Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, ze ja nic nie sprzedaje ani nie wymieniam. To zostaje. Po prostu.

Popieram, choć zdarzy mi się coś sprzedać - jeśli interesuje mnie inne wydanie.

Historyjka cienka jak pupa węża. Zresztą, tak jak większość nowego dc. Dobrze, że mam dobrze wyposażoną bibliotekę miejską i nie muszę za takie "perełki" płacić.

Z nowego DC Wonder Woman daje radę.

Odnośnik do komentarza

Ja to ukladam na polke a nie jak zwierze, wymacane przez milion osob.

 

Zresztą jaka gadka. Jestem lepszy, bo nie musze placic xD a huy mnie to? :*

Ogarnij się człowieku. Napisałem swoją opinię, a Ty tu wmawiasz coś czego nie ma. Czy gdzieś jest napisałem, że jestem lepszy? Nie, więc czytaj ze zrozumieniem. Sam też zbieram na półkę, ale tylko to co wartościowe, więc cieszę się, że mogłem przeczytać bez żalu wydania pieniędzy i kombinacji ze sprzedaniem. Czy to takie trudne do zrozumienia? Poza tym większość komiksów, które wypozyczałem było w stanie co najmniej dobrym. Nie wiem, może w Twojej bibliotece jest jakieś bydło,co sobie z rąk wyrywa książki. No i oczywiście bez łaciny nie dało rady odpowiedzieć. Brawo.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że masz chyba jakieś kompleksy, ale to nie moja sprawa, więc idź wyciskać pryszcze gdzie indziej. Napiszę ostatni raz, żebyś czytał ze zrozumieniem. Po pierwsze, to nie żadna szpilka do Ciebie, tylko wg mnie ten komiks nie jest warty kupna i miejsca na półce. No, ale skoro wydałeś ciężkie pieniądze, to będziesz go bronił jak Częstochowy, a jeszcze go nawet nie przeczytałeś. po drugie, jak się Tobie spodoba, to tylko się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeden lubi góralską muzykę, a drugi jak mu skarpety śmierdzą - cytując klasyka. No i może koneserem nie jestem, ale czytam komiksy ponad ćwierć wieku, więc chyba coś tam wiem i mogę wyrazić swoje zdanie. Eot.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłbym Kaznodzieję od razu, to jest drugie wydanie i nie sądzę, żeby nakład był duży. Komiks jest wart każdej złotówki.

Nakład jest spory, tak jak reszty z Vertigo, przykładem może być Y, który również jest drugim wydaniem.

Ja najbardziej czekam teraz na poniedziałek bo w końcu dołączy do mojej kolekcji nowy Dredd - a dokładniej Ameryka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...