Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Schranz1985 napisał:

A ten znowu o turowosci.
Niereformowalny typ.
Walka jest najmniejszym problemem tego FF.
Poza tym była masa za(pipi)istych gier jrpg NIE turowych już nawet za czasów psx.
Np star ocean, tales of destiny 2 itd.
Po prostu tu jest nędzna wydmuszka.
No ale są rozbłyski, jest qte i niektórym tyle wystarcza.
Widocznie jestem zbyt wymagający.

Pierdolisz i slabo napisanych postacia a potem wymieniasz Tales of destiny xD 

Nie mam pojecia czego tu brakuje w postaciach i fabuły, przypierdalasz sie o cos a argumenty wyciagasz z dupy.

50 twoj post z twoim placzem, kurwa jak mi sie cos nie podoba to nie wchodze w tematy tych gier i nie zatruwam dupy innym.

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sory ale cringowy Cloud z part1 ff7r to nie ma nawet startu do Clive'a chociaż podobieństwa są w zachowaniu to przynajmniej Clive coś tam slucha co do niego mówią inni. 

 

Nie ma sensu dyskutować z tymi co gra sie nie podoba, bo aspekty które robią robotę w tej grze są totalnie przez nich niezauważalne.

 

Najważniejsze że nie ma minigierek. 

Tylko klauna wstawić jak to pewien klaun już wcześniej zaznaczyl :beka:

 

 

 

 

Screenshot_20230718-153829_ASUS_Launcher.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, oFi napisał:

Nie ma sensu dyskutować z tymi co gra sie nie podoba, bo aspekty które robią robotę w tej grze są totalnie przez nich niezauważalne

 

Zauważyłeś, że nawet gdy podawałem zalety (oprócz wad jak fabularne fetch questy) to i tak dyskusji nie było, tylko klauny od pajaców? :dynia:

  • Plusik 1
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem, dostałem normalnie epilepsji od ostatniej walki. Gra do bahamutha to 9/10 - praktycznie wszytsko mi się podobało, fabuła była ciekawa, potem już do końca mocno niestety siada.

Ogólnie jestem ukontentowany - prolog był przegenialny, było wiadome że jest to nie do doprowadzenia do końca. Bawiłem się 100x lepiej niż przy 7remake, walki z Eikonami inich epickość to jest coś za co dziękuję bo brakowało mi takiej skali walk z czasów trylogii starego GoWa.

 

Dlc nie chce, nie ma sensu nic tu dopowiadac - pewnie i sporo wątków można byłoby omówi , ale w sumie po co - nie lubię tłumaczenia wszytskiego jak krowie na rowie, a też w sumie miałkie rozwiązania fabularne z drugiej połowy gry nie zapowiadaja zeby jakiekolwiek dlc miało to rozwiazac i wnieść ten aspekt na wyżyny.

 

No i tej chujowej walki z 

Spoiler

Odynem

Nie ścierpie, a Jill do najchujowsza baba w historii gejmingu.

 

Ost <3

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, oFi napisał:

No ta Jill slabo sie wpasowała w klimat. Myślałem, że może jej się polepszy i będzie jak Tifa ale to chyba bardziej postać tragiczna niż Cid, który z kazdym wystąpieniem polepszał morale reszcie zespołu.

 

Kurczę, nawet pies lepiej od niej wypadł :kekw:

Torgal ogólnie bardzo dobrze wypadł jako kompan. Sidequest z psem ten ostatni bardzo dobry, było czuć więź z pupilem :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie mów ludziom co mają robić na forum randomie  :)

 

Kolejny pajac :D wyjdz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia nt gry panie ZNANY :leo::dynia:

btw jeden z najlepiej ocenianych finali przez fanów :)  bardzo dobrze, oby zostali przy tej formule mesjasz numer 2 lub DLC ... hmm czekam :banderas:

 

fun useeeee.png

Edytowane przez iNETSTAR
  • Plusik 1
  • beka z typa 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie zrobiłem kupę.
Mam nadzieję że następne epickie walki będą lepsze.
Jak dla mnie to lipa, długie nudne i tylko czekałem żeby te qte się odpaliło i umar.
Na prawdę momentami to miałem takie xD, co to (pipi)a jest.
Nuta jedynie na plus.
Oczywiście zginąć się chyba nie da....
Daleko do końca?
Mam nadzieję że bahamut nie jest taka popluczyna uj wie czym i rozbłyskami?
Te walki eikonow mi nie leżą, dwa czołgi, odskok kółkiem i kwadra kwadrat trójkąt.
To już zwykłe hunty wypadają ciekawiej, można się pobawić skillami itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po wydarzeniach w Tabor, chyba zaczynam odczuwać zmęczenie. W międzyczasie odpaliłem sobie FFVIIR, FFX, i kurcze XVI jednak jest uproszczona do bólu. Meczy mnie lekko ta schematyczność, o której wielu tutaj pisało. Poza schematami aktywnościowymi przychodzi moment, gdzie gdy już nie dostaję nowych umiejętności, powtarzanie nabytych już kombinacji w każdej walce robi się mega nużące. Chcę się lecieć "na pałę" aby tylko coś świeżego zadziało się w grze, jednak sumienie nie pozwala i masochizm bierze górę. Na tym "Normalu" ekwipunek nie robi żadnej różnicy co dodatkowo nie polepsza sytuacji. Z tego wszystkiego mam chyba już większą ochotę pograć w jeden z wyżej wymienionych tytułów, niż męczyć te same lokacje, tych samych przeciwników, te same misje, te same techniki w XVI. Nie zrobię jednak tego, bo wiem, że jeśli zacznę to XVI wyląduje w temacie "Właśnie porzuciłem".

 

Na razie największym wyzwaniem dla mnie w XVI była walka ze smokiem lvl50 z huntu, który miał mnie na strzała, którego jednak udało mi się pokonać ekipą lvl 38. Walka wymusila kilka(naście) podejść i starannie dobranych technik + umiejętnego operowania przedmiotami. 

 

Gra pełna skrajności, niby fanservice, z drugiej totalny antyfan, żeby sobie dzieci mógły grę przejść jedną ręką... Gdzie jest DEMOKRACJA i wolność wyboru?! 

Odnośnik do komentarza

Tu niby wszystko jest ale nic nie działa .
Masz hunty punkty reputacji itd ale gdzie nagroda?
Naszyjnik dodający 20hp gdy masz 2000? XD.
Tak samo eq, zawszę lubiłem w grach ten moment padł boss wchodzisz do nowego miasta a w sklepiku eq które winduje cie na nowy poziom i możesz wrócić gdzieś gdzie dostawałeś wperdol(np hunt)
Ale tu tak nie ma, masz 300 obrony a nowe eq dodaje 5 pkt xD
Wszystko pada za 1 razem, powinni wyebac te wszystkie levele zapychacze questy i dynamika pacing by tylko zyskała.
Jak już wybrali taką drogę to trzeba było być konsekwentnym.
Zero leveli zero eq i rozwój przez eikony.
Bardzo fajne są te umiejętności tytana.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...