Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Ja mam pobranie bo mówili, że bez znaczenia i kolejność decyduje.

Ale gdzie mówili? Bo od początku na stronie produktu było info, że wpłacenie "zaliczki" 100zł powoduje zapewnienie sobie pierwszeństwa/dostanie na premierę. Myślałem, że ty jako człowiek biznesu będziesz zorientowany ;)  

Odnośnik do komentarza
Ale gdzie mówili? Bo od początku na stronie produktu było info, że wpłacenie "zaliczki" 100zł powoduje zapewnienie sobie pierwszeństwa/dostanie na premierę. Myślałem, że ty jako człowiek biznesu będziesz zorientowany   
Pisałem do nich czy opłacić czy nie żeby jaj nie było. I odpisali, że nie trzeba.
Odnośnik do komentarza
Just now, PiPoLiNiO said:
4 minutes ago, MBeniek said:
Ale gdzie mówili? Bo od początku na stronie produktu było info, że wpłacenie "zaliczki" 100zł powoduje zapewnienie sobie pierwszeństwa/dostanie na premierę. Myślałem, że ty jako człowiek biznesu będziesz zorientowany emoji6.png  

Pisałem do nich czy opłacić czy nie żeby jaj nie było. I odpisali, że nie trzeba.

Mi babeczka na infolinii mówiła, że dopłacać nie trzeba, a dzień później dostałem maila o konieczności wpłaty minimum zaliczki.

Odnośnik do komentarza

Ja tez dostałem takiego maila od xkom, tez zamówione 22 września no ale ja nie wpłacałem nic bo nie zauważyłem tego bardzo małego napisu mówiący o tym ze mam jakiś zadatek wpłacać, z reszta nie wiadomo gdzie.

 

widać z reszta ze sami nie ogarniają skoro te zadatki im się gdzieś gubią w systemie

 

jednak niektórzy mieli racje, ten xkom to niezłe parowy, nawet tego kodu na -100zl we wrześniu nie potrafili dobrze wysłać 

 

za to Euro bardzo porządnie :banderas: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kislawa napisał:

Napisali mi jednak ze sorry ale wysyłka 9 tak napisane na aukcji. 

 

Po zaklepaniu mam info, że przesyłka będzie u mnie 10go. Nawet jakby było kilka dni później, to nic się nie stanie. Przynajmniej nie będę musiał latać i szukać otwartych marketów. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MBeniek napisał:

Ale gdzie mówili? Bo od początku na stronie produktu było info, że wpłacenie "zaliczki" 100zł powoduje zapewnienie sobie pierwszeństwa/dostanie na premierę. Myślałem, że ty jako człowiek biznesu będziesz zorientowany ;)  

Na samym poczatku nie bylo info, ze trzeba wplacic zadatek. Pozniej wprowadzili, ze trzeba wplacic minimum 100zl. Zglupialem i polecialem do salonu, by to wyjasnic i pracownik potwierdzil, ze tak bylo. Na wszelki wypadek wydrukowal mi pro forme i wplacilem zadatek, aby nie bylo problemow. 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, MaZZeo said:

Ja tez dostałem takiego maila od xkom, tez zamówione 22 września no ale ja nie wpłacałem nic bo nie zauważyłem tego bardzo małego napisu mówiący o tym ze mam jakiś zadatek wpłacać, z reszta nie wiadomo gdzie.

 

widać z reszta ze sami nie ogarniają skoro te zadatki im się gdzieś gubią w systemie

 

jednak niektórzy mieli racje, ten xkom to niezłe parowy, nawet tego kodu na -100zl we wrześniu nie potrafili dobrze wysłać 

 

za to Euro bardzo porządnie :banderas: 

No ja za to z euro mam taką historię że po kilkunastu telefonach i podesłaniu potwierdzenia dalej nie potrafią znaleźć hajsu za konsolę :turned:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Krzysztof Tomczak napisał:

Dzisiaj do Media Markt wjechalo z 30 szt konsoli, nie wiem czy na preordery ale wyglada jakby mialy trafic na polke.

Może odbiór jutro? Kolego królu złoty, zagadaj tam w Szczecinie do lokalnego oddziału, niech się poświęcą :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...