Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ocena 10/10. Gra stworzona jak pode mnie.
W nocy zrobiłem true ending, 40 godzin na liczniku, kilka glifów i logów na drodze do platyny.
Zaliczyłem 19 zgonów po drodze, większość to początkowe pomieszczenia w biomie 1 oraz 4. Według mnie to najtrudniejsze momenty w grze, bo jak nie wylosujemy czegoś dobrego (broń, artefakt itp.) a gra rzuci nam wymagający pokój to bywa ciężko.
Klimat jest gęsty a do początkowych podobieństw do Prometeusza dorzucam jeszcze Mątwy żywcem wyjęte z Matrixa.

E4XP3n1WQAM_KHR?format=jpg&name=4096x409

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gram w Nex Machinę teraz i cieszę się że zacząłem od Returnala, widać że długo szlifowali pewne pomysły które przenieśli do ostatniej gry. Od miecza, po dash omijający kule, kolory laserków, teleportacja, jak komuś jeszcze mało to polecam pograć jeżeli jest ktoś jeszcze poza mną kto tego nie zrobił.

Szkoda że mam returnala na płycie, ciągle kusi włączyć a płyta na półce.

Odnośnik do komentarza

No i tam też było kilka patentów wykorzystanych później w Returnalu z overloadem na czele. 
 

W ogóle to naszła mnie myśl, że strzelanie ma sporo wspólnego z Destiny. Bardzo soczyste. Jestem w stanie robić podobne akcje, wyskok - dash - celowanie w locie - super - headshot. Satysfakcja gwarantowana. 

Odnośnik do komentarza

Siemka mam problem  bo po zabiciu ostatniego bossa (ofion) powinienem mieć możliwość wejścia do domku z odtworzeniem sekwencji w 4 biomie , lecz niestety nie mam takiej możliwości  zmieniałem biom na 1 i tam tak samo nie ma takiej opcji .  Mam chyba bardzo bolesny błąd gry, raczej po platynie.. 

Miał ktoś podobny problem ? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Jeżeli przy domu masz info "dark" tzn. że wszystkie wizyty masz zrobione i musisz teraz znaleźć fragmenty słońca (po jednym w każdym biomie), dopiero wtedy ostatnia sekwencja w domu będzie dostępna

Kurde to chyba  zle zrozumiałem info w poradniku. Tam pisało że od razu po zabiciu ostatniego bossa powinienem się udać do domu , i dopiero po odtworzeniu sekwencji  beda mozliwe do zdobycia te fragmenty słońca 

Odnośnik do komentarza

Mogliby zapowiedzieć już dlc, albo chociaż NG+ w jakiejś formie, bo podstawka nie stanowi w tej chwili żadnego wyzwania. A po ostatnich patchach jest jeszcze łatwiej, bo np te ataki uszkadzające strój w B6 już tego nie robią.

Uwielbiam dynamikę w Returnalu, mogliby dodać jakieś bardziej skomplikowane wyzwania czy też inną arenę, plus jakiś Boss Rush gdzie będzie można wykorzystać dopakowane bronie.

 

Odnośnik do komentarza

Mogliby dać 6 dużych plansz z biomów i survival, o jezusku, fala49, fala 60, boss nr 7, fala 79 :D

I jak piszesz, te bronie można by  w końcu użyć, ehhh. Nawet grając w ff7 cały czas myślę o tych biomach ;] Gra roku, raczej nic tego nie zmieni, na pewno nie horizon2 ani gow2 gdyby nawet miał wyjść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...