Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

I tak gram w tę alphę. Technicznie, jest to srogi krok w tył od MW 2019, jak ktoś lubi gameplay w stylu treyarcha, to będzie się podobało. Ogólnie, pierwsze kilka meczy było meh, ale potem zacząłem się przestawiać i już jakoś ujdzie, ale bez szału. Jeśli IW będzie wspierało MW, to jednak tego BO odpuszczę

Edytowane przez Metoda
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dla mnie spoko się gra,
Graficznie ładnie, dzwieki eleganckie,bronie mają kopa nawet jak na call of duty.
W tej mapce zimowej czuć klimat tego pierwszego Black ops.
Gra jest szybka, dynamiczna ma się wrażenie,że wynagradza graczy ,którzy lubią raszować
Jak ktoś jest fanem coda to napewno nie będzie zawiedziony,szykuje się dobry cod.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, dodatkowo dodam od siebie, że bardzo podoba mi się decyzja o większej ilości życia. Dzięki temu rzadziej dochodzi do sytuacji w której ktoś zaczyna do nas strzelać nie wiadomo skąd i w przeciągu ułamku sekundy giniemy co jest mega irytujące. Ogarnięty gracz będzie w stanie szybko zlokalizować wroga i go wyjaśnić szybka, celna serią lub ewentualnie chociaż gdzieś się schować. 
 

Druga sprawa jest taka, że mapki mają bardzo fajny design i jakoś miło mi się na nich pykało. Szczególnie dobre wydawało mi się Miami, te wszystkie neony w połączeniu z HDR pięknie się prezentują. 
 

Ogólnie gra ma feeling starszych części i jak ktoś lubił pierwszego Black Ops w multi to ta odsłona również powinna mu się spodobać. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra to jest kasztan większy niż się spodziewałem. Nawet nie czuć że jest starsza o rok od MW a jakieś 3-4 lata bo śmierdzi mi to wszystko Black Opsem 3 z 2015 roku.

 

Feeling strzelania jest denny bo recoil jest arkadowy i jakiś dziwaczny, animacje i postacie poruszają się dziwnie i archaicznie (animacja biegu to jakiś potężny LOL), movement jakbym jeździł na łyżwach. Grafika jest moim zdaniem lekko gorsza niż MW, dźwięk oczywiście też słabszy. Te wślizgi i poruszanie się żołnierzem to taki Black Ops 2010 bez kitu. Te paski nad głową przeciwników to porażka, nieraz widziałem kogoś tylko dlatego bo na ułamek sekundy wyświetlił się jego pasek. Aim assist jest potężny a gra jest wolniejsza od MW.

 

Po 3-4 meczach miałem dosyć, odpaliłem MW i grałem 2h, czułem się jakby wlazł brudny pod prysznic, taka świeżość. MW jest z innej epoki kompletnie.

 

Jedyne co fajnego odnotowałem to czytelny interfejs i fajna muzyka w menu. 

 

I FOV slider.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaki rok takie Call of Duty.

Ta gra nawet nie stała obok MW. Plastik, kukiełki, karabiny ze sklepu z zabawkami. 

Zagrałem dwa DM w których poczułem się jak MaZZeo, bo miałem +30 fragów i podziękowałem. 

Szkoda życia na takie gierki. Zostaje z MW, a jak mi się znudzi, to wrócę do R6, albo spróbuję multi w Destiny 2, które nareszcie będzie w 60fps jak Pan Bóg przykazał.  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Z tym aim assist coś jest nie tak, bo normalnie odbijało mnie od wroga przez cały weekend w wersji alpha. Wrażenia były tak kiepskie, że nawet nie pobrałem bety. I nie to, że nie podobały mi się rzeczy, które prawdopodobnie poprawili, czyli grafika, animacje pistoletów itd. TTK zbyt długi, przy lagach gier Treyarch to jest katastrofa, mapy okropne oprócz Moskwy, więcej jak 6v6 nie lubię. Obejrzałem gameplaye z bety i to wygląda na map pack do boiv z delikatnymi zmianami, byle przetrwać rok finansowy i to nas raczej czeka aż do pełnego przejścia bez patrzenia wstecz na obecne konsole czyli z dwa lata. MW na scenie CoD był świeżym tlenem, ale został pojechany przez community w osobie proplayerów i youtuberów, i tyle o tym, nikt nie chwalił genialnego trybu 2v2, trybu wojny w nocy, czy po prostu innowacyjnego feelingu a za grafiką czy animacjami ci marni influencerzy komputerowi zatęsknili dopiero jak zobaczyli co nam zaserwował Vahn w tym roku.

Tę grę mogą uratować tylko mapy w klasycznym stylu 3Arch ewentualnie fajne pistolety. Resztę mogą sobie schować w buty, w obecnej generacji WWII >= MW i tyle o tym

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...