Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Figaro napisał:

 

woosh

Beka z ciebie Figarov. Niby taki tolerancyjny, ą, ę a pierdoli kocopoly co chwila o francji ze nie graja w niej francuzi. Jak ktos sie urodzil we francji i wychowal to nie jest francuzem? Wedlug ciebie gdyby Mbappe wychowal sie i urodzil w kamerunie bylby w tej chwili taki, samym pilkarzem jak jest obecnie? Xd 

 

12 godzin temu, Bartg napisał:

FB_IMG_1671391340933.jpg

Argentynczycy w pigulce. Wiesniaki i buraki. Pokazali to juz razem z Messim po meczu z holandią. 

 

Kurz juz opadl , ktos to musial napisac. 

 

Ps: Tak Messi to najlepszy pilkarz w historii, klamra kariery jak w jakiejs gierce. I przyznaje to mimo ze go nie lubie :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, kanabis napisał:

Beka z ciebie Figarov. Niby taki tolerancyjny, ą, ę a pierdoli kocopoly co chwila o francji ze nie graja w niej francuzi. Jak ktos sie urodzil we francji i wychowal to nie jest francuzem? Wedlug ciebie gdyby Mbappe wychowal sie i urodzil w kamerunie bylby w tej chwili taki, samym pilkarzem jak jest obecnie? Xd 

 

 

nie wiem czy to na serio napisałeś czy nie, daj mi znać

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Tak juz chyba jest ze te nagrody to dostaja finalisci bo to zadna gala z ustalonymi laureatami miesiac przed tylko na zywca zaraz po meczu. Nie chce mi sie sprawdzac czy wczesniej bylo inaczej

Nawet jakby zamiast tego pionka z argentyny  Szczesny dostal te zlotą rekawice nikt nie mialby pretensji

4 lata temu Courtois dostał, więc nie tylko finaliści.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Tak juz chyba jest ze te nagrody to dostaja finalisci bo to zadna gala z ustalonymi laureatami miesiac przed tylko na zywca zaraz po meczu. Nie chce mi sie sprawdzac czy wczesniej bylo inaczej

Nawet jakby zamiast tego pionka z argentyny  Szczesny dostal te zlotą rekawice nikt nie mialby pretensji

Było inaczej, Forlan dostał ZP za mundial, a mieli 4rte miejsce. I normalnie był na dekoracji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Turniej zajebisty. Najlepsza faza grupowa w historii, faza pucharowa raczej mdła, ale może odbiór mam taki po grupach, gdzie mecze to była jazda bez trzymanki. Finał kosmiczny i osobiście byłem za Francją, ale tylko dlatego, że niesamowicie wkurwiało mnie chamstwo i bucowatość Argentyńczyków. Mecz z Holandią przebił wszystko, ale panienka Messi był obrażony nawet na Lewego za jakąś stykową sytuację. Śmieszna postawa drużyny po wpierdolu od Saudyjczyków. Mimo wszystko trudno ich krytykować za grę, bo po blamażu z Arabią grali swoje, a Messi dowiózł na swoich barkach całą drużynę.

 

Szybko zleciało.

 

No i pozdro dla łysego, wstydu nie było

 

213124.gif.227ac09b9d219f0a352b068107b2d3ef.gif

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kanabis napisał:

 

No to w takim razie nieporozumienie z ta nagrodą dla argentynczyka

Zdecydowanie, Argentyna cały mundial była faworyzowana... a te nagrody dla bramkarza, który w fazie grupowej bronił fatalnie, to nie ma sensu, Livakovic zdobył medal i do tego w każdym aspekcie był lepszy. Kwintesencją tego wszystkiego było zachowanie tego pionka jak otrzymał nagrodę. Najgorszy element całego finału :D. 

Nie chce odbierać im wielkości, ale sędziowie nie musieli pomagać, Messi wykonywał w turnieju 5 karnych, 4 strzelił, z czego 3 z nich były zajebiście dyskusyjne...

Odnośnik do komentarza

O, Duńczyk, tak myślałem chwilę, bo już zapomniałem że Dania grała na tej imprezie. Kurde, a jeszcze rok temu na Euro to oni udowadniali, że jak jest pomysł na grę, chęć do gry, duch walki i kompetentny trener, to rezultaty zawsze będą normalne... 

 

 

Zielińskiego nie wiem czy jest sens się czepiać, chociaż fakt, że Polska miała jeden z najsłabszych środków pola na imprezie. W sumie to ta Kostaryka trochę nie pozwala powiedzieć, że nikt inny nie grał tak głęboko i tak bezradnie jak Polska, i może Katar. 

 

To wszystko chyba przewidywalne, największe rozczarowanie pod względem stylu gry to oczywiście Belgia. Nie wiem, co tam się stało mdr.

A na plus pewnie Kanada, nie jest to do końca mocna ekipa, ale grała jeden z najbardziej ofensywnych stylów na imprezie, obok, wiadomo, Niemiec, może Hiszpanii, może Brazylii.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ölschmitz napisał:

final zajebisty, emocji wiecej niz pewnie w 15 innych meczach. nie jestem fanem messiego, ale nalezalo mu sie. piekne ukoronowanie niesamowitej kariery. najlepszy pilkarz w historii.

 

do tego mega wystep marciniaka. ta blyskawiczna zolta karta za symulke thurama to było złoto.

Karny dla Argentyny był bardzo dyskusyjny, ja bym dał zółtą Di Marii. Ale to takie mógł, ale nie musiał, ogólnie w takim meczu nie powinien tego nigdy zagwizdać, chyba nawet VAR tego nie zdażył sprawdzić. Dałbym 8/10 za całokształt. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...