Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Luqat napisał:

Podobno już nie kupujesz, bo brak miejsca i w ogóle ;) Widać, że konik jednak silniejszy, bo parę dni temu AoA, a teraz DD :)

Ja zamówiłem dwa tomy DD u gwiazdora, także czekam z niecierpliwością. Drugi tom wychodzi 7go grudnia jakby co.

Omnibusy, to coś na co polowałem od lat, no a DD już mialem w koszyku kilka razy ;p walczę cały czas.

Odnośnik do komentarza

Przeklejam z innego forum, bo faktycznie aż grzech nie skorzystać z okazji (wtedy taki DD wychodzi 58 zł :cebula:)

 

UWAGA! POST ZAWIERA LINK AFILIACYJNY!
Dziś zauważyłem, że wchodząc przez link afiliacyjny na Ravelo np. https://go.buybox.click/linkclick_2945_65?&url=https%3A%2F%2Fwww.ravelo.pl%2Fkomiksy%2Ck12875.html ceny komiksów znacząco się obniżają, a zniżki zwiększają się najczęściej z ok. 25% do ok. 37%. Zmienia się też próg darmowej wysyłki, który po wejściu przez link afiliacyjny zwiększa się do 69 zł (PRZED RABATEM Z BLIKIEM, czyli realnie od 49 zł), ale mimo tego można znaleźć kilka komiksów we świetnych cenach np. (wszystko z dostawą do Ruchu za 5,99 zł i rabatem z Blikiem)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@tukan każdy tom Punishera to dwie historie po 6 zeszytów. Każdy zeszyt jest oddzielony jedną stroną okładkową, co w sumie daje 23 strony na zeszyt.

 

Tak przy okazji- czemu liczba stron w zeszytach jest różna? Np. zeszyt Kaznodziei ma 24 str, Punishera 22, a jeszcze innych komiksów po 20 stron?

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Skalp 3, 4, 5, Dwa tomy Punishera, Locke&key 1-5 i na deser dziś przyszły Żółwie :) Szaleństwo w tym miesiącu

Żal mi ludzi co brali żółwie bezpośrednio od wydawnictwa, wpłacili kasę już w maju i dalej nie mają swojego komiksu. Ja wziąłem z gildii (mimo, że miałem nie zamawiać u nich już nic, no ale cóż - siła wyższa, tylko oni to mieli i w dość dobrej cenie, bo 90 zł przez weekend kosztowały), wysyłka za pobraniem, gdyby miały im się stany magazynowe nie zgadzać i dziś są już u mnie :)42eaea191495b41d701b6083e77442f0.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...