Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ElTt7yf.jpg

 

Część już przeczytana.

 

Brubaker to mistrz, plus kreska Eptinga i mamy coś na prawdę wspaniałego. Jak komuś podobało się Fatale to Velvet może brać w ciemno.

 

Jason Aaron DUŻO lepiej wypada we własnych komiksach niż w świecie Marvela, Skalp czy Bękarty po prostu must have.

 

Batman... zawiodłem się na finale. Nie wiem co ten Snyder już widziwia :/ Ale rysuneczki Capullo robią robotę. 

 

Ach ten Snyder, Amerykański Wampir też już poszedł w kierunku przeginania pały do granic możliwości, czekam na finał bo już mnie męczy ta seria.

 

Thor... no kurde mam problem z tym Marvelem. Tu niby wszystko spoko ale dla mnie jakieś to chaotyczne i te finałowe bitwy i twisty jakieś z dupy.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Do mojej wrzutki wyżej:

 

Spider-Man Niebieski/Kapitan Ameryka Biały - słodki jezusie, duet Loeb/Sale to isntant win. Wspaniałe historie i świetna kreska. Nawet się nie zastanawiajcie i kupujcie.

 

Alias vol. 2 - to jest to, prawdziwe życie a nie superbohaterowanie. Bendis naprawdę zgrabnie pisze ten scenariusz a rysunki Gaydosa tylko dopełniają dzieła. Pierwsze story takie sobie ale dalej jest rozmowa Jessici z Luke'iem Cage i jest przekomiczna plus ostatnie strony w typie stenogramu Jessica vs J.Jonah Jameson, kwiczałem.

 

Czytał ktos Fight Club 2? Warto?

 

Tak, pękło dziś za jednym posiedzeniem. Fabuła bezpośrednio kontynuuje film/książkę [choć już trochę zapominam, dawno czytałem, więc mogę się mylić] więc spotkamy tutaj naszych ulubionych bohaterów. Palahniuk momentami trochę za bardzo odlatuje ale mając w pamięci jego książki, ujdzie.  Dobry plot twist z Tylerem, przebijanie czwartej ściany i słaby finał.

Odnośnik do komentarza

Muszę jeszcze dobic do kompletu Ostatniego z mężczyzn i Wiecznego. Jeszcze w lipcu 6 tomow Sagi :) a jutro 2 tomy Outcast.

 

IMG_20170622_195227.jpg

 

KAZNODZIEJA I Alias o matulu. Łowy Kravena to miod sam w sobie. Catwoman mega.

 

IMG_20170622_195206.jpg

 

 

Tu trzeba dokupic 6,7,8,9 tom, reszta leci z prenumeraty.

 

IMG_20170622_195304.jpg

 

I tu również brakuje Thora i Superiora. She Hulk w gratisie wpadł.

 

IMG_20170622_195246.jpg

Edytowane przez U Heisenberg U
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Również przeczytałem kilka zeszytów cyfrowo i mnie zniechęciło. Kreska brzydka, bohater jakiś taki nie do identyfikowania się z, no i historia lepiej podana w serialu. Chyba pierwszy taki przypadek, że adaptacja komiksu lepsza od pierwowzoru. Kończę oglądać Fargo i zabieram się za drugi sezon, w przeciwieństwie do Preachera.

Odnośnik do komentarza

Panowie :obama: do mnie leci Kaznodzieja + dwa pierwsze tomy Gotham Central. Trochę przystopowałem z zakupami, bo mam całkiem spory backlog, ale zaraz biorę się za Elektrę albo któregoś Deadpoola

Dobre zakupy. Mialem juz nic nie brac a tu Flash 1 tom za 2dyszki wiec wstyd nie brac no i JLA 4 tomiska za 150zlotówek :banderas:

Odnośnik do komentarza

To, że będziesz później miał problem z tym, żeby to wszystko sprzedać :sorcerer:

 

Sam miałem setki tomów, z czego wartościowe były tak naprawdę klasyki Moore'a, Gaimana, Ennisa czy Jodorovskiego. Resztę hovna sprzedałem lub puszczam za jakieś śmieszne pieniądze byleby się ich tylko pozbyć. Ot taka nauczka dla mnie :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.