Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś tak, że gra się freezuje i wyłącza konsole? Co najlepsze pad świeci się dalej i nie idzie nic zrobić, prócz włączenia konsoli z poziomu przycisku na obudowie. Gram na xsx i dzieje mi się to na początku ostatniej misji. Nie wiem czy to coś z konsolą czy z codem. Hard reset nic nie dał. Teraz instaluje grę od nowa.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, creatinfreak napisał:

Miał ktoś tak, że gra się freezuje i wyłącza konsole? Co najlepsze pad świeci się dalej i nie idzie nic zrobić, prócz włączenia konsoli z poziomu przycisku na obudowie. Gram na xsx i dzieje mi się to na początku ostatniej misji. Nie wiem czy to coś z konsolą czy z codem. Hard reset nic nie dał. Teraz instaluje grę od nowa.

 

 

 

Kolega oddał konsole nowa nie robi problemów

Odnośnik do komentarza

Takiego cyrku jeszcze nie było :DDDDD

 

W zeszłym tygodniu kupiłem grę, instalowała się cały dzień i pół nocy. Cały tydzień grałem normalnie, wczoraj też. Dziś rano odpalam a tu nie ma jej na dysku i wszystko ściąga się od nowa :DDDD No kur. wa cyrk. To ma jakąś ukrytą funkcję tygodniowego samousuwania!? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, blantman napisał:

 

 

 

Kolega oddał konsole nowa nie robi problemów

Kontakt robi tylko w cod. W watch dogs legion co też ma raytracing nic się nie dzieje, tak samo gry korzystające z mocy xsx czyli forza i gearsy. Nie wiem. Jutro będę w domu to zobaczę czy po reinstalację coś się poprawiło. Ewentualnie skończę bez raytracingu jeżeli to coś da. A sytuację z konsolą będę monitorował i zawsze jest gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Kontakt robi tylko w cod. W watch dogs legion co też ma raytracing nic się nie dzieje, tak samo gry korzystające z mocy xsx czyli forza i gearsy. Nie wiem. Jutro będę w domu to zobaczę czy po reinstalację coś się poprawiło. Ewentualnie skończę bez raytracingu jeżeli to coś da. A sytuację z konsolą będę monitorował i zawsze jest gwarancja.
Ja mam podobnie,w inne gry mogę bez problemu grać godzinami,w codzie potrafi się zawiesić i wyłączyć. Znajomy ma to samo,też tylko z tą grą. Na reddicie sporo podobnych postów - od wczorajszego patcha częstotliwość takich freezów się zwiększyła,więc wydaje mi się że to problem z software. Chyba nic tylko czekać na patche.



Odnośnik do komentarza
19 hours ago, creatinfreak said:

Miał ktoś tak, że gra się freezuje i wyłącza konsole? Co najlepsze pad świeci się dalej i nie idzie nic zrobić, prócz włączenia konsoli z poziomu przycisku na obudowie. Gram na xsx i dzieje mi się to na początku ostatniej misji. Nie wiem czy to coś z konsolą czy z codem. Hard reset nic nie dał. Teraz instaluje grę od nowa.

Wina leży po stronie black opsa dużo tego na reddicie i Activision na swojej stronie potwierdza ze to u nich coś nie zgrało, wiec nie masz co się martwić o konsole :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, krzysiekp392 napisał:

Olałem kilka ostatnich CoD-ów, ale nahajpowaliście mnie na tego singla, pograłbym w dobrą odsłonę w nowszej grafice. W MW multi podobno lepsze, ale sigiel takie se, a tutaj odwrotnie widzę.


Nie ma czegoś takiego jak lepsze i gorsze multi, co to w ogóle znaczy. Trzeba po prostu wybrać sobie swój styl call of duty, treyarch albo IW i do niego wybrać grę.

Lepiej nie kupuj Cold War dla nowszej grafiki bo ta wisi gdzieś pomiędzy BOII a BOIII w tej części, czyt. jest bardzo słaba.

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza

Jest dramat! Już czwarty raz mi się scrashowala konsola podczas multi, teraz grałem z dwoma kumplami i wywalało series x nam w odstępie 30 sekund xD. Patrzę jeden zniknął, za chwile drugi a po chwili u mnie freez i cyk konsola się wyłączyła. Co najlepsze jeden kumpel dzwonił ze teraz nie ma obrazu jak próbuje załączyć konsole... DRAMAT.

 

edit: dodatkowo gra po ostatniej łatce tak strasznie mi gubi klatki w multi podczas celowania z przyrządami ze czasami gra mija się z celem...

 

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LiŚciu napisał:

Ponoć jest jaka promka lub inna cebula na ta gierke. Ma ktoś jakieś info?

 

W dniu 16.11.2020 o 15:41, sprite napisał:

 

Ale nie wiem czy jeszcze można tak kupić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...