Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się skończyć grę, chociaż było kilka kryzysów. Piękna gra. DualSense to cudo. 3D Audio na starych Goldach trochę mnie zawiodło, chyba czas je wymienić.

Może za kilka miesięcy przejdę drugi raz. 

Nie wiem czy dla każdego będzie to ułatwienie, ale ja Zryw ustawiłem sobie pod L1. Przez to mogłem szybciej reagować i nie musiałem zdejmować palca z gałki. 

Odnośnik do komentarza
Nemezis padł za 1 razem (waliłem do niego z granatnika, który wystrzeliwuje 3 rakiety), ogólnie 3 biom był dla mnie najprostszym.
Perk leczący za punkt adrenaliny jest broken as F... - miałem dzięki niemu ciągle pełne HP i integralność na maxa.
 
Gra jest :fsg:
 
Zgadza się dokładnie o tym pisałem.
To by miało sens gdyby było trudniej adrenalinę wbijać.
A tak to ciągniesz 2 leszczy kwadratem i od 3 przeciwnika masz instant full life heal.
Co przekłada się też na żywice, i max Integralności.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

I mam true ending, poszedł w jednym runie gładziutko. Wszedłem do żółtego pokoju, gdzie zrespiło mi dwóch Typhonopsów XDD Teraz tylko zdobycie glifów w pięciu biomach (oprócz nr 5, bo wpadł po drodze) i będzie platynka :banderas:Powtórzę jeszcze raz - najlepsza obecnie gra na PS5. Strzelanko jest tak zajebiste, że sobie będę wracał jeszcze nie raz, żeby polevelować giwery i zdobyć wszystkie przedmioty. Jakie są Wasze ulubione brońki? Dla mnie Hollowseeker (w runie true endingowym dorwałem w wersji z Portal Beam i Portal Turret :pawel:), oraz Thermogenic Launcher z Full Auto. Mielą kurde wszystko na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza

Patch 1.4.0 is set to release on Monday, June 14th at 12PM (GMT+3)

Reminder that if you have the automatic updates turned on, the game will close while in rest mode in order to install the update.

Patch Notes:

Highlights:

  • Platinum: Added support for replaying certain Act 1 & Act 2 Trophies

  • Platinum: Added support to retroactively award Trophies which cannot be replayed

  • Platinum: Added additional locations for Scout Logs 9, 34, 35 & 46 to appear more often

  • Platinum: Fixed an issue where 1 Cipher was sometimes unobtainable for Biome Survey Trophies

  • Platinum: Fixed an issue where some Activity Cards displayed an incorrect count

  • UI: HUD labels for items are now hidden when Selene is firing a weapon

  • UI: Fixed an issue where 2 actions could be mapped to a single button after switching controller presets

  • Cinematics: Fixed a rare audio sync issue in the secret ending

  • Audio: General mix improvements across the experience

  • Audio: Improved surround sound setup support across the experience

  • Audio: Added more DualSense haptics across cinematic moments for deeper immersion

  • Audio: Added DualSense haptics when using the Icarian Grapnel

  • Audio: Improved the dynamic range recommendations system

  • Audio: Allow users to override the dynamic range recommendations

  • Audio: Allow users to change audio output from the game menu

Game Balance:

  • Balance: Various bug fixes to certain artifacts, parasites, consumables, and when certain malfunctions can occur in the early parts of the game

  • Balance: Players no longer receive parasites as rewards when players avenge their corpses

  • Balance: Enemies, Weapons, and Bosses - difficulty adjustments in all Biomes for a more balanced gameplay experience

Misc Bug-fixes:

  • Fixed an issue where Hyperion may drop the Key out of reach

  • Fixed an issue where Ophion may become invisible if the player uses a Reconstructor during the fight 

  • Fixed weapons not being found in Biomes after scanning but not collecting them

  • Fixed an issue where Selene could jump impossibly long distances 

  • Fixed multiple issues where Selene may become trapped in a room

  • Fixed a rare freezing issue when teleporting in Crimson Wastes

  • Fixed occasional frame rate drops when using the Electropylon Driver

  • Performance improvements, crash fixes, and multiple minor bug fixes

Odnośnik do komentarza

Mi na platyne zeszlo rowno 50h i myslalem ze caly swiat sie uparl i byl przeciwko mnie zebym tylko nie znalazl brakujacych glifow w 2 i 3 biomie po czym u takiego Squarea wyplulo brakujace znajdzki po 100h+ z tego co tu czytalem xD

 

Mialem to szczescie ze wlasnie brakowalo mi znajdziek w 2 i 3 ktore znalem na pamiec i ostatnie godziny to juz typowo speedrun, wpadalem do pokoju, sprawdzalem czy na mapce jest trojkat i wyjazd. Gdybym czyscil kazde pomieszczenie tak jak pan Returanal przykazal to pewnie to dzisiaj bym sie z tym grzebal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...