Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Jako psychofan soulsów nie rozumiem tych ocen szczerze mówiąc. Oglądałem jak każdy forumowy ekspert gameplaye na yt i to wygląda dosłownie 1:1 jak Demon z 2009 z nową graficzką.

Jeśli nic tam nie zmieniono gameplayowo to z tymi ułomnościami DeS ni (pipi)a nie zasługuje na więcej jak 7/10 w 2020 bo każde kolejne soulsy były po prostu lepsze dużo.

 

Bluepoint to dobrzy wyrobnicy, ale te ich remaki to są chamskie kalki 1:1 z lepszą graficzką, tak samo bylo z kolosami. na ps4 których nie skończyłem bo miałem wrażenie, że grałem już dokłądnie w tą samą grę. U zielonych to remaki halo 1 i 2 bym porównał do tego.

Osobiście wole takie remaki jak RE2,3 gdzie bierzesz szkielet i robisz nową grę, a gracz nie ma uczucia deja vu.

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Soban said:

Jako psychofan soulsów nie rozumiem tych ocen szczerze mówiąc. Oglądałem jak każdy forumowy ekspert gameplaye na yt i to wygląda dosłownie 1:1 jak Demon z 2009 z nową graficzką.

Jeśli nic tam nie zmieniono gameplayowo to z tymi ułomnościami DeS ni (pipi)a nie zasługuje na więcej jak 7/10 w 2020 bo każde kolejne soulsy były po prostu lepsze dużo.

 

Bluepoint to dobrzy wyrobnicy, ale te ich remaki to są chamskie kalki 1:1 z lepszą graficzką, tak samo bylo z kolosami. na ps4 których nie skończyłem bo miałem wrażenie, że grałem już dokłądnie w tą samą grę. U zielonych to remaki halo 1 i 2 bym porównał do tego.

Osobiście wole takie remaki jak RE2,3 gdzie bierzesz szkielet i robisz nową grę, a gracz nie ma uczucia deja vu.

 

Jest sporo dodanych rzeczy - jak animacje. Pisanie, ze gra teraz zasluguje 7/10 to niesmaczny zart. 

Ta gra po latach dalej zasluguje na 10-ki. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fragment z wywiadu:

Mamy za to coś takiego jak „roztrzaskany świat”, będący w zasadzie lustrzanym odbiciem tego zwyczajnego. Kiedy więc skończysz grę, możesz spróbować swoich sił jeszcze raz, na odwrót. I to właśnie jest „legendarnie trudne”, dla mnie wręcz niemożliwe, bo biegnę korytarzem i z przyzwyczajenia skręcam w lewo – a tutaj ściana. Twoja pamięć nagle zawodzi, przeciwnicy wyskakują z kompletnie innych stron. To jakby grać zupełnie na świeżo.
 

Odnośnik do komentarza

sporo dziewiątek spływa, dlaczego nie jestem zdziwiony... taka informacja mi wystarcza :

 

Cytat

PlayStation 5 owners are getting something unprecedented: one of the best video games of all time transformed into one of the best-looking games ever.

 

Vaati już ma to na rozkładówce ;p 

 

 

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No a jak(pamiętam, że wkuhwiała mnie droga do

Spoiler

gumowego bossa w Demonsach).

 Akurat też tego nie lubię, ale zakładam, że taka dizajnerska decyzja, żeby walka z bossem jeszcze bardziej podkręcała adrenalinę. Coś jak sejwy tuszami vs autosejwy w Residencie. Niby mogliby sobie darować, ale po coś to jest, i mimo wszystko, spełnia swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie to droga do kazdego ostatniego bossa dla danego swiata (oprocz pierwszego) jest banalna (co troche pokazuje, ze cieli koszty).

 

2 minuty temu, Wojtq napisał:

Może i spełnia, ale irytuje potwornie i mam wrażenie, że marnuje tylko czas gracza.

Jesli oczekujesz sejwa przed bossem a potem drugiego po zbiciu 50% paska to niestety ale gry od From nie sa dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wojtq napisał:

Może i spełnia, ale irytuje potwornie i mam wrażenie, że marnuje tylko czas gracza. Jedną taką przygodę zaliczyłem, ale jak pomyślę, że znów miałbym ładować się w te same emocje to aż mnie skręca. Zobaczę co tam FromSoftware skroją przy okazji Elden Ring.

 

Sprawdź bloodborne lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...