Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Tych kilka testów które widziałem, to jakiś gracz robił na padzie. Zapewne dual sens, nie trzymał linii wyścigowej i dostał złoto więc w kwestii licencji gra będzie banalna. :/ 

W kwestii trofeów online to widziałem na liście tylko takie powiązane z przejechaniem 13,000 km w trybach online, nie ważne czy wygrasz czy przyjedziesz ostatni. Trzeba tylko mieć na liczniku 13.000 km w wyścigach online. Wydaje mi się też że to trofeum będzie też można zdobyć w trybie prywatnego lobby. Ale okaże się jakiś tydzień po premierze gry. Póki co już jestem przekonany o tym że w kwestii trudności pucharów ta platyna będzie tylko trochę czasochłonna ale na pewno nie tak hardcorowa jak w GT5 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wymiennie tylko tych kilka najbardziej przejebanych w Gran Turismo 5:

  • AMG Challenge
  • Sebastian Vettel Challenge
  • Wbić Level 40
  • Zaliczyć Licencje, wyzwania i wyścigi długodystansowe na Złoto
  • Osiągnąć prędkość 400 km
  • Przejechać Nordschleife Nissanem poniżej 7:30 na normalnych oponach
  • Przejechać co najmniej jeden wyścig 24 godzinny, bo wliczał się do wyścigów długodystansowych. I tutaj całe GTPlanet się osrało, skrzyknęło petycję do Polyphony Digital aby ci dodali możliwość zapisania wyścigu w trakcie bo mało kto miał ochotę siedzieć przy PS3, które w tamtych czasach łatwo się nagrzewało i łapało Ylod po to żeby zaliczyć jeden wyścig wymagany do pucharku. Bo bez tej opcji zapisu to platyna byłaby wręcz niemożliwa dla 80% graczy. :scratch_one-s_head:

Tak więc patrząc na trofea z GT7 to będą one jedynie trochę czasochłonne, zwłaszcza te za uczestnictwo w wyścigach online. Ale o ile pamiętam do w GT6 też był jakiś puchar za przejechanie dystansu Niemieckich Autostrad i wpadł on w czasie wbijania innych pucharków więc to nie będzie szczególny problem dla wygłodzonego ścigacza jak ja :drinks:

 

Gran Turismo 6 mnie mocno rozczarowało pod względem trudności pucharków. Zdałem sobie wówczas sprawę z tego że ta petycja od GTPlanet musiała podziałać jak zimna woda na polyphony i ode chciało im się ponownie robić trudne wyzwania. 

Odnośnik do komentarza

Wklepało się kiedyś specjalną licencję i 100% progressu w GT2 na psx przy użyciu standardowego pada to i może tutaj da radę. Sejw na 4 bloki z karty nadal działa! Ciekawe czy dadzą tu jakiś OP samochodzik jak Suzuki Escudo Pike Peak rozwalający zupełnie balans gry..

Mam kolegę niepełnosprawnego z Włoch, któremu już obiecałem granie w online i pomoc w platynie :)

Odnośnik do komentarza

Mnie do platyny w GT5 brakowało tylko złota w tych Red Bullach. Za żadne skarby nie udało mi się tego zrobić. 

Wyścig 24h przejechałem na kilka razy. Był lekki stresik bo zostawiałem włączoną konsolę i zapauzowaną grę ;) 

Miło za to wspominam pucharek z Nissanem GT-R i Nordschleife. Mnóstwo godzin prób i kombinacji z ustawieniami różnych asyst. Do tej pory bardzo dobrze znam ten tor i lubię po nim jeździć :D 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Emtebe said:

Wiadomo ile waży patch day one dla PS5 jeśli grę mam na płycie?

 

Będę musiał na start 100 GB pobrać mimo posiadania wydania fizycznego?

 

Około 100 giga to jest wersja do ściągnięcia z psn wersja cyfrowa. Mając płytkę z gra to ściągasz tylko patch około 16 giga.

GT7 na ps4 jest na dwóch płytach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...