Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ejj, a da się zrobić "pełnego runa" od początku do końca tj.

 

Spoiler

1-3 i potem od razu 3-6? Przecież między okresami mogę się przenosić tylko poprzez "dziurę" w statku. 

 

Chciałem sobie zrobić pełny run, żeby zrobić specjalizację na 30 (trofik), zebrać "fragmenty", zmieść last bossa i zobaczyć true ending. Ale wydaje mi się, że to nie realne? 

Odnośnik do komentarza

No jak najbardziej realne, kwestia tylko taka, że biom 4 zawsze i tak zaczynasz od defaultowej sytuacji tj. 15 lvl, goły pistolecik, brak waluty i artefaktów. Tak samo jak w trzecim biomie nie wskoczysz wyżej, niż 15 lvl.

Spoiler

Po zakończeniu trzeciego biomu (+filmik) lądujesz od razu w czwartym (z możliwością powrotu do pierwszego przez urządzenie w statku), więc możesz zaliczyć całą grę jednym ciągiem, ale nie ma fizycznej możliwości przeniesienia naszego stanu posiadania z 3 do 4 biomu (poza etherami).

 

Edytowane przez Kmiot
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mi poziom 30 wpadł przy pierwszym przejściu, bo zrobiłem całość 4-6 w jednej sesji jak tylko udało się pokonać Nemesisa. Możesz zrobić wszystkie trzy biomy, wtedy masz w sumie gwarantowane wbicie max lvl, możesz też zrobić myka o którym wspomniał WisnieR, ale ostatnim razem jak grałem to te spawny nieskończonych przeciwników wydawały się znerfione.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z expem do poziomu postaci, ale tak obolit przestaje lecieć po kilku czy tam kilkunastu killach. Natomiast odblokowanie ulepszeń na broniach dalej działa, bo zrobiłem dwa na lvl 3 ostatnio.

Wydaje mi się czy Challenge Room w B5 został też znerfiony w którymś z ostatnich patchy? Robiłem go trzy razy w tym tygodniu, za każdym razem z inną bronią i kiedyś był chyba o wiele trudniejszy. Przeciwnicy dalej mogą napsuć krwi jak mamy jakąś gorszą broń, ale wydają się mniej agresywni.

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj gra wydaje się łatwiejsza niż w okresie premierowym i trochę później. Pytanie tylko czy to kwestia ogrania i znajomości tematu czy poprawek od twórców. Może jedno i drugie. 
Konkretnie w B5 challenge room padłem przy pierwszej wizycie, doskonale to pamiętam. Dzisiaj to już żaden boss ani challenge room nie stanowi większego wyzwania.
Aktualnie ganiam za ostatnim glifem w B6. Trochę wkurza mnie fakt, że tutaj nie da się zrobił 5 minutowego speedruna jak przy B2 a na pewno jest to mocno ryzykowne. Padam tylko na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza

Da się na pewno tylko problem się pojawia jak wpadasz do trudniejszego pokoju gdzie zamykają się drzwi a jesteś goły. Może się to zdarzyć zarówno w B4 jak i B6. No i pytanie czy lepiej ryzykować kilka prób "na szybko" czy jedną bardziej bezpieczną - jak to wyjdzie czasowo.
Chyba, że jest coś o czym nie wiem? Zarzucisz jakąś radę / filmik / cokolwiek ?
Nie jestem też pewien, którego glifa mi brakuje do szczęścia bo w B6 wszystkie one są podobne -_-

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2021 o 11:32, Jakim napisał:

Hej mam pytanko. Nie chce mi się szukać w temacie.

Pograłem kilka godzin i póki co ubiłem 1 bossa. Mam dostęp do drugiego biomu ale czy warto od razu tam wpadać? W sensie czy jak wy gracie to lecicie na pałę od razu jak najdalej czy jednak dokakszacie postać i dopiero dalej? Gra pomimo tego, że świetna, ma jednak słabo rozwinięty progres postaci po śmierci. W zasadzie go nie ma wcale. I jak ostatnio poleciałem od razu na drugi biom z pistoletem level 0-1 to było srogo.

 Łatwiej jest przechodzić od początku, więcej perków wyłapiesz itd, jeżeli chcesz wskoczyć od razu do drugiego no to musisz liczyć że szybko wyłapiesz jakąś dobrą spluwę. W przeciwnym razie może być ciężko :)

Odnośnik do komentarza

Siemka mam problem  z ostatnim pucharkiem mianowicie chodzi o ksenoglify na karmazynowych pustkowiach po zebraniu  wszystkich sztuk 20/20 nie wbija mi osiągnięcia,  na szczęście mam save który cofa mi do 18/20 zrobiłem to  powtórnie i nic to nie dało. Czy reinstalacja całej gry może pomóc? a może jest jakaś inna opcja proszę o pomoc bo trochę się napociłem a został  mi tylko jeden puchar do  platyny

Odnośnik do komentarza

Licznik szyfrów przy podnoszeniu pokazał 20/20 czy sugerowałeś się postępem w tłumaczeniu glifów? W B2 jest więcej niż 20 szyfrów, z czego jeden może nie zwiększyć licznika po zebraniu. Sprawdź kartę aktywności czy masz tam info czego brakuje, plus nie zapomnij o archiwach i challenge roomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...