Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, SetoPL napisał:

a gdzie ta promka?

 

Nie ma żadnej promki per se. Po prostu 10 listopada w ramach UGP będzie dostępny EA Play też, ale jak kupisz sobie roczny abonament EA Play teraz to przekonwertuje to na 4 miesiące UGP. Na węgierskim storze można rok EA Play kupić za jakieś 60-70zł z tego co widziałem

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, bluber said:

 

Nie ma żadnej promki per se. Po prostu 10 listopada w ramach UGP będzie dostępny EA Play też, ale jak kupisz sobie roczny abonament EA Play teraz to przekonwertuje to na 4 miesiące UGP. Na węgierskim storze można rok EA Play kupić za jakieś 60-70zł z tego co widziałem

Rozumiem żeby kupić coś z węgierskiego to trzbena VPN zmienić lokalizację, później zalogować się do sklepu, kupić i gotowe?

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, bluber said:

Na węgierskim storze można rok EA Play kupić za jakieś 60-70zł z tego co widziałem

W polskim 79,99zł więc chyba nie ma co kombinować.

 

30 minutes ago, bluber said:

jak kupisz sobie roczny abonament EA Play teraz to przekonwertuje to na 4 miesiące UGP

Możesz podać jakieś oficjalne źródło?

Odnośnik do komentarza

"Dobra wiadomość! Począwszy od 10 listopada 2020 r., Twoje członkostwo EA Play zostanie dołączone do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych kosztów. Jeśli masz przedpłacone członkostwo EA Play, pozostały czas przekraczający 50 dni zostanie zaokrąglony i automatycznie przekonwertowany na czas premiowy w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate ze współczynnikiem 3:1. Zobacz xbox.com/gamepass, aby uzyskać szczegółowe informacje."

 

Takie coś dostałem ze dwa tygodnie temu.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Wredny napisał:

A później płacz, że MS olewa nasz kraj i że nie ma polskich wersji językowych :reggie:

 

Za to są węgierskie ;)

 

Ja zakupiłem abonament od EA w 2018 r. i dopiero niedawno wykorzystałem klucz. Zagrałem tylko w dwie albo trzy gry, bo większość miałem już ograne albo mnie nie interesowała. Jak poszło info o połączeniu dwóch usług i przedłużania GPU dokupiłem abonament na rok za 80 zł w MS Store. Teraz w marketach chodzi po 120 zł więc już się tak nie opłaca.

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, MYSZa7 said:

 

@MYSZa7 Niestety na wskazanej przez Ciebie stronie brak jest informacji na temat konwersji EA Play w GPU (albo coś przeoczyłem).

 

Edit: Znalazłem opis konwersji: https://answers.ea.com/t5/EA-Play-PC/EA-Play-trafi-do-Xbox-Game-Pass/td-p/9485027

Edytowane przez yOGI79
znalezienie odpowiedzi na własne pytanie :-)
Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Nyu said:

Czyli do XGP trafiają:

- Skate 3

- Dead Space trylogia

- Mass Effect

- Dante's Inferno

- Shadows of the Damned

- Alice Madness Returns

- Titanfall 2

- Mirror's Edge

 

? :banderas:

 

QRW, trylogię Mass Effect i Dead Space akurat kupiłem na płytkach XD:dynia: ale plus jest tego taki że nie zapcham dysku tylko dane polecą z płyty. :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...