Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz wyprzedaję WKKMy na alledrogo. Niektóre taniej, niektóre drożej. Ważne żeby mi się zwróciły pieniądze. Zostawiam sobie tylko klasyki do lat 90tych. Podobnie z innymi komiksami. Za dużo tego mam, 70% nie przeczytałem :D Z amerykańskich zostawiam sobie tylko te najbardziej uznane serie + Omnibusy i OHC bo te bardzo ładnie prezentują się na półkach.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio sprzedałem większość komiksów od polskich wydawców. Zostawiłem sobie tylko te z 2000 Ad od studia lain. Teraz kupuję tylko w oryginale ale rzadko, a od studia lain nadal będę brał wszystko co wydadzą.

Kupuję jeszcze star wars komiks bo warto za 13zł za 120 stron raz na 2 mce, a wydają dość świerze od marvela i całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza

up

 

no kur.wa milordzie kura, super sprawa

 

 

@Jeez

Ja olewam te Marvele, za dużo tego i jakieś miałkie się zrobiło po pierwszej podjarze. Cała ta Nieskończoność wynudziła mnie strasznie. Spidey też się jakiś nidny zrobił, Strażnicy nie porywają. WIĘC teraz tylko Deadpool plus Thor i Dr Strange od Aarona i pewnie jakieś oneshoty. 

Edytowane przez _K_
Odnośnik do komentarza

Odebrałem Punishera i przy okazji kupiłem nowe Star Warsy.

20170407_112801.jpg

 

 

Półeczka na razie uboga, ale będę uzupełniał zbiorczo. Wiedźmina też mają wydać kolejne 2 tomy. Na razie zastanawiam się nad Thunderbolts i Jonah Hex, bo w obu można by już wziąć od razu te kilka tomów co wyszły.

20170407_124909.jpg

 

I wygrzebane z pudła:

Kapitan Kloss dodawany do widocznego brukowca w 2007 roku, kupiony w 2008 bo był sprzedawany w całym pakiecie w tekturowym pudle za 40zł.

 

Ultimate X-Men z Dobrego Komiksu, od lutego 2005 miała być druga seria, nie wiem nawet czy ruszyła.

 

AVP to za to jakiś koszmar. Komiksy z DK dodawali swego czasu do KŚGry, PLAYa i nie wiem czego jeszcze. (AVP i Spider Man 2 były jedynymi komiksami, które nie były rozbite). Spluwy w tym komiksie wyglądają jak rury. Kreska nie wiem czy to specjalnie taka, czy rysownik był pijany.

20170407_144654.jpg

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...