Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem Returnala po dwóch tygodniach przerwy i... albo coś zmienili, albo ta Gra zrobiła się dość łatwa po rozgryzieniu mechaniki. Zrobiłem dwa podejścia, biomy 1-3 z wszystkimi bossami, bez ani jednego zgonu. Podobnie 4-6 :/

Zebrałem kawałki słońca, to dzisiaj sobie zobaczę co odblokują. 

 

:frog: ciekawe kiedy dadzą jakieś nowe tryby. Potencjał jest dość spory. 

Bo te wyzwania robić tylko po to, żeby zdobyć eter, to tak średnio. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Bo ta gra nie jest aż tak trudna, tylko przerosła obecną prasę i recenzentów.

Dziwne rzeczy piszesz, po pierwsze recenzje były świetne i jakoś nie widziałem by ktoś nie dał rady gry przejść.

Po drugie po co mówić że gra nie jest trudna jak już się ją pare(naście) razy przeszło, wg mnie i tak returnal nadal potafi być wyzwaniem, większym niż dark souls albo bloodborne które przy 2-3 przejściu niczym gracza nie zaskakuje.

Więc gra jest trudna, ale ludzie po prostu się nauczyli w nią grać.

Ja wczoraj zdobyłem w końcu kostkę w biomie 6, i żeby spokojnie przejść biom 6 jednak musiałem trochę przypakować. Komnaty w tym biomie potrafią być śmiertelne.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nareszcie, moja pierwsza platynka w życiu :)

Zrobiłem bo nic czego wymagała nie było idiotyczne albo męczące, poza ostatnim glifem.

Glifem który wcale nie był w miejscu które myślałem, i w sumie z nudów widząc że znowu nie uzyskałem "tej komnaty" pozgarniałem przedmioty, patrzę a tu na schodach glif.

Została jeszcze tylko jedna kostka w 3 biomie, może później postrzelam sobie trochę  by spróbować zapewnić całą macierz :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to nieźle.

 

Gdybym miał 12 lat to bym pewnie już rysował wszystkie możliwe pokoje w każdym biomie by wiedzieć ile ich jest. Bo szukałem takiej informacji i nie znalazłem.

 

I jeszcze inna sprawa, myślałem że mam wszystkie artefakty a tu nagle z uszkodzonego fabrykatora wyskoczył nowy przedmiot globus, artefakt nr 35, ktoś ma więcej? Brakuje żeby jeszcze trzeba było szukać przedmiotów tam :D

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Rtooj napisał:

w każdym biomie by wiedzieć ile ich jest. Bo szukałem takiej informacji i nie znalazłem.

W każdym biomie nie wiem, ale najwyższa potwierdzona ilość to 322.

 

48 minut temu, Rtooj napisał:

artefakt nr 35, ktoś ma więcej?

35 jest ostatni jeżeli nie dodali nic innego. Jak masz wszystko z bazy to może ci jeszcze brakować jakichś ulepszeń stroju albo tych jednorazowych przedmiotów, bo tych nie można śledzić.

Odnośnik do komentarza

A ja zainstalowalem gierke od nowa bo myslalem, ze moze jak dali pacza to mi odblokuje pucharek (a co za tym idzie-platynka) za wszystkie sekwencje z domku ale nic takiego sie nie zdazylo wiec ponownie wykasowalem save i zrobilem run 1-6 od nowa (na jednym zyciu znowu:lapka:) po czym od razu zajalaem sie szukaniem fragmentow slonca ktore chyba w 15 min znalazlem i w koncu upragniona :platinum: wpadla. Niesamowita gierka, dawno mi sie tak dobrze nie strzelalo. Murowany kandydat to gry roku, mozliwe i mam nadzieje, ze battlefield 2024 da mi podobna albo i wieksza frajde. W ciemno biore nowe dlc z dodatkowymi biomami a jedyne dlc jakie kupilem do gierki to bylo left behind i lord of destruction :D

P.s. wczoraj jeszcze wpadla platynka za marceneries w `RE8 i taki Returnal przy tym to byl spacer po parku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jednak chyba mnie dopadło :D

zainstalowałem parę nowych gier, ale muzyczka mnie zahipnotyzowała i włączyłem znowu, rach ciach, biomy 4-6, podkręcałem strzelbę i rakietnicę. O jezusku, rakietnica z automatem 2 stopień :O wypluwa 8 rakiet w sekundę i zaraz znowu się ładuje, wszystko zdycha na raz. Pora chyba teraz na zakochiwanie się w kolejnych pukawkach, np. ten Rotgland Lobber to taka snajperka, przycelujesz i wiesz że gość ginie.

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanko. Nie chce mi się szukać w temacie.

Pograłem kilka godzin i póki co ubiłem 1 bossa. Mam dostęp do drugiego biomu ale czy warto od razu tam wpadać? W sensie czy jak wy gracie to lecicie na pałę od razu jak najdalej czy jednak dokakszacie postać i dopiero dalej? Gra pomimo tego, że świetna, ma jednak słabo rozwinięty progres postaci po śmierci. W zasadzie go nie ma wcale. I jak ostatnio poleciałem od razu na drugi biom z pistoletem level 0-1 to było srogo.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jakim napisał:

Hej mam pytanko. Nie chce mi się szukać w temacie.

Pograłem kilka godzin i póki co ubiłem 1 bossa. Mam dostęp do drugiego biomu ale czy warto od razu tam wpadać? W sensie czy jak wy gracie to lecicie na pałę od razu jak najdalej czy jednak dokakszacie postać i dopiero dalej? Gra pomimo tego, że świetna, ma jednak słabo rozwinięty progres postaci po śmierci. W zasadzie go nie ma wcale. I jak ostatnio poleciałem od razu na drugi biom z pistoletem level 0-1 to było srogo.


Gra ma bardzo dobrze rozwinięty progres postaci po śmierci. Ale zauważysz to dopiero później. Znając lepiej grę będziesz świadomie decydował czy eksloprujesz dany biom czy lecisz szybko do drugiego czy trzeciego, w zależności od tego co będziesz chciał osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...