Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, A.L.I napisał:

Jeśli ktoś zamawiał z allegro - konsole są już wysyłane

 

Paczka będzie u mnie jutro :)

 

Masz też info, że będzie już jutro? Może zaczynają je nadawać i przekazywać do firm kurierskich z zastrzeżeniem kiedy mają zostać dostarczone. M$ oficjalnie przecież powiedział, że premiera jest 10.11 i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bluber napisał:

 

3 godziny temu, u55r napisał:

 

Markety Elektroniczne będą niestety zamknięte bez względu na to czy są w galerii czy takie wolnostojące :/ 

 

a skąd takie info?

 


Podejrzewa, że z (najciemniejszych zakamarków) du.py.

 

Narazie co może być otwarte (czyli wsio nie licząc galerii), ma być otwarte i robić obroty, jedynie będą obostrzenia ludzi na m2.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w Anglii wszystko non essential będzie zamknięte i tylko odbiór ze sklepu po zakupie w necie i tak do 2 grudnia. Więc premiera obu konsol raczej wirtualna, będę jeszcze dziś w Smyths i zobaczę czy tam coś wiedzą ale pewnie nie wiele się dowiem. Także prawdopodobnie konsolę dostanę na drugi rzut a i to nie wiadomo kiedy będzie :smutas:

Odnośnik do komentarza
Byłem dziś w euro na terenie parku handlowego Matarnia w Gdańsku. Ma zostać zorganizowany specjalny punkt odbioru w postaci samochodu. Będą jeszcze informować telefonicznie.
Jaja jak berety, bedzie niezla jazda i balagan czuje ze wiekszosc sklepow nie ogarnie tematu.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://gameonly.pl/news/bedzie-problem-z-odbiorem-konsol-w-dniu-premiery

Cytat

Aktualizacja #1, 18:49
Dostaliśmy odpowiedź z Media Expert:

Dzień dobry,
Zdecydowana większość naszych elektromarketów będzie otwarta. Nie pozostawimy jednak bez wsparcia klientów, którzy zdecydowali się na zakup z opcją osobistego odbioru zakupów w jednym z zamkniętych od soboty sklepów w galeriach handlowych. Z każdym Klientem będziemy w takiej sytuacji się kontaktować i ustalać nową formę dostawy. Sądzę, że opcja dostarczenia produktu do domu okaże się dla większości najwygodniejszą. Zapewniam jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby wprowadzane zmiany odbyły się bez zbędnych komplikacji.

Jeśli pojawią się jakieś nowe zalecenia ze strony rządu lub służb epidemiologicznych, będziemy elastycznie reagować.

Czyli możliwe, że po prostu odbierze się w sklepie. Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, balon napisał:


Ja też nie. No ale masz opłacone przecież itp. Ja jak coś u niech zmawiałem to nigdy z takim wyprzedzeniem nie dostawałem info tylko 1-2 przed odbiorem. 
 

Zamawiałeś z tym kodem za 100 zł gwarantującym odbiór Day1?

Zakładam, że jak kupiłem preorder za 100 zł  aby mieć pewność odbioru 10.11 to nie będą dzwonić czy emailować aby ustalić termin, bo to chyba wiadome. 

U mnie to samo :

 

Termin dostawy: skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem

Kompletowanie Zamówienia/Rezerwacji

 

zamowiłem wersję z CODem pewnie, mi 13 przyślą, bo gry nie będą mieli na 10, ehhh Polska :down:

Odnośnik do komentarza

Nie, nie. Trzeba dzwonić, napyerdalac i nie dawać im żyć. Towar kupiony jest już nasz ;) 

 

a tam poważnie to nie martwiłbym się. Mam konsolkę zamówioną w MM. W razie zamknięcia jakoś to ogarną, chociaż na razie wstrzymują się od jakichś komentarzy.

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...