Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonilem do Xkoma.  "Xbox nie zostal przypisany do Pana zamowienia i nie zostal wyslany. Trzeba czekac na kolejna dostawe" :dafuq: Anulowalem zamowienie i niech spiertal.aja. Oczywiscie zamowienie zlozone 22 wrzesnia z samego rana. 

Taka właśnie różnica między np. Me a xkom. Konsole zamowilem 3h temu i jutro o 10 mam do odbioru.
Odnośnik do komentarza
Zadzwonilem do Xkoma.  "Xbox nie zostal przypisany do Pana zamowienia i nie zostal wyslany. Trzeba czekac na kolejna dostawe" :dafuq: Anulowalem zamowienie i niech spiertal.aja. Oczywiscie zamowienie zlozone 22 wrzesnia z samego rana. 
Dokładnie mam tak samo .Partacze a.zapewniali mnie mailami jesczse w sobotę że dojdzie na 100%.
Na swojej stronie też zapewniali 5 października (ktoś tu właśnie posyłał linka)

Banda ..uja robić z ludzi debili jak kasę trzeba było dostać to grzeczni byli .Od dzisiaj odwrót widzę w kwestii rozmowy .Na czacie konsultant
1.przelozony już nie pracuje
2.Kontakt z innymi działami niemożliwy
3.Kontakt Z salonem niemożliwy bo robią zdalnie i sklep jest zamknięty .


Ja nie mam 13 lat żeby ktoś z taką pogardą pomagał mi w kwestii zamówienia .

Zamówienie z 22 września a gość mi mówi że na premierę nie dojdzie i muszę czekać na drugi rzut .

Nigdy więcej x-koma syf jakich mało .


Na szczęście mam alternatywę z innego sklepu i na jutro będę miał .


Przestrzegam na przyszłość ludzi nie bierzcie w tym sklepie preordera (żadnego )


Następny mail od xkomu mam tam NBA 2k21

"nba 2k21 została przełożona na 19.11.20
Gra zostanie wysłana na zaraz po przyjęciu na nasz magazyn."

Czy ja o czyms nie wiem czy oni naprawdę w matrxie żyją .


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

ja tam też sklepowi podziękuje nawet jak jutro dostanę pudło, mimo że wcześniej gierki odbierałem czasami dzień dwa przed premierą to aktualna sytuacja jest tragiczna i nie da się tego zwalić na koronkę bo czytając temat to widzę że wszystkie inne sieci jakoś to sensowniej zrobiły. 

Odnośnik do komentarza

No ja właśnei dostałem z DHL informacje, że paczkę nadano. Wiedząc, że mają zły adres (oczywiście euro zarzekało się, że poprawili) wszedłem by sprawdzić gdzie idzie przesyłka. Musiałem potwierdzić kodem SMS, który nie przychodził (euro nie przepisało mojego numeru telefonu do DHL), ale DHL wysyła też na mail. W końcu się zalogowałem i co. Euro dało dupy i opłacona paczka poszłaby na całkowicie inny adres...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, DoktorStrange89 napisał:

z tego co ustaliłem to niestety MS nie dostarczy konsoli na premierę. Konsole wysyłają z Venlo (Holandia) i dopiero wyjdzie dziś wieczorem albo jutro, przewidywana dostawa 13-15... MS woli żeby konsola leżała na magazynie, niż żeby ktoś wcześniej dostał...

Dobra godz. 16., zeskanowane w Eindhoven, teraz mają 24 godz. na dostarczenie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...