Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.10.2020 o 13:38, jaro napisał:

Bo ten nowy cod jest na ulepszonym silniku z BO3

 

Przecież Activision przed premierą jeszcze MW oficjalnie chyba mówiło, że od MW jest unifakacja silnika i wszystkie następne CoDy będą na tym samym silniku. I tak samo jest w Cold War, jest na silniku MW, ale są nałożone assety z Black Opsa. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, Czezare napisał:
4 godziny temu, szejdj napisał:
jak dotąd to tylko twoje szitposty czytam, wchodze do tematu cos ciekawego poczytac a tu ten wykolejeniec spamuje, poszedl raport

Też z wielką chęcią poczytałbym o grze.

Nie ma o czym. Gra to dno. Żeby tego było mało, Acti obiecało, że za wbicie 10 lvl w becie dostanę kilka skipów w MW. A tych ani widu ani słychu. męczyłem się z  tym ścierwem za darmo. 

Natomiast nowe mapki i bronie w MW są wyborne :sir: ciągle nie mam dość tej gry, a za moment stuknie mi 300h. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szejdj napisał:

no bo activision to banda nieudacznikow, teraz jest event halloween, odnalazlem wszystkie skrzynki zeby miec skin do broni, ale... nie ma go xdd ludzie zaczeli zglaszac problemy to odpowiedz acti: znajdzcie jeszcze raz wszystkie skrzynie to wam sie pokaze skin

Nie masz w zbrojowni? Mi od razu wskoczył.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 hours ago, Mustang said:

Jakieś opinie o finalnej wersji? Ktoś kupił na series x?

ja kupilem, pogralem pare meczy w multi poki co i jest okej  calosc zajmuje 130gb ale jezeli chcesz warzone to trzeba dociagnac 75gb jak sie nie myle

wieczorem przysiądę na dłużej do multi oraz pewnie sprawdze kampanie 

Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, kubson said:

ja kupilem, pogralem pare meczy w multi poki co i jest okej  calosc zajmuje 130gb ale jezeli chcesz warzone to trzeba dociagnac 75gb jak sie nie myle

wieczorem przysiądę na dłużej do multi oraz pewnie sprawdze kampanie 

A wygląda to jakoś wyjątkowo next genowo czy bez szczególnej różnicy? 

Odnośnik do komentarza

No miazga. Najlepsza codowa kampania od lat. Z tym że w południe odpaliłem, z przerwą 2-3h w sumie i właśnie przed chwilą wleciały napisy końcowe singla. No ale jakościowo banderasik. Teraz multi :obama:

 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...