Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Daffy napisał:

Czyli faktycznie wychodzi że z tych co grali mamy na forum całych trzech entuzjastów tego finala

 

A ja naliczyłem co najmniej 10, którzy dali 9 i 10. Reszta grała pewnie na Yt albo myślała, że to bedzie kolejny taki sam Final jak przed laty. Generalnie więcej entuzjastów niż w całym dziale Nintendo 

Cytat

:leo:

Wiadomo najwięcej szczekają Ci, co od początku mówili, że gra im się nie podoba i cały swój gameplay opisywali w szczegółach. Zastanawiam się po co grają w coś, co im się nie podoba, bo to jest jednak komedia. Co innego lekki zawód, ale jak się nie podoba to po co grać, lepiej odpalić coś innego niż zaśmiecać forum swoimi wypocinami co 10 minut, jak kolega Daffy (on chyba widział tylko na Yt) albo Shranz. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja grałem 63h i tylko około 30 z tego się męczyłem xD. Tak jak pisałem, żal było nie skończyć skoro wydałem 3 stówki :dog:

 

Takie 7/10 może nawet 7 z minusem ;)

 

Pisze tutaj bo yyy mogę, przepraszam, nie chciałem urazić tych 4 osób, które twierdza, że to GOTY.

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja tylko stwierdzam że bezgranicznie odjechani na punkcie tej gierki są tylko ofi, shen I krychu z tych co tu się udzielają i prowadzą jakąś chorą krucjatę z innymi co dzień wymyślając milion powodów i spisków dlaczego reszta forumka co grała w ff16 nie spuszcza się nad gierka tak jak oni.

 

  • This 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Daffy napisał:

Ja tylko stwierdzam że bezgranicznie odjechani na punkcie tej gierki są tylko ofi, shen I krychu z tych co tu się udzielają i prowadzą jakąś chorą krucjatę z innymi co dzień wymyślając milion powodów i spisków dlaczego reszta forumka co grała w ff16 nie spuszcza się nad gierka tak jak oni.

 

 

I myk do ignora. Chorągiewka się produkuje w temacie nt. gry której nigdy w zyciu nie odpali bo szcza na sony. Gorszy przypadek nawet od figaro....

 

Widac co te nintendo robi z beretem. Papcio tak samo skonczyl :beka:

 

  • Plusik 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Daffy napisał:

Ja tylko stwierdzam że bezgranicznie odjechani na punkcie tej gierki są tylko ofi, shen I krychu z tych co tu się udzielają i prowadzą jakąś chorą krucjatę z innymi co dzień wymyślając milion powodów i spisków dlaczego reszta forumka co grała w ff16 nie spuszcza się nad gierka tak jak oni.

 

Takie pytanie, grałeś w tą grę?

Odnośnik do komentarza

Na pewno grał, przecież w temacie obok miał  pretensje że ktoś mu zarzuca robienie bezsensownych wojenek konsolowych. Byłoby śmieszne gdyby okazało się że wypowiada się krytycznie o grze w którą nie grał.

Ja wracam do niej po przerwie, niestety po Bahamucie wizja chodzenia znowu za wykrzyknikami przegoniła mnie na moment w inne gry.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, aph napisał:

Twórcy 16tki właśnie zapowiedzieli nowy dodatek do Ff14:obama: mają rozmach.

 

Dodatek wygląda fajnie, klimaty dziesiątki. Szkodą tylko by w ten dodatek zagrać trzeba ograc podstawkę. Mogli by dac postać przygotowana na to dlc, to chętnie byl obadal. Coś tak Blizzard zrobił kiedyś z dodatkiem lich kinga - miałeś gotowa postać dark knighta i startowałeś z dodatku.

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że jakby jednak zagrał i nadal opiniował negatywnie (tak jak ja po ok 50h), to i tak byście najebali klaunów że honk honk :niki: Hipokryci.

 

A ósemeczka wchodzi jak złoto teraz, ile tam jest zróżnicowania w settingu: akademie szkolące najemników, wojny "ogrodów", porwanie pociągu, udaremnienie ataku rakietowego (pod przykrywką lub otwarty atak), zamach snajperski na czarodziejkę, ucieczka z pustynnego więzienia, częste zmiany teamów w trakcie misji, gdzie każdy ma swoje zadanie :banderas: O takie fajnale walczyłem, a nie prosty korytarzowy jednoosobowy powtarzalny hack n slash z najebanymi na mapce fedexami i lataniem po bazie dwieście razy z jednego końca na drugi. Mogliby FF16 zrobić jako spin-off dla chętnych na nowy, inny typ rozrywki, nastawiony na zręcznościówkę i parcie przed siebie, a ja chętnie bym przytulił stare dobre drużynowe podejście do historii.

 

edit

no i uderz w stół a hipokryzja się odezwie :banderas:

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Czyli typ ma odmienne zdanie o grze, w którą nie grał, od osoby, która grę skończyła. Co tu bronić Red? To jest jeden z tych przypadków, "jak w ogóle możecie bawić się dobrze przy tej grze, w prawdzie nie grałem, ale znam się lepiej i nie pozwalam". Przy każdym poście chwalącym grę, wkleja klauna, gdzie największym klaunem w tym temacie jest on sam. Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że tu większość to stare chłopy, a zachowanie na poziomie wczesnej podstawówki.

 

Rozumiem jak ktoś zagrał, gra mu się nie podoba i to jest normalne, bo gusta są różne i jeszcze nie wyszedł tytuł, który podobałby się wszystkim.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Czy ja go bronie? Czytaj co napisałem. Podstawówką to tu zajeżdża po obu stronach barykady, zarówno zeldziarze jak i guerniki. Wystarczyło słowo na temat negatywów gry (od kogoś kto grał), a stare zgredy lecą ze sraką. Tak samo było w GOW:R i innych AAA, których nie wolno krytykować :bella:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem wczoraj po tygodniu przerwy i gra mi się spoko.
Już dawno oswoiłem się z myślą że to nie jest FF o jakim marzyłem i traktuję ją jak każda inna gierkę.
Jestem po pojedynku z Odynem i kolejny raz powtarzam, walka 1v1 wypada bardzo fajnie.
Najgorsze są walki eikonow.
Długie schematyczne i nic nie widać.
W moim odczuciu trochę za późno dostaję się wiele skilli które bardzo wpływają na fun z walki.
No i te questy z doopy.
Po każdy fajnym momencie fabularnie/bossie wpadają te Fetch questy.
Autentycznie nie mam siły biegać po tej kryjówce choć to może minutę zabiera....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Zakładam, że jakby jednak zagrał i nadal opiniował negatywnie (tak jak ja po ok 50h), to i tak byście najebali klaunów że honk honk :niki: Hipokryci.

 

A ósemeczka wchodzi jak złoto teraz, ile tam jest zróżnicowania w settingu: akademie najemników, wojny ogrodów, udaremnienie ataku rakietowego pod przykrywką,  zamach na czarodziejkę, ucieczka z więzienia, częste zmiany teamów w trakcie misji gdzie każdy ma swoje zadanie :banderas: Za takie fajnale walczyłem, a nie korytarzowy jednoosobowy powtarzalny hack n slash z najebanymi na mapce fedexami i lataniem po bazie dwieście razy. Mogliby FF16 zrobić jako spin-off dla chętnych na nowy, inny typ rozrywki, nastawiony na zręcznościówkę i parcie przed siebie, a ja chętnie bym przytulił stare dobre drużynowe podejście do historii.

 

edit

no i uderz w stół a hipokryzja się odezwie :banderas:

 

Dokładnie o to chodzi. Patrząc chociażby ile było zróżnicowania w misjach w FF8, co chwila coś innego, dużo do zrobienia. FF16 ciągle to samo - 3 rzeczy na krzyż, boli to strasznie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Megaflare była spoko przy wrogach, których łatwo było unikać, ale czasem nikt z mobkow nie atakował przez kilka sekund i tylko sobie tak lewitowałem ładując atak, a to się zbytnio dłużyło.

 

Do końca gry leciałem już tym buildem, aż sobie na pamiątkę wrzuciłem jakąś walkę z side questa

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...