Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo xkom. Jak ktoś tam zamawiał i zmieniał telefonicznie na przesyłkę kurierem to polecam sprawdzić co się dzieje w waszym profilu i czy zmienili sposób dostawy. Dzwoniłem wczoraj aby zmienić na wysyłkę kurierem i dzisiaj aby potwierdzić czy mają pełny przelew za konsole, to Pan nie mógł znaleźć mojego zamówienia. Dopiero po kilku minutach znalazł i jak stwierdził "zamówienie gdzieś utknęło i dobrze, że Pan dzwoni".

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Ogólnie trochę nieładnie Xkom się zachowuje bo aby się czegoś dowiedzieć to muszę sam do nich pisać/dzwonić. Żadnego maila w tej sprawie nie otrzymałem.

 

wczoraj dzwoniłem w przypadku odbioru w salonie mają dzwonić z salonów już odnośnie zmiany na wysyłkę. W przypadku gdybyśmy sami chcieli zmienić na wysyłkę wcześniej to tracimy kolejkę co jest dla mnie dziwne albo taki tam mają burdel. 

Odnośnik do komentarza
46 minutes ago, Moldar said:

Apropo xkom. Jak ktoś tam zamawiał i zmieniał telefonicznie na przesyłkę kurierem to polecam sprawdzić co się dzieje w waszym profilu i czy zmienili sposób dostawy. Dzwoniłem wczoraj aby zmienić na wysyłkę kurierem i dzisiaj aby potwierdzić czy mają pełny przelew za konsole, to Pan nie mógł znaleźć mojego zamówienia. Dopiero po kilku minutach znalazł i jak stwierdził "zamówienie gdzieś utknęło i dobrze, że Pan dzwoni".
 

U mnie cały czas - w realizacji, odbiór w salonie Xkom. Nie zaktualizowali też ceny po wpłaceniu zaliczki.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Ciekawe kiedy w takim razie się odezwą. Trochę lipa bo już wczoraj w komunikacji, którą z nimi wymieniam napisałem by wysłali kurierem i czy mam dopłacić już całość.

O tym, że się traci kolejkę nikt mnie nie poinformował :/

Rowniez pierwsze slysze o tej utracie kolejki. Polecialem dzis z rana do salonu, gdzie pierwotnie mialem odbierac osobiscie. Zmienili dostawe na paczkomat i wydrukowali pro forme, by wplacic na konto reszte kasy (wczesniej wplacilem 149zl). Chcialem od razu gotowka oplacic zamowienie, ale poinformowali mnie, ze nie ma takiej mozliwosci. Tylko wplata na konto. Okazalo sie takze, ze sa jakies problemy w systemie. Tydzien temu wysylalem zadatek, widza go w systemie, ale dalej nie jest zaksiegowany. Jak wchodze aktualnie w zamowienie to dalej jest widoczny odbior osobisty oraz platnosc przy odbiorze :dunno:

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Jak wyżej, e-mail wygląda na ogólną informację, którą wrzucili też na stronę.

 

Przedsprzedaż od 22 września 2020 roku

Pula sztuk dostępnych na premierę w dniu 10.11.2020 została wyczerpana.

Kolejne dostawy przewidziane są na miesiące listopad i grudzień 2020. Chcesz mieć pierwszeństwo? Wpłać minimum 100 zł i zarezerwuj konsolę dla siebie.

Liczba sztuk jest bardzo ograniczona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...