Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aguero to ten co przez dekadę grał w Man City i nie nauczył się przez ten czas podstaw angielskiego? No nie zaskoczył mnie. Pytanie co ten przegryw tam w ogóle robił. Jak za 20 lat Portugalia wygra mundial, to CR7 przyjdzie o lasce w reprezentacyjnej koszulce podnosić puchar?

 

Zadziorność zahaczająca o prostactwo i łobuzerkę jest trochę wpisana w DNA południowoamerykańskiego futbolu. Wystarczy sobie przypomnieć co zawsze wyprawia Urugwaj, kiedy coś idzie nie po ich myśli. Można ich za to nie lubić, ale jako generator dymów dodający pikanterii meczom sprawdzają się idealnie :spicy: 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mejm napisał:

Kanabis co tak buldopisz dla Messi King? Czy to dlatego, ze Ronaldo wazy czeresnie bez pestek, liczy kalorie i pije tylko wode, a mimo to ma gorsze wyniki niz karzel, ktory przed meczem nawpier.dala sie laysow i coli a i tak bramek strzela tyle co trzy pokolenia Lewandowskich? :kaz:

Tak, pewnie dlatego w poscie wczesniej napisalem ze jest najlepszy w historii :)

Odnośnik do komentarza

Aguero jest najlepszym przyjacielem Messiego, i przyjacielem/idolem wielu piłkarzy, rok temu przedwcześnie skończył karierę przez arytmię serca. Wszyscy się tam cieszyli że przyszedł i ponosił Messiego na barana.

 

Złośliwostki wydają mi się normalne, jakbym ja wygrał pierwsze od dawna mistrzostwo świata dla kraju zakochanego w futbolu, to też bym wyczytał wszystkich hejterów z forum z wielką satysfakcją. Ale pewnie nie wygram...

Odnośnik do komentarza

W ogóle to Benzema znowu ogłosił, że kończy karierę reprezentacyjną mdr. Szczegóły dlaczego pisałem przed finałem. 

 

Z przecieków wyjawia się zabawna drama, ale też jeden wniosek - ci wszyscy kłócący kolesie po trzydziestce i tak kończą kariery, a teraz kadra będzie w rękach Mbappego, właściwie już jest, od czasu Ligi Narodów koleś przejął wiele władzy w ekipie i ma teraz mocną koalicję z Deschampsem. 

 

Mbappe nie tylko będzie twarzą futbolu przez tę dekadę, ale też będzie miał personalnie ogromny wpływ na klub i kadrę, niczym LeBron James w NBA.

Dość zabawne też ile w to wszystko się ciągle wpie'prza prezydent Francji mdr, koleś jest obecny w każdej dyskusji o dylematach w kadrze i PSG.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ogqozo napisał:

 

Złośliwostki wydają mi się normalne, jakbym ja wygrał pierwsze od dawna mistrzostwo świata dla kraju zakochanego w futbolu, to też bym wyczytał wszystkich hejterów z forum z wielką satysfakcją. Ale pewnie nie wygram...

No ale ty jestes zlosliwym graczem. Jak my wszyscy. A to sa profesjonalni kopacze na najwyzszym poziomie i jednak powinni miec choc minimum godnosci. Zlosliwostką moze byc minuta ciszy dla mbappe w szatni (sam Mbappe pewnie ma z tego beke) a nie nazywanie 19 latka chujoglowym albo nie podanie reki przeciwnikowi i podczas wywiadu krzyczenie do niego "debilu". 

 

Wiadomo ze to tylko ludzie ale bedac na pewnym poziomie wypada zamknac morde i chociaz stwarzac pozory wzajemnego szacunku tym bardziej ze to są idole wielu dzieciakow kopiacych pilke czerpiacych z nich wzorce. 

Odnośnik do komentarza

Dalej nie wiem, czemu jest taka dziwna psychoza w tym sporcie, kto jest najlepszy i tylko wszyscy spuszczają sie nad jednym typem, gdzie gra cała drużyna. Nigdy nie porównam Pele do Mbappe, a Messiego do Maradony, każdy najlepszy w swojej dekadzie. Ta od 2020 na pewno już należy do Mbappe, to on jest gwiazdą PSG i gra najrówniej, nie musi wygrywać ZP, żeby w każdym meczu pokazywać, że jest najlepszy. Messi jedzie na hype sprzed lat, a na tym turnieju wykonywal 5! rzutów karnych w meczach, oczywiście nikt się nie odezwie, że połowa niesłuszna, bo to bóg futbolu przecież, a strzelił 3 gole z pola i 4 z karnego (a jeden zmarnował), Mbappe 6, a 2 z karnych i oczywiście nawet nie było mowy, żeby tytuł najlepszego zawodnika spadł do Mbappe, bo Messi bóg. Asyst mieli podobną ilość 2 vs 3. Lewy jakby grał w Argentynie pewnie zaszedłby tak samo daleko, taka jest piłka, gra cały zespół, a splendor w mediach zgarnia jeden. 

Odnośnik do komentarza

Mysle ze gdyby Mbappe nie dostal zlotego buta to dostalby mvp,wtedy Mbappe dostalby mvp a Messi zlotego buta to chyba tak dziala ;)

 

Choc moim zdaniem i jeden i drugi zagrali swietny mundial i nie ma co tez mowic ze Messi dostal to niezasluzenie. Pomijajac buractwo argentyny z pillarskiego punktu widzenia Messi ciągnąl gre, pojawial sie w decydujacych momentach i bez niego argentyna skonczylaby zawody pewnie na 1/8. Jak to sie mowi byli to na mundialu pilkarz "robiący roznice"

Odnośnik do komentarza

No może jakby Mbappe zrobił coś więcej niż nic w meczu ćwierćfinałowym i półfinałowym, to można by było myśleć o nagrodzie dla najlepszego piłkarza turnieju. Messi w każdym meczu pucharowym pokazał się z dobrej strony, czy to strzelając gola (w ogóle jakie znaczenie ma tu, że część była niezasłużona, czy nie - no przecież on je tylko strzelał, lol), czy dając fenomenalna asystę jak z Holandia czy Chorwacją. 

 

Messi miał na tym turnieju  więcej wielkich momentów niż Mbappe i grał po prostu równiej, a na dodatek to on sięgnął po złoto, więc o czym my my tu w ogóle mówimy. 

 

e: Żeby nie było - Mbappe miał świetny mundial i w sumie ciekawe, czy gdyby to Francja wygrała te karne, to Messi skończyłby bez żadnej nagrody indywidualnej. 

 

O, teraz dopiero widzę, że gdyby Lewy grał w Argentynie, to pewnie zaszedłby równie daleko :pawel: No jednak niepotrzebnie napisałem choćby jedno zdanie, przecież to ewidentny trolling. 

Odnośnik do komentarza

Druga bramka Mbappe wpadła po karygodnym błędzie Messiego, gdy stracił piłkę. Takie zagranie a'la krychowiak, albo wawrzyniak. Jakby Francja strzeliła na koniec na 4:3 to Messi z nieba spadłby dużo niżej. W ogóle, ta zaprzepaszczona szansa na 4:3 w samej końcówce doliczonego czasu to niezły fakap francuzów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, pawelgr5 napisał:

Christiano pogratulował czy ma ból dupy i płacze w poduszke ze przez cała karierę nie powąchał nawe tego pucharu?

Messi mu pogratulowal jak zdobyl mistrzostwo europy? 

 

43 minuty temu, Ludwes napisał:

 

O, teraz dopiero widzę, że gdyby Lewy grał w Argentynie, to pewnie zaszedłby równie daleko :pawel: No jednak niepotrzebnie napisałem choćby jedno zdanie, przecież to ewidentny trolling. 

Ja na trolling mejma tez sie dalem nabrac i pisanie ze Messi strzela tyle goli ze Cristiano i Lewandowski moga tylko plakac :)

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, krupek napisał:

No Messi to raczej nie może zagrać na Euro, Kabi, ale w Copa America trochę tych sukcesów miał, więc gratulować czego nie miał Ronaldo. Wygranie MŚ to był cel, który obaj mieli.

Ale nie porownujmy copa america gdzie w 112 letniej historii tylko pare razy wygral ktos inny niz brazylia, argentyna lub urugwaj do mistrzostw europy gdzie jest zupelnie inny poziom , badzmy powazni. Wygranie ME to napewno duzo wiekszy sukces niz copa america. No i Messi wygral te copa america az jeden raz tak gwoli scislosci.

 

No wygral ten puchar swiata , zdeptal psychicznie Ronaldo no i okej ale pisanie o jakis gratulacjach ze strony cr7 to beka wnusiu. To nie sa kumple przeciez. Pewnie nawet sie nie lubią. 

 

 

Odnośnik do komentarza

W swoim prime time(co prawda krótkim) i tak ich obu zjada Ronaldinho. To był gościu, który w szlagierowych meczach robił, to co mogłeś zobaczyć, tylko w reklamach pepsi. Globalne znaczenie też miał większe, bo potrafił przyciągnąć do piłki ludzi, którzy mieli całkowicie wyjebane na ten sport. Oglądali Barcelonę, tylko dla jednego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ogqozo napisał:

Złośliwostki wydają mi się normalne

 

Jeżeli mają jakiś kontekst to może i tak, ale co mu akurat Camavinga zrobił?

 

3 godziny temu, kanabis napisał:

nie podanie reki przeciwnikowi i podczas wywiadu krzyczenie do niego "debilu". 

 W tej sytuacji to Holender też zachowywał się średnio normalnie. Najpierw trashtalking na pełnej kurwie, robienie cyrku w serii rzutów karnych, a po końcowym gwizdku chęć bratania się i wymiany koszulki  z Messim :dynia: No też bym go wyśmiał, a ten jeszcze wjeżdża z jakimiś pretensjami w trakcie wywiadu. Bobo to podobno bardzo eufemistyczne określenie debila :yakubu:

 

3 godziny temu, kanabis napisał:

tym bardziej ze to są idole wielu dzieciakow kopiacych pilke czerpiacych z nich wzorce. 

 

Wydaje mi się, że piłkarze reklamujący chipsy i colę mogę nie myśleć tymi kategoriami :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Ronaldinho to w swoim primie na MŚ w 2006 miał ekipę jak z meczu all stars, a ostatecznie strzelił jedną bramkę i odpadł już w ćwierćfinale. A sorry, nie strzelił nawet jednej :/

 

Szacun dla niego do końca zycia, bo nie było lepszego gościa, który zachęciłby do gry w piłkę młodego chłopaczka jak ja, ale no jednak Cristiano, czy szczególnie Messi, to to nie był. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...