Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem z 5h.

Zastanawiam się Nad czym oni pracowali te 8 lat ?

 

Deszcz wyglada biednie !

Informacje o autach tez wybiórcze zero ciekawostek. 
Kariera nudnaaaaaaa głównie przez przeciwników totalnie nie wymagajacych. Sztuczna inteligencja to poziom gier z Ps2 / ps3  ręce opadają. 
 

Modele aut wcale tak mnie nie oczarowały jak to pisza w recenzjach. Są ładna ale orgazmu wzrokowego nie ma. To wszystko wyglada jak minimalnie bardziej dopracowane GT Sport. 

Gdzie ta ostra jak brzytwa grafika 4K ?


Za to pobocze, trawa, barierki to wyglada po prostu zle !!! 
Wczytująca się trawa przed nami ( gram na ps5 ) to już załamka totalna !!!

 

Na ps5 takie kwiatki ?

Model jazdy bez zmian, niech kitu nie wciskają ze go poprawili. Auta nadal zachowują się czasami mało poprawnie. 
Gram na kierownicy T300  ( zaktualizowalem sterowniki ) i FFB przekazuje szczątkowe informacje. Po wjechaniu na pas zieleni czy zwalniające pasy prawie tego nie czuć. 
 

Na plus zmienne pory dnia i ten slaby alejednak deszcz. Czemu tyko nie na wszystkich trasach ?

Samochody takie sobie, pełno jakich kosmicznych prototypów a brak klasyki.

 

 

Na chwile obecna to jest 6/10 nie więcej. 
 

 

Aaaaa Ani Razu nie spojrzałem na gwiazdy bo to poprostu totalnie nie istotny element nad którym ponoć tyle pracowali … 

Edytowane przez RIfuk
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i tak...

 

Jak wcześniej już pisałem i jak wyżej: Gdzie są drogowe Audi i inne niemieckie modele? Mercedes ma przynajmniej kilka, ale w BMW i Audi bieda (żeby chociaż nowe Audi R8 było i jakieś np. RS5, i BMW M4). Oby aktualizacje to naprawiły.

 

Graficznie jest dobrze, miejscami rewelacyjnie. Miejscami jednak widać PS4 - wszystko zależy od trasy.

Niestety RT nawet na replayu nie jest na maksymalnych ustawieniach. Te możemu zobaczyć dopiero po "wycelowaniu/uruchomieniu" aparatu w trybie zdjęc na powtórce.

 

Na plus tuning i dosyć wyraźnie podrasowany i bardziej wymagający model jazdy (jeśli ktoś pisze, że jest taki sam jak w GT Sport to chyba bardzo dawno w GTS nie grał, podobnie jak mowa, że graficznie bez zmian, bo te wbrew pozorom są całkiem spore).

 

Klimat typowy dla GT - to oczywiście na plus dla fanów. Smaczki i różne detale też wyróżniają GT7 na tle konkurencji (mniej lub bardziej bezpośredniej).

 

Na PS5 wczytywanie trasy praktycznie natychmiastowe.

Dużo sekcji menu nie chodzi jednak tak szybko.

 

Z wad poza brakami w liście samochodów oczywiście też mała liczba nowych tras.

Nadal nie ma swobodnej kamery 360 stopni na widoku z zewnątrz. 

Na chwilę obecną wygląda też na to, że nie da się sprzedawać swoich samochodów.. ani wygranych ani  nawet kupionych...

 

Jest też kilka bugów.

- Podczas gry na padzie, koła i kierownica w samochodzie 

wraca do defaultowego położenia w slow motion.

- Praktycznie nie działają też prywatne pokoje bo przez błąd po założeniu pokoju host (oczywiście goście też) nie ma dostępu do menu edycji ustawień pokoju/wyścigu. Wyświetla mu się to samo co dla gościa, czyli możliwość zobaczenia istniejących ustawień.

O ile ostatni bug na pewno na dniach będzie naprawiony... tyle wcześniejsze już błędy/braki takie pewnie zostaną.

 

Z kolei w kwestii samochodów i tras to wczoraj wyszło potwierdzenie, że będą dodawane w aktualizacjach. Ciekawe jak często i w jakich ilościach. 

 

Jeśli o mnie chodzi to... jak dodadzą tych kilka brakujących i istotnych dla mnie samochodów (plus przy okazji inne), kilka tras (np.

 Autumn Ring), dla większej liczby tras dodadzą deszcz i naprawią kilka bugów... to będę prawie w pełni ukontentowany.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kilka godzin za mną, jest dobrze, można powiedzieć ze to update do GT Sport ale jest stary dobry GT mode i zabawa w misje, zbieranie aut i nareszcie klasyczny tuning

niektóre detale super, niektóre to bieda, jutro odblokuje scapes to się człowiek pobawi w photo mode

 

 

Image

 

Image

Odnośnik do komentarza

Nie mam na razie jakichś poważniejszych wrażeń. Ale.

 

Po zainstalowaniu gry, zaczęło się bardzo źle. Filmik którego nie dało się pominąć więc obejrzałem to gapiąc się w smartfonie na dupeczki w maxmodels. :pawel: Potem Jakiś wybór muzyki, chwilę później monotonny kilkumilowy wyścig rzęchem w rytm wybranego utworu. Po co to? Po tym wszystkim jeszcze trzy monotonne wyścigi autem, na które trzeba wydać te 20.000 cr, I po 30 minutach błąkania się po menu stwierdziłem że trzeba dać się prowadzić za rękę poznając ekran główny aż nareszcie odblokowały się licencje. Wczoraj zrobiłem dwie pierwsze na złotka i połowę trzeciej. Może do poniedziałku uda się zaliczyć je wszystkie, i wskoczę do wyścigów online, nie musze żadnego wygrać wystarczy powygłupiać się na torach przez 13.200 km aby wpadło najbardziej monotonne :trophy_silver: i po zaliczeniu tego będę korzystać z dobrodziejstw single player. To tyle odnośnie tego co mi się nie podobało na początku. Nie grałem w Gran Turismo przez kilka lat więc uczę się modelu jazdy. Z doświadczenia wiem że z czasem gra się mocno rozrośnie oferując nowe wyzwania i trasy i auta dlatego póki co skupię się na aspekcie online. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mega dobra gra, stare GT w które w przeciwieństwie do Sporta chce się grać. Wspaniałe intro, kamera z kokpitu którą po raz pierwszy w jakichkolwiek wyścigach uznaję za jedyną słuszną, piękne modele samochodów, powolny progres, model jazdy bajka, licencje, tuning. Z minusów nierówna grafika, za mało "zwykłych" drogowych aut, inteligecja przeciwników. Idę nakoorwiać dalej!

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Po 10h moja opinia jest taka...

 

Stare "dobre" GT w dobrym słowa tego znaczeniu i oczywiście złym. Kazdy kto uwielbia GT zostanie tu na długo natomiast chciałbym się skupić na kilku wadach/brakach:

Graficznie jest dobrze jak na PS4 ale w takim razie dlaczego na PS5 ja widze doczytujace sie tekstury czy dorysuwujace sie cienie. Te chmury, na ktore poswiecili tyle czasu to tez nie wygladaja za bardzo rewelacyjnie a czasem sa one rozmazanymi plackami. 

Gdzie jest opcja swapa silnika? Mam juz misje w cafe chyba z 30 i dalej tej opcji nigdzie nie ma. Podejrzewam ze nadejdzie w jakim paczu...

Sterowanie autem czasem jest za bardzo nerwowe, auta szczegolnie o wiekszej mocy czasem są nie do opanowania gdzie w Sporcie czuc było większa kontrole. Gram na padzie, pamietam ze w GTS tez był ten problem i pozniej spaczowali gre z poprawkami pod pada. 

Smietanką zostaje AI, ktore praktycznie nie istnieje. Wrzucam przedchwila nagrany swoj filmik w ktorym AI elegancko ładuje sie w dupsko.

 

To tyle, jade dalej xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...