Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


to już oficjalnie, nad grą pracują juz  tylko 3 osoby :kekyayaya: jedno nowe auto, jedno auto skopiowane z FH5, brak nowej trasy, playlisty w zasadzie takie same jak w ostatnich miesiącach (ciekawe kiedy się doczekam touring carów albo GT3 w singlu), mnóstwo aut które sa w FH5 nadal nie dodane, ale za to mamy auta z FM4!

 

Widzę tutaj też klasyczny cykl spierdolenia gry usługi: 

 

Zapowiedź grę jako live service updateowana przez parę lat —> wydaj grę w powijakach, zabugowana i bez contentu —> gracze odpływają od gry —> przestawaj inwestować w update gry bo nie ma graczy :beka:

 

Oni też się tutaj chwalą że w online jeśli jesteś w randze S to już nie powinieneś być parowany z kierowcami z rangi E i D… aha to do tej pory byłem parowany? Nie wiadomo bo ranga innych graczy jest kompletnie niewidoczna, więc nawet nie jestem w stanie stwierdzić czy ten patch coś poprawi :niki:

 

wbijam ostatnie achieventy i wysiadam, może odpalę grę na chwilę za parę miesięcy. Jebac Turn 10.

  • Plusik 2
  • This 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SnoD napisał:

Bez sensu, w tej grze nie ma nic tak zepsutego co wymagałoby nowej gry. Może parę zwolnień i ogarną się nagle jak 343i ;)

:pawel:

Nawet tacy fani jak Mazzeo albo Colin się odbili, a ty piszesz, że nie ma nic zepsutego? 

Model jazdy jest ok, reszta do śmietnika. 

Odnośnik do komentarza

Tej grze wiecie, co jest potrzebne? Całkowity reset, zrobić patcha 2.0 z nowymi rzeczami, usprawnieniami, tylko tyle i aż tyle. Redzi zrobili z CP2077? Zrobili i można. Hello Games ze swoim NMS zrobili? Zrobili. Tam serio, całe T10 do ogarnięcia i ratować grę póki mogą. Najgorzej, że ja z początkiem premiery wyjebałem hajs na SP i w chuja mnie zrobili. 

 

Dobrze, że FH5 nie odjebali chujozy i kasa na SP nie była wyjebana, ale na t10 wypierdolę ich z okna za sp. 

Odnośnik do komentarza

pisałem to już jakoś zaraz po premierze - w tej grze karierę rozpoczynasz tak, że pokazują ci 3 samochody, a ty na ślepo bez możliwości sprawdzenia ich osiągów masz wybrać. w totalnie arcade'owym nfs-ie to masz, a tutaj tyle pasji do motoryzacji, że nawet pierwsze wrażenie na odpierdol

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to że coś jest zepsute. To nie jest case Cyberpunka. Powiem więcej, chciałbym żeby tu była sytuacja jak w CD projekcie, gdzie po prostu było widać przerost ambicji.

 

W Forzie z kolei nie ma żadnej ambicji, zrobione wszystko po taniości, bez pasji i po linii najmniejszego oporu. Jak sobie oglądam co można znaleźć w takim Automobliista 2 na PC, grze zrobionej przez brazylijskiego developera to się odechciewa odpalać FM.


z resztą, patrzcie na to

 

 

wrzucają trailer gdzie zmienili parę billboardów na torze xDDD

 

po chuj dodawać tor albo nowe auto? Zmienmy naklejki na starym torze :kekw:

 

Imo tu nie ma co ratować, mało tego, doszliśmy do momentu że cała seria idzie do piachu, jestem przekonany że przez najbliższe 5-6 lat nie zobaczycie nic związanego z FM, a seria skupi się wyłącznie na Horizon, możecie zapisać ten post.

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...