Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej nagrań w internetach. Wychodzi na to, że fizyczna kopia śmiga aż miło. Trochę falstart biorąc pod uwagę, że premiera za 5 dni :notbad:

 

Edit: Chyba jednak nie do końca. Można korzystać tylko z części zassanych danych - bodajże trzy samochody do wyboru i 3 tory.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

No rynek symulatorów się ewidentnie skurczył + pasjonaci raczej kupią cyfrówkę skoro gra jest raczej ukierunkowana na długie granie.

 

Do tego obecność hitów w stylu Horizon i Elden Ring. Wstępny plan po ostatnim State of Play był taki, żeby jednak Gran Turismo kupić, ale te hiciory i tak zajmują mi tyle czasu, że ledwo na życie starcza. :obama: 

Odnośnik do komentarza

miałem przyjemność chwile pograć w wersje recenzencką niestety nie udało mi sie pograć autami szybszymi niż toyota yaris/ aqua bo nie znalazłem żadnego quick play czy time trail a kumpel nie miał nic odkrytego dalej

Gra jest dwoma nogami w poprzedniej generacji, te same assety co w GTS, lepsze oświetlenie

Nowe ficzery na padzie to tylko bajer ale to i tak mnie nie obchodzi bo będę grał na kierownicy

online niestety był jeszcze nieodblokowany a to mnie interesuje najbardziej 

Generalnie nie napalajcie sie na nową jakość, patrząc na te strzępy gameplayów to zmienna pogoda też nie będzie niewiadomo jak wyglądała, licze że będzię ona zaimplementowana w trybach online co niestety nie ma miejsca w pierwszym tygodniu w daily races

 

mimo wszystko preorder zamówiony, lepszych emocji niż w gts chyba nigdzie w multi nie doświadczyłem więc co człowiekowi pozostało :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W GT za czasów GT3 dużo ludzi grało ze względu na grafikę która była świetna jak na tamte czasy. Obecnie jest przeciętna, nie przykuwa uwagi ludzi którzy na co dzień się nie jarają ścigałkami.

A fani symulatorów i ścigania się po sieci to jest bardzo mała nisza, mniejsza nawet niż fani bijatyk. Dobrych symulatorów nie brakuje, a community jest teraz głównie zgromadzone wokół Assetto Corsy z modami na PC i iRacing.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...