Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Czoperrr napisał:

Odpaliłem właśnie na PC i w trybie Ultrapanoramicznym maksymalna roździelczość to 2560 x 1080. Dziwna sprawa, ktoś gra w UW i ma więcej? Nie mogę ustawić natywnej.

 

Nie pamiętam dokładnie, ale trzeba było zmienić na borderless albo windowed i tam zmienić i wrócić z powrotem do fullscreena. Nie gram w UW, ale też powinno zadziałać w UW.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, tjery said:

 

Nie pamiętam dokładnie, ale trzeba było zmienić na borderless albo windowed i tam zmienić i wrócić z powrotem do fullscreena. Nie gram w UW, ale też powinno zadziałać w UW.

No właśnie w Borderless mam do wyboru UW, ale rozdzielczość tylko 1080p. W trybie pełnoekranowym jest tylko 16:9 lub 16:10 do wyboru. Później będę kombinował czy da się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Square napisał:

Nie dostał, bo nie było żadnego patcha.  Niektóre ataki mają miejsce jedynie jak faza trwa dłużej. Polecam sprawdzić np Algosa, który ma świetnie wizualne ataki, a których raczej nie widziałeś, bo walka kończy się zanim odpala się ich skrypt.

Hehe. Faktycznie faza była długa, bo poszedłem na niego ze słabym złomostrzałem ;). Takie rng miałem. Na szczęście następna giwera to był nosiciciel oszołomienie i rosnące wybuchowe wszystko na 3 :D

 

Edit

@Square Jak tam pozytywka? Wbiłeś na 100 czy olałeś temat?

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

Udało mi się niedawno skończyć tę gre i co tu dużo gadać - jest znakomita i wybaczam jej nawet to, że właśnie na niej zaczął mi driftować analog. :banderas:

Nie wiedziałem czy gra mi podejdzie, ale w końcu udało się zagrać i jak po pierwszym dniu myślałem, że to nie dla mnie i Returnal to jakiś hardkor dla masochistów, tak po drugim dniu załapałem takiego bakcyla, że oderwać się nie mogłem. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła, żebym nie mógł po prostu odejść od konsoli. Muzyka, historia, klimat, gameplay to wszystko to jest po prostu top. 

 

Czas się teraz zabrać za DLC i czekam na następną grę tego studia. Naprawdę się nie spodziewałem, że Returnal to aż taki sztos - polecam wszystkim niezdecydowanym sprawdzić, bo może akurat podejdzie Wam tak jak i mi. 

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość MacLSkr

Witam wszystkich :)

 

Mam pytanie o opcję "wstrzymaj cykl". Otóż, do tej pory działała ona idealnie. Wychodziłem do menu, wyłączałem konsolkę i za jakiś czas mogłem wrócić do gry w tym samym miejscu. Jednak parę dni temu ukończyłem grę i zacząłem szukać ksenoglifów i fragmentów Słońca. No i teraz "wstrzymaj cykl" nie działa. Robię wszystko tak jak do tej pory i za każdym razem zaczynam grę od pierwszego biomu. Czy po ukończeniu gry tak ma być, czy coś się popsuło? Wszystkie znajdźki gra zapisuje, jednak ta opcja nie działa tak jak działała przed ukończeniem gry.

Edytowane przez MacLSkr
Odnośnik do komentarza

Możecie sprawdzić czy też macie ziarno i szumy na śniegu w hubie? U mnie tak to wygląda. Musi być w tym miejscu.

Sam nie wiem czy to wina ustawień konsoli i tv czy gry.

 

W drugim filmie widać lepiej. Ośnieżone przewody ciągnące się do dziury wyglądają jak powinny, tekstura śniegu przewodów nie reaguje na ruch kamery, za to reszta śniegu na około przewodów świeci się i razi w oczy ziarnem. 

Na żywo efekt jest 2x mocniejszy.

 

 

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...