Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś może w Cold War na Xbox One Fat? Mam wrażenie że na nowej mapie Nuketown 84 można zaobserwować spadki fps, jakby rozgrywka nie była płynna do końca. Na innych mapach tego nie zaobserwowalem. Ma ktoś podobne wrażenie? Podrzucam filmik, przewińcie do 14 sekundy. 

https://xboxclips.co/burrrza/4f4f9b17-c1d5-43dd-96bf-33da60757414

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pioooti napisał:

A na PS4 też są takie rewelacje techniczne? Bo dostałem info, że Mikołaj mi to podrzuci i nie wiem, czy przygotować się na frustrującą noc wigilijną.

Na XSX jest cyrk na kółkach jeśli chodzi o granie w grupie ze znajomymi, coraz to nowe problemy i wyrzucanie z grup.

Do nocy wigilijnej może się zmienić za pomocą patchy, ale za pełną cenę bym tego nie kupił.(była promocja 140zł za sztukę stąd mam)

Odnośnik do komentarza
Na XSX jest cyrk na kółkach jeśli chodzi o granie w grupie ze znajomymi, coraz to nowe problemy i wyrzucanie z grup.
Do nocy wigilijnej może się zmienić za pomocą patchy, ale za pełną cenę bym tego nie kupił.(była promocja 140zł za sztukę stąd mam)
Cena CoD-a na Xboxa? Pudełko? Kupiłbym po tyle choć nie mam konsoli.
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:
7 minut temu, sroxer napisał:
Na XSX jest cyrk na kółkach jeśli chodzi o granie w grupie ze znajomymi, coraz to nowe problemy i wyrzucanie z grup.
Do nocy wigilijnej może się zmienić za pomocą patchy, ale za pełną cenę bym tego nie kupił.(była promocja 140zł za sztukę stąd mam)

Cena CoD-a na Xboxa? Pudełko? Kupiłbym po tyle choć nie mam konsoli.

Była promocja przy zakupie 3-ech sztuk, pewnie chcieli nadgonić sprzedaż. Myślę, że promocja na dzień dzisiejszy już nie jest aktualna.

Podsyłam mimo to link wraz z opisem promocji.: 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/trzy-kopie-call-of-duty-black-ops-cold-war-na-xbox-series-xs-za-409-zl-13632-zl-za-sztuke/

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 23:48, kubson napisał:

właśnie mialem pisać ze wyłączenie RT załatwia sprawę 

Gram z wyłączonym RT i już myślałem ze problem rozwiązany do czasu jak dzisiaj po załadowaniu mapy w multi obraz w znajomy sposób zastygł po czym konsola zabrzęczała i cyk resecik. Kurła serio w tym acti takie partacze pracują, że szok. Ile jeszcze będziemy czekać na łatkę? Ciekawe kiedy komuś konsola od tej gry padnie...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, kakus napisał:

Dla mnie ten COD to drewno. Gram tylko w Zombies. Postacie biegają jak Pinokio. Drewniane ruchy :(. MW bije na głowę tego CODa

Treyarch z czasów BO1 i BO2 a dzisiaj to kompletnie, zupełnie różne firmy. Nie dość, że po równi pochyłej stoczyli się i zeszli na psy to na BO:CW dostali rok krócej na przygotowanie od wydawcy. Wszystko się skumulowało i mamy to co mamy, niestety:reggie:

Odnośnik do komentarza

No, średnia ta gra motzno. 

Niby w siglu się dzieje, fajnie znowu zobaczyć Reagana i innych breżniewów, sporo dobrze wplecionych skryptów. Ale albo marka się wypaliła, albo ja jestem już za stary na tego typu gry.

 

Multi mocno nijakie/średnie. Zombie nie sprawdzałem.

 

Generalnie do ostatniego MW ta gra nie żadnego startu.

No, Świetnie się strzela. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...