Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem scenariusz Ellie. Gameplayowo i wizualnie bajka. Fabuła średnia. Groteskowa śmierć Joela, później trochę lesbo pitu pitu, i trochę akcji na koniec. Co się rzuca w oczy to że każda postać do której Ellie mierzy z pistoletu chce jej zabrać broń. Ja (pipi)e sami samobójcy. Najlepsze fabularnie są retrospekcje. Postacie to wydmuszki , chińczyk nagle ginie z dupy, no ok, nawet nie poznałem gościa za bardzo :) Tommiego nie widzimy prawie na oczy, a big nos ciągle śpi.

 

Drugi scenariusz... O ja (pipi)e, kto to wymyślał? Postać która gramy przesłania pół ekranu, jest większa od wszystkich mężczyzn jakich spotykamy :) Dobra idziemy na misje kogo wyślemy? Oczywiście Hulka, gościa z którego zrobili stereotyp typowego mężczyzny co rucha wszystko co się rusza i najlepsze na koniec Lekarza, kobietę, 140cm wzrostu w zaawansowanej ciąży, w tym momencie wjechał uśmiech politowania na spuszczajacymi się nad fabuła. Jeszcze co ta ciężarną odpierdala :) Tak Anita kobiety są silne, już wiem, proszę już starczy. Może wątki lbgt tak nie rażą w oczy, ale przekaz o silnych kobietach wbijany jest nam młotkiem do głowy i po prostu robi się śmiesznie. 

  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skonczylem dzis. Ogolnie już trochę wymęczony się czułem pod koniec. Za duzo tej vendetty, Ellie wez zostań na dupie na tej farmie, a nie dalej zemsta i zemsta i podróżowanie. Nie czułem tej samej motywacji co bohaterka. Zwykle w grach mam mega satysfakcje po dorwaniu jakiegoś głównego sku.rwysyna na koniec fabuły, a tu już dość, daj spokój, odpuść. Nawet Abby juz nie chciała walczyc mimo wyrżniecia ojca i Świetlików przez Joela, a potem jej kompanów przez Ellie.

 

Fajny wizualnie ostatni catfight na plaży, dziwna Abby po odstawieniu supli (nie poznałabym - ile ona tam wisiała, że straciła z 20kg?). 

 

Ogolnie już historia dla mnie wyczerpana, nie bardzo interesuje mnie co dalej się stanie w TLOU3 

 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, _Red_ napisał:

Skonczylem dzis. Ogolnie już trochę wymęczony się czułem pod koniec. Za duzo tej vendetty, Ellie wez zostań na dupie na tej farmie, a nie dalej zemsta i zemsta i podróżowanie. Nie czułem tej samej motywacji co bohaterka. Zwykle w grach mam mega satysfakcje po dorwaniu jakiegoś głównego sku.rwysyna na koniec fabuły, a tu już dość, daj spokój, odpuść.

 

może o to chodziło? 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, _Red_ napisał:

Ogolnie już historia dla mnie wyczerpana, nie bardzo interesuje mnie co dalej się stanie w TLOU3 

 

Mam takie samo, ale w sumie mogą zatoczyć koło jak w The Walking Dead i teraz ABS z Willy'm będę pełnić rolą analogiczną do postaci z jedynki(czego bym nie chciał), albo bujanko z Ellie i JJ(tutaj brzmi trochę lepiej).

 

Odnośnik do komentarza

no wlasnie, zastanawiam sie, czy pojda ta sama sciezka w 3 co w jedynce.

 

w sumie na kogo obstawiacie zeby sie zemscic? fat geralts son dobra opcja. Albo Chlopak zolnierza, ktorego abby zabija w 24 godzinie i 31 minucie gry. Musi dopasc abby za dezercje  ale tak naprawde kieruje nim osobista vendetta. ukrywali sie, kochali sie mocno ale nikt nie mogl wiedziec o ich milosci. dlatego zglasza sie na ochotnika w celu schwytania zabojcow tego lidera WLF, co wygladal jak gospelowy kaznodzieja.

 

 

moze suczka po alice ? bieganie czworonogiem po swiecie tlou i obszczywanie hydrantow w postaci save pointow, a potem danie sie przekupic za kielbase, bo zemsta jest zla, a kielbasa dobra.

 

i zeby progresywnosci stalo sie zadosci, to oczywiscie ginie abby i gramy azjata "no more dating white guys" levem. i mamy po drodze rozne perypetie, zako(pipi)emy sie np w chlopakodziewczynie, ktora ma jaja na brodzie i dwie dupy, albo pol czlowieku, pol gorylu, ktory jest buddysta i w nocy lubi cosplayowac przebrany za policjanta.

 

 

Edytowane przez Andżej
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, że niektórzy nie chcą trzeciej części, skoro druga się nie udała. Gdyby była równie dobra, co jedynka, każdy czekałby z wywieszonym jęzorem. Nie dziwię się też tej petycji o nową drugą część, bo prawda jest taka, że Neil zniszczył to IP, między innymi zabijając bądź okaleczając ważne dla uniwersum postacie.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dobrym motywem byłby wjazd na Jackson w sumie trochę się spodziewałem czegoś takiego już teraz, bo myślałem, że w jakimś trailerze były małe podpowiedzi.

 

Nie uważacie, że postać Isaaca została zmarnowana? Niby niewiele go było, niby niewiele mówił, ale wyczuwałem tą samą złowrogą aurę jak przy naszym Dario granym przez Pana Frycza.

To mógł być rewelacyjny madafakjer, niby z wiadomości w radio wynika, że jest martwy, ale może jest martwy tak samo jak Tommy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...