Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym biomie jest jedna taka maszyna. Jak znajdziesz kostkę w B1 to możesz iść na Phrike jeszcze raz. Ogólnie boss wyrzuca artefakt i dostajesz 5 sztuk Etera. W B1 masz dodatkowo jakiś przedmiot zużywalny.

Kostki odblokowują nowe przedmioty, głównie przedmioty zużywalne, ale są też dwa przydatne artefakty w nich. Łącznie jest 18 kostek, z czego 5 w pierwszym biomie.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dziś powrót pierwszy biom run jakiś długi milion pomieszczeń, fajny karabin, 3 razy zwiększona integralność, w końcu boss i klepy w drugiej fazie :) długo mi zajęło dojście do bossa z 45 minut i powrót z niczym :reggie:

 

Powiem Wam, że jak ta gra wygląda to dla mnie mistrzostwo tak oglądałem skafander Selene, projekt poziomów super. Jednak jestem leszczem w tej grze kolejne dziś podejścia i wskoczyłem do tego pokoju z dużą ilością wrogów początkowo git, ale po chwili zamieszanie i milion latających kul :obama:

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Musisz zabijać przeciwników, 15 killi aby odblokować trait, 50 na poziom drugi i 100 na poziom trzeci. Tylko wtedy jeżeli masz dany poziom na broni.

 

Cytat

lvl 0-4 - jeden trait
lvl 5 - dwa traity
lvl 10 - dalej dwa, ale możliwy lvl 2
lvl 15 - trzy traity
lvl 20 - dalej trzy, ale możliwy lvl 3
lvl 25 - cztery traity

 

W bazie danych możesz sobie zobaczyć co w każdej grupie może się wylosować.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pokonałem pierwszego bossa, następnie bez powodzenia zaatakowałem drugi biom, albowiem poległem tam ze trzy razy i...odłożyłem grę na półkę na kilka miesięcy. Teraz planuję powrót. Mam pytanie, bo sporo się przez ten czas zmieniło w samej grze, patche, apdejty itd... Rozumiem, że muszę zaczynać od nowa z rozbitego statku, każdorazowo po śmierci szukać w pierwszym biomie odblokowanego teleportu do drugiego? Nie ma opcji, żeby od razu startować z drugiego? 

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do drugiego bossa z milimetrowym paskiem życia, bo we wcześniejszej lokacji trafiłem na jakiegoś chorego pojeba, jakiś skorpion, coś w tym stylu. Waliłem do niego, ale mało co mu hp spadało, a mnie prawie załatwił. Za dużo nie myśląc, zawijka do następnej lokacji, a tam już czekał boss. 

Zobaczymy jutro :yeti:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po napisaniu poprzedniego postu miałem skończyć, ale spróbowałem jeszcze raz. Tak, ta gra zdecydowanie nie pozwala odłożyć pada, syndrom, jeszcze jedno podejście. Udało się pokonac drugiego bossa, za drugim razem. 

 

Trzeci świat pod względem designerskim robi wrażenie, wyobrazcie sobie film sf w takim otoczeniu :obama:. Do tego ta muzyka i pojawiające się dziwne, niepokojace odgłosy, klimacik jest świetny.

 

Odnośnik do komentarza

Są rzeczy, które w tej grze mnie mega wkurzają, a jednocześnie mega wciągają. Wczoraj wieczorem mówię żonce popykam chwilę, potrenuję, później ogarniemy serial jakiś. Siadłem do pierwszego biomu szło po prostu super co prawda pokoi miałem całą masę ale szło fajnie, dobry karabin, w pokojach znalazłem 3 tłumaczenia glifów, trafiłem na klucz do domu, a co za tym idzie odnowę życia i jeszcze zapasowy sylfion. No dopakowany byłem jak złoto, ale z chwili zrobiła się prawie godzina na cały pierwszy biom i nawet pokonałem bossa. Pięknie dopakowana postać i musiałem kończyć.

Nie da się przewidzieć ile będzie trwał run przez biom, a dopiero walczyłem w pierwszym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...