Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Lord Protector said:

Czy ktoś próbował gracz w Returnal (i czy w ogóle się da) na normalnych triggerach? pograłem trochę w COD'a i o ile efekt fajny tak czuje na nich delikatnego laga w sensie strzał oddaje po chwili w MP w ogóle jest to nie grywalne. 

Haptiki możesz wyłączyć w ustawieniach konsoli,

Trigger effect intensity daj na off albo weak jak tak bardzo cię drażnią.

Wibracje w sumie możesz też odłączyć bo te dwie opcje są oddzielnie.

 

 

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa, boss w 6 biomie był dość łatwy, ale droga do niego, którą mi wylosowało XDddddd Jak tylko zeskoczyłem w drugą otchłań, moje zwiedzanie odbywało się w pełnym sprincie, byleby tylko dobiec do klucza. Po drodze dostałem dwa razy pociskiem powodującym malfunction, więc skończyłem z obciętym do 100% integrity (ze 175) i z otrzymywaniem obrażeń przy Overloadzie. Dodatkowo potraciłem dwie duże apteczki, jedną małą i myślałem, że oszaleję, jak się okazało, że z tym kluczem trzeba wrócić. No żeby was nie okłamać, to w każdym kolejnym pokoju miałem Typhonopsa i po dwie disko kule, a pokojów były z cztery przed bossem. No i jeszcze były niewidzialne półki, a orby do ich trafienia zasłaniał jebany w dupę Archonact. I z takim ekwipunkiem dobiegłem do bossa którego cios ręką nie jest zbyt dobrze telegraphed, jak to się mówi po angielsku. Ale dobrze, że zdech. Niesamowita gra.

Odnośnik do komentarza

Żeby zdeponować kostki w biomie nr 6 trzeba zabić bossa.

W pozostałych tylko w 1 biomie trzeba zabijać bossa by oddać kostkę, ale można z nią lecieć też do biomu 2 gdzie urządzenie masz zaraz za teleporterem spod góry.

 

Poza tym boss 6 jest najłatwiejszy ale broń miałem kiepską, eh.

 

Zostały mi jeszcze 2 kostki w biomie 3 i 6, 1 scout log i 1 glif w biomie 2.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dwa są mocno upierdliwe w tym biomie, w tym jeden może być zglitchowany i zablokować trofeum (nie wiem czy to naprawili już).

Dwa ostatnie w tym filmiku wyżej zajęły mi masę czasu. Jeden respi się tylko w świątyni, drugi ten co wrzucił Figuś zawsze będzie w sekcji po teleporcie.

 

Ogólnie to jest 21 szyfrów w B2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...