Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem w końcu 4 i 5 tom Conana. Rogi pozaginane konkretnie. Lakierowanie przy grzbiecie tomu 5 jakby odchodziło (coś w rodzaju bąbla).

Kubek ma nadruk rozdzielczosci znaczka pocztowego, do tego zabrudzony jakimś syfem, że nawet domyć tego nie idzie.

Skarga do Hachette poszła, mają wysłać raz jeszcze.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby kogoś interesowała opinia o The Goddamed to jest przereklamowane. Jest brutalnie, jest obrazoburczo [wypaczenie biblilnych mitów] ale jakoś tak bez polotu, na siłę. Dużo poniżej poziomu Scalped czy  Southern Bastards. Sam materiał na bohatera i świat jest dobry ale historia jest za krótka a, jesli dobrze kojarzę, każdy tom ma prezentować innych bohaterów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Stwórca bardzo dobry. Nabyłem tydzień temu, po tym jak Rudiok zarzucił niską ceną i jestem bardzo kontent. Niby przedstawione tam rzeczy to truizmy, ale czyta i ogląda się bardzo dobrze. No i nie wiedziałem, że to taka cegiełka, bo prawie 500 stron. Co prawda format mniejszy, ale ogólnie wydanie bardzo na plus. Polecam jak ktoś się wahał jak ja. Cena okładkowa to 89, a teraz z wysyłką można kupić za 29 zł, także jak za darmo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie szybka piłka. Od jakiegoś czasu kolekcjonuję komiksy ale wszystkie w oryginalne. Jednym z powodów prócz samego języka jest brak reklam w takich wydaniach. W polskich odpowiednikach zawsze te reklamy mnie irytowały. Jak jest teraz, czy nadal one są? Zastanawiam się nad powrotem do ojczystego języka, choćby nad Kaznodzieją bo pamiętam, że przekleństwa dawały tam radę. Pomóżta.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skromne z dziś, Sknerus pozno, ale czekałem na wydanie poprawione, jednak za dużo błędów w pierwszym, żeby za to płacić.

Ultimate Spider mana nigdy nie czytalem, zawsze byłem wiernym fanem The Amazing, czas nadrobić braki.

No i Moon Knight, poprzedni tom bardzo mi się spodobał, to jade dalej.

 

djhl7Xb.jpg

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Odkopałem strych babci z pamiątek z dzieciństwa.  Znalazłem trochę zabytków i karton po proszku E. Ech wspominki.

 

 


ot2e84.jpg

 

w13ak7.jpg
 

 

 

1wsze numer spidera i supermana w PL. Pamiętam jak dziś jak przekonywałem matkę by dała fortunę na komiks. Czekanie z wypiekami na gębie na nowy numer i ból jak się przegapiło w kiosku.

:cool:

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Również skusiłem się na Ultimate Spider Man. Największą zaletą tej serii jest to, że jest kompletna. Nie trzeba znać 30 lat Marvela aby wiedzieć dokładnie o co chodzi. Chciałem mieć coś co da moim chłopakom namiastkę kupowania serii na bieżąco. Jak tak policzyć, że za szczeniaka kupowałem TM-Semicy po 5pln to te 13 odcinków w jednym tomie wygląda obłednie. Poza tym mam wszystkie cross-overy ultimate do czasu aż zepsuto to uniwersum za pomocą Ultimatum. Pozostaje liczyć, że Ultimate X-Men też wydadzą.

edit: teraz sobie przypomniałem, że TM-Semic wciskalo po dwa odcinki do jednego zeszytu. Tak czy siak cena i tak jest spoko.

 

Przyszedł. Trochę jestem zawiedziony jakością wydania. Tandetnie wygląda bok. Wiem, że Marvel tak czasem wydaje swoje komiksynale moje zbiorcze wydania Ultimate są czarne i to wyglada lepiej. Trudno. Nie będę tych komiksów tak eksponował.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.