Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kubson napisał:

Wrócił ten event warzone jak ktoś nie zrobił, fajnie to rozkminili 

 

dobrze ze jest pan Spencer i gamepass to bez problemu można dać 330 za gierkę :banderas:

 

jaki event?

 

w ogóle co to kur.wa jest cross gen bundle, jak kupię wersję na Series X to po kiego chuja mi wersja na stary sprzęt? przecież nie będę w to grał.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, MaZZeo napisał:

w ogóle co to kur.wa jest cross gen bundle, jak kupię wersję na Series X to po kiego chuja mi wersja na stary sprzęt? przecież nie będę w to grał.

to jest dla tych co zaczną na starych konsolach i chcą grać w ulepszoną wersję jak już kupią nextgena, a ci co kupią dopiero na nextgenie to niech się przyzwyczaja do tych cen :cool:

Odnośnik do komentarza

O kur. wa jaka miazga się zapowiada :banderas: Zimnowojenne klimaty! Nie mogę się doczekać. Robert Redford, Ronald Reagan, Woods, Mason, Hudson <3 Jeszcze jakby wprowadzili możliwość pobrania singla za mniejszą kwotę, by nie trzeba było czekać na zainstalowanie srulti to już w ogóle byłoby super. 

Edytowane przez [InSaNe]
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
" userid="2818"] O kur. wa jaka miazga się zapowiada :banderas: Zimnowojenne klimaty! Nie mogę się doczekać. Robert Redford, Ronald Reagan, Woods, Mason, Hudson
Od zarania dziejów tej marki o tym marzyłem. Jednak w odróżnieniu od Ciebie ja bym singla olał ciepłym moczem, a za połowę ceny zakupiłbym li tylko Multi wraz z Warzone.
Odnośnik do komentarza

No słabo to wygląda. Gunplay w pierwszym Black Ops był bardzo fajny ale potem wszystko poszło w jakieś futurystyczne klimaty i bronie brzmiały jak jakieś zabawki, tutaj niestety jest podobnie. Ogra się singla kiedyś tam jak będzie za paczkę chipsów. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

Ogra się singla kiedyś tam jak będzie za paczkę chipsów. 

Czyli nie chcesz w to grać w ogóle. CoD-y chyba najlepiej trzymają cenę i za paczkę czipsów, nawet przysłowiowo nigdy nie zagrasz...Ja podobnie jak kolega @kubson póki co zachowałbym powściągliwość w osądach i poczekał przynajmniej do bety. Ta już odsłoni bardzo wiele...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kubson napisał:

ja jestem na 100% pewny ze Cold War nie przebije MW jezeli chodzi o multi ale po 300h chce mi sie czegos nowego + mam duzy sentyment do pierwszego Black Opsa i licze na powrot klasycznych map

Na konsoli chyba nic nowego juz sie nie pojawi w tej generacji. Jedyna gra jaka mnie aktualnie ciekawi to escape from tarkov

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...