Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie jest to fajne jeśli przez cały dzień gra nie działa, ale awarie się zdarzają. Mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia.  
Jak tam? 2 dzień i wciąż stoicki spokój? Wierny swoim panom?

Jak żyje nikt nigdy nie wyj ebał mi się na forumku jak Ty. Także zanim kolejny raz dasz minusa z dupy, zastanów się czy nie będzie beki z Ciebie
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

A w żartach pisałem że wywali serwer i kredyty dadzą, bo always online odbije się czkawka, a tu masz 4 dni później...

:frog:

Nie chce psioczyć i jak będzie działać to zamierzam grać dalej. 

Na redditach jakieś burze o refund chcą robić. Może to nie Cyberek, ale rozumiem ludzi że nie chcą się na to godzić. Kur.. Kupujesz coś i nie działa :dafuq:

Always online to kolejny rak po mikropłatnościach i dlc-kach zawartych w podstawce :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą 20h i akurat jak się znudziłem i odstawiłem grę to coś w niej się zrąbało.

Przypadek GT7 to kolejny raz, gdy twórcy gier pluja graczom w gęby ia ci jeszcze się cieszą.

Jeśli ktoś zastanawia się czy obecnie kupować GT7, to z mojej strony odradzam. Nie za tę cenę, nie z tym gameplayem ktory zatrzymał sie gdzies w roku 2005.

Odnośnik do komentarza

Mi się w miarę fajnie grało, jakoś feeling spoko, tylko muzyka to gó'wno (aż sobie odpaliłem osta z dwójki ukochanej). Licencje nawet bawią. Taki trochę prymitywizm też.

 

Ale to co się odwaliło (a nie było też, że to przez trzęsienie ziemi w Japonii?) jest żałosne. Te losowania żenujące, te nerfy kasy, to micro. Always online z trzepaniem hajsu też dało się inaczej zrobić jak już chcieli golić ludzi.

 

No i trudno, ściągnąłem sobie wczoraj FM7.

Odnośnik do komentarza

PS3 kupowałem m.in. dla Gran Turismo 5. Mimo że zamiłowanie do gier symulacyjnych przez lata mi zdecydowanie spadło (obecnie wolę arcade, ale jakiś sentyment do GT został) to czekałem na pełnoprawnego następcę na PS4. Nastawienie na online GT Sport było dla mnie sporym zawodem, więc cierpliwie czekałem na siódemkę. ale informacja o always online zabiła jakąkolwiek chęć zakupu. Możesz mieć najbardziej stabilne łącze pod słońcem, a i tak wywali serwery po drugiej stronie i możesz sobie pograć w coś innego.

Właściwie to dobrze, że trafiło to na większy tytuł to i ludzie przekonają się z czym wiąże się always online w grze single player (chociaż gracze mają pamięć złotej rybki i zaraz pewnie zapomną).

W takim Driveclubie brak dostępu do serwerów nie jest na szczęście aż tak uciążliwy, ale oczywiście musi być wielki czerwony komunikat o braku dostępu do serwerów w trakcie wyścigu przez dłuższą chwilę pojawiąjący się na środku ekranu - idiotyczne i irytujące szczególnie teraz, jak nie ma się na to wpływu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, eloszki napisał:

a to always online Wam przeszkadza z takiego powodu jak teraz się przytrafił czy są jeszcze tego jakieś minusy? 

Oczywiście sytuacja obecna wkurza, ale szukam innych minusów bycia ciągle online? 

 

To + nie wiadomo co będzie jak te serwery wyłączą na amen, co w przypadku GT następuje zazwyczaj ok. pół roku po premierze kolejnej części.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...