Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, wygląda na to że ch.uj wyjdzie z mojego Xboksa na premierę. Najpierw wyczekiwanie na pre-order i zamówienie zaraz po 9 żeby potem się wysypało euro i po kilku telefonach w końcu przesłali kod do zamówienia, po czym wy(pipi)ało się payu i moja płatność trafiła do jakiegoś limbo, na koniec mati zarządził lockdown i zamknął całą imprezę.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Konsole nowej generacji, które zostały zamówione z odbiorem w salonie, wyślemy do Paczkomatu lub kurierem na wskazany przez klienta adres. Oczywiście na nasz koszt. Zupełnie tak samo będzie z innymi popularnymi preorderami: nowymi RTX-ami czy iPhonami. Generalnie przyjęliśmy zasadę, że wszelkie zakupy powyżej tysiąca złotych przekierujemy z salonu do Paczkomatu lub do kuriera. Jeżeli sprzęt z dostawą do salonu był w przedziale cenowym 500-1000 złotych, wtedy podzielimy się z klientem kosztami wysyłki. Jeśli cena była poniżej 500 złotych, wtedy koszt dostawy poniesie klient.

 

x-kom o zamówieniach na konsolę 

 

https://www.dobreprogramy.pl/amp/PS5-i-Xbox-Series-X-co-z-przedsprzedaza-Sklepy-wyjasniaja,News,111766.html

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, A.L.I napisał:

 

Oficjalny sklep allegro - odbiór w punkcie

 

Nie zamawiałem nic innego, a przyszedł SMS o nadaniu paczki w rozmiarze 'xxl' także stawiam że xbox

Pierdolisz. Ja nic nie mam :( ale by była checa, gdyby sklepy w pl spanikowane lockdownem wysłały konsole jeszcze w tym tygodniu :obama:

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, funditto napisał:

Jeszcze się okaże, że Ci którzy kupili GPU na dwa/trzy lata przez ten czas będą grać tylko w te gry, które się w nim ukażą, bo na więcej nie będzie nas stać :/ Dobre chociaż to, że nie będzie trzeba płacić po 300-350 za grę 

 

A ktoś planował inaczej? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...