem na efekt wow od pierwszych minut), ale pierwsza sesja skończyła się po 5h, więc chyba nie jest źle ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...