Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ukukuki napisał:

Od czasów BB dla mnie topka gierek od Sony. 

Dla mnie do tej pory najlepsza gra na PS5 (obok Elden Ringa, ale to multiplatforma). Bawiłem się o wiele lepiej niż w God of War czy Horizonie. A to przez to, że gra oferuje unikatowe doświadczenie jakiego nie znajdziemy w żadnej innej grze (a przynajmniej nie znam takiej). Do tego ma ogromne replaybility. Teraz właśnie na takie gry poluje. Subnautica również zaoferowała mi niespotykane wcześniej doświadczenie, a grę z ciekawości odpaliłem na PS5. Nie będę tracić czasu już na te generyczne open worldy. 
 

I nawet tego wyjściowego 1080p nie czułem. Owszem, gra może nie jest tak ostra jak Ratchet w 4k, ale nadal chce przystawać, robić fotki i podziwiać widoki, a to w odbiorze oprawy najważniejsze i kluczowe, nie liczby.

 

Nigdy też nie znudzi mi się rozwalanie tych posągów i słupów. Przechodze obok i rozwalam je kilkoma strzałami. Destrukcja otoczenia, choć minimalna, robi swoje.

 

 

 

 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od poniedziałku jestem na L4 przez tydzień, więc jak ktoś będzie chciał w coopa to dodawać mnie do znajomych :D Co prawda teraz grałem w Tlou i Tlou2 bo moja stara chciała wiedzieć co dalej będzie (ogląda TLOU na HBO) :) Ale po niedzieli ruszam dalej na łowy po globusa i pozytywkę na 100%:D 

@Rtooj U mnie już grubo powyżej 500 godzin w grze :rofl:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polega na zabijaniu z nich wrogów, wyższe levele wymagają większej liczby zabójstw tą bronią.

Do zaliczenia zabójstwa wystarczy trzymać tę broń, zabijać można z miecza albo tych broni losowych w Wieży.

Przechodzą oczywiście jako jedna z niewielu rzeczy.

Z powodu tych ulepszeń niektórzy w tym temacie latają po wieży i biomach 200-500h i nadal mają mało.

Ulepszona broń w pewnym momencie totalnie zmienia się względem pierwotnej wersji.

Edytowane przez Rtooj
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To jasne, natomiast pytam bardziej o to czy upgrade przechodzi na kolejne podejścia.

 

Edit: dzięki, wsio jasne.

 

GENIALNA gra, całościowo! No siadła mi idealnie po prostu. Póki co mało jeszcze widziałem (padłem bod koniec 2-giego poziomu), a mimo to nawet już teraz jarano jest na szalenie wysokim poziomie. W okolicach premiery pograłem trochę na PS5 u kumpla i od tego czasu gierka trzymała mnie mocno za gardło. No i oto jest i spełnia wszystkie moje oczekiwania z nawiązką.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ukukuki napisał:

Szczerze mówiąc jest spoko co jakiś czas zrobić run ale grać w to jednym ciągiem to by mi się nie chciało. Na pewno nie jest taka trudna na jaką się ją kreuje w mediach także pod tym względem nie ma co się bać :lapka: jeden z bardziej przystępnych rogalików na rynku. 

 


Oj wiele osób w tym mnie zassało od razu i na długo. Pojedyncze runy to sobie można robić jak już się ukończy całość albo w wieży bo tam jest intensywnie. 
No i samo się nie kreuje w mediach tylko gracze kreują a w zasadzie to kreowali kiedy jeszcze nie było możliwości zawieszania runów a poszczególni wrogowie byli mocniejsi. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki Pan @Square za pomoc ze znalezieniem tego felernego 6 fragmentu :cool::lapka:

Udało mi się ukończyć tym samym 3 akt. I ten true ending (chyba) robi jeszcze większe kiełbie we łbie jeśli chodzi o historie. A teorie na temat tego co się zadziało i dzieje w świecie Returnal są super ekstra. Lubię jak gra angażuje dodatkowo w rozkminki, a nie podaje wszystko na tacy.
Czekam z czikibansiorem w łapie na ich kolejną grę.
Zostaje pobiegać za dziennikami i ksenoglifami xD

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Też właśnie ukończyłem akt III. Do tego wpadły ostatnio 3 trofea za zbadanie 3 biomów. Zostały jeszcze pozostałe 3, które powinny niedługo wlecieć. Platyna jest już blisko.

 

Jak głupi szukałem fragmentu po całym 5 biomie, a okazało się, że 

 

Spoiler

jest tuż na początku za bramą, którą się otwiera po zdobyciu 3 kluczy. 


Tak jak 15h temu drony w 5 biomie mi sprawiały trudność, tak teraz jadę z nimi jak chcę i się bawię. Oczywiście bronie są teraz też ulepszone, a więc nie wiem ile w tym rzeczywistego skilla, a ile to wynika z ulepszen.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...