Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Czezare napisał:
1 godzinę temu, BuRRRza napisał:
Tak, jest możliwość instalacji samego singla.

I odwrotnie: czy jest możliwość zainstalowania tylko i wyłącznie trybu Multiplayer?

Można odinstalować singla, podobnie jak w MW. Ale czy da się zainstalować wyłącznie multi, bez instalacji całości to :dunno:

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi @kubson - da się. Można nawet samo Zombie zainstalować. Swoją drogą multi dużo lepsze niż w MW 2019, camperów praktycznie nie spotykam, mapy małe i czuć ten typowy run and gun jak za dawnych lat. Na minus mała liczba map 6v6, jest ich 8 z czego 4 widzieliśmy w becie,a 2 mapy to mniejsze wersje tych z trybu 12v12 i 2 nowe także miejmy nadzieje ze wynagrodzą to w przyszłych sezonach.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gierka skończona na weteranie. Ogólnie trochę krótko. Chyba najkrótszy COD w historii. Atmos w tej grze to jest prawdziwy roz(pipi)!!! Grafika... cóż, nie jest to next gen, ale prezentuje się zacnie, tektury ostre jak brzytwa. Niestety kilka razy były mocne spadki na XSX.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2020 o 15:04, BuRRRza napisał:

Tak jak mówi @kubson - da się. Można nawet samo Zombie zainstalować. Swoją drogą multi dużo lepsze niż w MW 2019, camperów praktycznie nie spotykam, mapy małe i czuć ten typowy run and gun jak za dawnych lat. Na minus mała liczba map 6v6, jest ich 8 z czego 4 widzieliśmy w becie,a 2 mapy to mniejsze wersje tych z trybu 12v12 i 2 nowe także miejmy nadzieje ze wynagrodzą to w przyszłych sezonach.

Wrzucam płytę i mogę ściągnąć samego singla? Kojarzysz ile zajmuje?

Odnośnik do komentarza

Zagrałem 2 meczyki multika na szybko i wydaje się luksja. Vibe BO1 mocno z lepszą graficzką co mi pasuje bo bo1 to ostatni cod w jakiego grałem xd
Jedynie te wślizgi mnie irytują, ale pewnie oswoje się z nimi.

A i rada dla zaczynających - wyłączcie crossplay od razu, poszuka wam meczu kilka sekund dłużej a zaoszczędzi w(pipi)u grania z pecetowcami.

Mój 1 mecz to srogi w(pipi), a potem patrze na 12 typa 10 to blacharze. Crossplay z blachą to może być we wszystkim poza strzelankami, bo taka zabawa uczciwa nie jest. 

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hubert249 napisał:

A gitara? :usmiech:

Gitara jest (pożyczona), ale będzie niebawem własna. Własny mam już wzmacniacz. Niestety ze względu na to, że jestem teraz na szkoleniu wojskowej rezerwy ( przy okazji: czy w jakimkolwiek CoD-ie była broń AKMS? ;) ) to moje nieporadne i początkowe ćwiczonka utknęły w martwym punkcie, bo ze względu na COVID bardzo rzadko jesteśmy wypuszczani na przepustki :( Także muszę poczekać, ale od stycznia planuję wynająć prywatnego nauczyciela, który mam nadzieję nada odpowiedni kierunek mojemu gitarowemu rozwojowi. To jest najlepszy sposób.

A nextgena wraz z obowiązkowym CoD-em i tak prędzej czy później zanabędę ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...