Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na kierownicy jest moc i to na ustawieniach FF itd z siódemki (czekam jak mądrzejsi wymyślą odpowiednie ustawienia), odpaliłem Suzuke i R8 z forumkowej rywalizacji i trzeba się momentami siłować z autem :obama: Ale drifty piękne wchodzą.

No ale pewnie do rywalizacji na ułamki sekund i tak pad będzie lepszy, bo po wzięciu pada od razu czas 4s lepszy niż na kierownicy :balon:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

Na kierownicy jest moc i to na ustawieniach FF itd z siódemki (czekam jak mądrzejsi wymyślą odpowiednie ustawienia), odpaliłem Suzuke i R8 z forumkowej rywalizacji i trzeba się momentami siłować z autem :obama: Ale drifty piękne wchodzą.

No ale pewnie do rywalizacji na ułamki sekund i tak pad będzie lepszy, bo po wzięciu pada od razu czas 4s lepszy niż na kierownicy :balon:

 

Z jakiej kierownicy korzystasz? Nigdy nie interesowałem sie tematem. Tzn. nie interesowałem się do momentu w którym zrobiłem prawko. hehe

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem i obejrzałem sporo recenzji i jedyne miejsce w którym widziałem narzekania na oprawę  to recenzja na PPE xd

 

Z tego co widzę, FM głównie obrywa się zawartość. Szczególnie małą liczbę torów, tylko 20, co prawda wszystkie są zrobione od nowa i nie kopiowania z poprzednich odsłon, ale taki GT7 miał na premierę ich ponad 30. Do tego rozczarowuje tryb kariery, który podobno jest bardzo zachowawczy i nie wnosi nic interesującego. 

 

Czytam że pod wieloma względami gra robi duży krok naprzód jak np. w kwestiach które są kluczowe w takiej grze jak fizyka i model jazdy (które są uniwersalnie chwalone i ludzie piszą że to najlepsza Forza w tym aspekcie), czy grafika i udźwiękowienie, ale pod innymi jak właśnie liczba torów i tryb kariery stoi w miejscu lub wręcz robi krok wstecz. I te kilka aspektów, zaważyły głównie na tym że gra nie jest jeszcze lepiej przyjęta. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Początek również za mną. Dotąd Forzy, w jakie grałem to: 7 i wersje z X360. Na bieżąco byłem tylko z serią GT. Po pierwszych godzinach muszę przyznać, że jest super. Fizyka jazdy znacznie bardziej do mnie przemawia niż w GT, grafika jest spoko (XSX), ale musiałem pokombinować z ustawieniami HDR-u. Warto porównać sobie tryb wydajności z wydajności RT. Mnie bez RT gra się lepiej, bo rozdzielczość nie spada i po prostu przyjemniej się gra (4k / 50 cali). Na tę chwilę jestem zadowolony, a już się balem, że nie potrzebnie dokupiłem premium.

 

aaaa... bym zapomniał. Dźwięki samochodów są naprawdę ekstra!

Edytowane przez Bowser
Odnośnik do komentarza

Ja się bałem o karierę a mi pasuje. Nawet treningi robie za każdym razem, a można pominąć przecież. 

Jak dodadzą kilka jeszcze torów to będzie lux. Jeżdżąc cały czas trzeba być skupionym i łapie się na krzywieniu głowy na zakrętach.

Ja się cieszę, że nie ma żadnych udziwnień jak rozbijanie kręgli itp. Od tego jest forza horizon.

Raz już miałem, że musiałem grę zrestartować, bo się załadować nie mogła trasa. 

Jeśli mają coś poprawić w grafice to te świecenie w nas przez słońce, bo ono daje efekt mleka. 

Edytowane przez Donatello1991
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Czoperrr Ja bym nie powiedział, że wygląda słabo. Wygląda bardzo dobrze.

 

Tylko tu jest taki paradoks. Arcadeowy Horizon wygląda bardziej realistycznie, a Motorsport jest bardziej przystylizowany. Za dużo tu tej mgły itp w każdej sytuacji.

W dzień gra wygląda średnio. Rumieńców nabieraw nocy, chociaż tu też jest nierówno. 

Deszcz wygląda efektownie ale niezbyt realistycznie - tu zależy czy komuś bardziej pasuje efektowny czy realistyczny wygląd. 

Na pewno co trzeba oddać, to że drzewa są ładnie wymodelowane, gdzie np. w GT7 jest z tym różnie. Tam przeplatają się ładne modele z płaskimi.

Porównania z FM7 są akurat bez sensu bo tam był ogromny downgrade względem FM5 (FM6 to coś pomiędzy) pod kątem roślinności. W FM1-FM5 większość drzew też było złożonymi modelami.

Na plus też, że w końcu zaczęli coś próbować ze światłami w samochodach. Nie we wszystkich poprawili, ale tam gdzie tak.. to już nie rażą jak do tej pory. Nie jest rewelacyjnie, a jak są zapalone to nadal mamy jasną teksturę rodem z PS2, ale w normalnych warunkach jest już ok.

Ciekawi mnie ten model jazdy. Pewnie niedługo sprawdzę.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Czoperrr said:

Graficznie prezentuje się słabo, gorzej niż Horizon 5 co mnie dziwi bo Motorsport rozgrywa się na mniejszych, zamkniętych trasach.

 

Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie :reggie: Też wolę tryb bez RT, w trakcie jazdy i tak tego nie widać, a wyższa rozdziałka na Oledzie borzym zawsze na plus. Niestety AI jest fajne ale tak do 6/8 trudności, ustawcie na 7 i mamy klasyczną Forzę Motorsport czy Horizon, pierwszy wypierdala jak Verstappen i mamy minimalne szansę go dogonić na tych kilku okrążeniach,

 

r/forza - Tell me ur playing Forza without telling me ur playing Forza

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wybieranie miejsca akurat uważam za spoko pomysł, przy oszukującym AI od pewnego momentu można sobie ustawić odpowiedni poziom wyzwania. Na pewno lepsze to, niż startowanie wiecznie z samego końca wymuszone przez grę.

 

To po co Ci kwalifikację z opcją pominięcia i startowania od końca jak możesz sobie wybrać ostatnie miejsce? :reggie:

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...