Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Persona 5 zaczęła mnie męczyć koło 100h, ale to i tak topka jrpg.
No ale cmon, 100h to mało która gierka daje radę, ten FF już przy 30 męczył bułę.

Przeszedłem właśnie 16, kurcze nie potrafię ocenić tej gry, chyba nawet nie ma sensu.
Strasznie zmarnowany potencjał.
Po endingu jak sobię rozkminie jak to mogło być zrobione a jak wyszło to eh...
Historia 2 braci, ultima, dominanci...
(pipi)a tu był materiał na giereczke generacji, a wyszło jak wyszło.
Nawet Thorgal zawył na koniec z bólu nad losem tej odsłony:P

Odkryłem wszystkie miejscówki, zrobiłem wszystkie hunty i questy.
60h nabite .
49 level.
Nie chcę mi się robić trybu FF i jakiś bzdurnych trophy dla platyny.
Może kiedyś na ps5 pro w 4k/60 z jakimiś dlckami?
No ale jak sobię przypomnę konstrukcję gry to meh.
Na prawdę jak ktoś ma wywalone w trophy to polecam robić tylko story i hunty i może odbiór gry byłby ciut lepszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krwa, rozumiem ze ten FF16 moze komus sie nie podobac, bo cośtam. Ale persona 5? Gra wybitna, ponadczasowa z zajebistymi wątkami nastolatków i oswobodzenia się ze swoich depresji i zayebaniu tych, którzy je spowodowali. Do tego muza, która podbijała klimacik w każdym aspekcie gry + artystyczne wstawki z full animacjami + idealny voice acting.

 

Zaraz ktoś jeszcze wjedzie, że yakuza 0 ma zły pacing :gachigasm:

 

 

Graczyki tfu.

  • beka z typa 5
  • This 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szanuję persony ale tak jak w życiu skończyłem więcej jrpg niż IQ ma ofi tak persony mi nie leżą w pełni, totalnie przegadane, totalnie. Do tego nie lubię jrpg opartych na zasadzie jeden hub + dungeony bez ikry, po stokroć bardziej lubię tytuły oferujące przygodę ze zwiedzaniem całego swiata, to odczucie dotarcia na nowy kontynent, do nowego miasta, odkrycia czegoś nowego jakoś mnie kręci. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

W dupie mam zdanie gościa z takim profilem na PSNie :kekw:

Zrzut_ekranu_2023-08-2_o_20_25_30.png.55e92d6aa87bae295492d1223d5466b3.png
image.png.f731de4c40cc6fb25851b8784c8516e0.png

 

 

 

Z calej mojej koneserskiej biblioteki ukończonych gier wybrałeś te, które akurat miałem ochotę ograć w jeden wieczór (poza finalem i Panią Melanią, która dala mi niezły wycisk):reggie:

 

Nice try Wezyr ale nikt się nie nabrał :niki:

Edytowane przez oFi
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Wyczyściłem dziś wszystkie hunty, Svarog mnie nawet ubił dwa razy. Zdecydowanie za pozno odblokowuje się wszystkie skille, plus jeszcze trzeba je wymaxowac, zeby uzywac z dowolnym eikonem. Teraz sobie tak wszystko ustawilem, ze prawie nie bije ze zwyklych atakow i walka sprawia duzo wiecej frajdy, szkoda, że chwile przed ostatnim bossem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...