Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby zrobić mini DLC i wrzucić nową broń, albo nowe traity dla paru pukawek, co by maniacy mogli coś pozdobywać jeszcze, bo jednak zbieranie przedmiotów by zapełnić wymyślony pasek to dla mnie zbyt dużo.

Zabawne jest że w trakcie przejścia gry drugi raz od nowa, byłem na pewno w conajmniej jednym nowym pomieszczeniu, i w wielu w których może byłem raz podczas pierwotnych 300 godzin zwiedzania. I nie chodzi o te "fabularne". Może coś tam pozmieniali w algorytmach.

 

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MEVEK napisał:

Miałem chwile pograć i sie wciągnąłem. Zdobyłem karabinek i kosze gnoi. Powiedzcie mi. Ulepszenia broni, skafandra itp zostają juz na zawsze ze mną, nie resetują sie ?

Reset. Wracasz do punktu z pistoletem. Są stałe rzeczy jak linki itp, no i te bronie ci się levelują. Tak, że jak coś z daną odblokowałeś to jest szansa, że trafisz na nią z tym upgrade.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, MEVEK napisał:

Czyli tez jak cos mi sie podoba to trzymac sie tej jednej broni. Nie zonglowac jak glupek?

Lepiej odblokowywać traity na broniach na bieżąco, bo potem będziesz znajdował z większą ilością. Jak skupisz się np tylko na Karabinie, to w późniejszych etapach inne bronie będą bez traitów, bo dopóki nie odblokujesz tych z niższej grupy to nowe się nie pojawią.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Lepiej odblokowywać traity na broniach na bieżąco, bo potem będziesz znajdował z większą ilością. Jak skupisz się np tylko na Karabinie, to w późniejszych etapach inne bronie będą bez traitów, bo dopóki nie odblokujesz tych z niższej grupy to nowe się nie pojawią.

A co to jest te Traity ?:lapka:

Skupilem sie na grze za bardzo nie zaglebiajac sie szczegoly. Lecialem i kosilem. 

Odnośnik do komentarza

Na broni będziesz widział poniżej na przykład coś w stylu

 

I Power Shot

II Splash Damage

 

I i II to ogólny level traita, potem jego nazwa, jest też pasek postępu, jak używasz broni z traitem poziomu I to pasek się ładuje i jak się naładuje, to będziesz znajdywał brońki z tym traitem na poziomie II. Te traity to jest główne źródło permanentnego bycia większym madafakerem w grze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ilość dostępnych traitów na broni jest zależna od jej poziomu. W bazie danych możesz sobie zobaczyć grupy traitów i ich postęp, z każdej grupy można mieć jeden, łącznie 4 na poziomie 25+.

Cytat

lvl 0-4 - jeden trait
lvl 5 - dwa traity
lvl 10 - dalej dwa, ale możliwy lvl 2
lvl 15 - trzy traity
lvl 20 - dalej trzy, ale możliwy lvl 3
lvl 25 - cztery traity

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MEVEK napisał:

Widze ze na mapie sa po rozrzucane apteczki. Jak je zbieralem podczas walki zauwazylem ze zycie mi rosnie poza skale, kiedy je zbieram na pelnym pasku. Dobrze kojarze ?  Nie ma co ich marnowac na uzupelnianie, skoro mozna wrocic pozniej i dopbierac na pelnym pasku powiekszajac go :szekle:

No szit szerlok xd

 

A tak poważnie, to tak. Oczywiście jak już się ograsz i będziesz chciał lecieć szybko do powiedzmy 3 biomu, to i tak będziesz łapał po drodze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...