Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jako przedmiot do użycia możesz mieć 5, ale aktywnych bez limitu. Teraz zamiast je chomikować trzeba aktywować, w połączeniu z możliwością zaginięcia od jednego ciosu co też zmienili w Wieży jest trudniej.

 

@MEVEK Sylfion leczy, Żywica powiększa integralność. Jak masz pełny pasek to Sylfion zamienia się w żywice jak jesteś blisko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy ale na 10 levelu bron nie ma sobie rownych imo.

 

A ten.. czasem wchodzac na nowa mape slysze muzyczke i napis ze gdzies jest ukryty skarb. Tylko ja nie wiem czego szukac? Nie mam jeszcze umiejetnosci plywania ale moze nie o to akurat chodzi. Spedzilem z 10 min i nic nie znalazlem. Skaner chyba nic nie pokazal w tedy :dunno:

Odnośnik do komentarza

Kurka, jestem w szoku z jednej strony, a z drugiej deko zawiedziony. 

 

Wielki szef w 3 biomie okazal sie latwiejszy niz sie spodziewalem. Co prawda udalo mi sie dobrze przygotowac: mialem ze soba duza fiolke sylfionu + jakies fajerwerki oraz zgnily pluj na 13 levelu - fantastyczna bron, potrafi dobrze namieszac. Jedyny jej minus to przeladowanie co strzal. Mozna sie wyuczyc timingu, ale mimo to zdarzaja sie wpadki. Sam boss okazal sie banalny, gdyz pokonalem go za 1 podejsciem. Bylo troche skakania, ale z linka jest to dosc ulatwione :music: 

 

Szkoda ze 4 biom zaczynamy na gol.asa :sapek:

Odnośnik do komentarza

@Square :lapka:

Proszę o kilka porad odnośnie platynki w tym niezwykłym szpilu. 

 

Aktualnie jestem po akcie 2 i powoli zbliżam sie do 3 - jeszcze tylko 2 biomy mi zostały.  Przy okazji zbieram co mogę ale widzę ze nie wszystkie znajdzki sa do zebrania. Na necie piszą zeby sie nie stresować póki nie ukończę aktu 3.

Jaka kolejność jest poprawna, aby wszystko zebrać do kupy. Please :hi:

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Square napisał:

Jakieś pojedyńcze rzeczy mogą się pojawić dopiero po trzecim akcie z tego co pamiętam. Potem pozostaje powtarzanie leveli aż wpadnie.

Najgorszy jest B2, który może wymagać nawet kilkudziesięciu cykli.

W 2 biomie brakuje mi 5 z 20 takze chyba jest dobrze. Wszystko zalezy od szczescia. Na wieczor lece z koksem :szekle:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...