Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Figuś napisał:

poprzednia część ma 94 na meta, dlaczego ta miała by nie mieć 95 jeżeli dowiozą?

Nie będzie takiego wyniki, gra jest zbyt podobna do pierwszej części z 2018. Wielu recenzentów za sam ten fakt odejmie po punkcie. Stawiam na 90-92 średnio, powyzej Horizona FW, ponizej Elden Ring. Gra na pewno będzie lepsza, więcej walk z bossami, fabułą pewnie też zarządzi, ale jednak w preview powtarza się stwierdzenie "że to więcej tego samego".

 

Goty to jednak inna sprawa, tutaj pewnie 50 na 50 pomiędzy Ragnarok i Elden Ring. 

16 godzin temu, creatinfreak napisał:

W takiej grze 120fps nie jest potrzebne. Ale propsy, że jest opcja. Dla mnie 60fps najważniejsze.

120 fps tryb, a niektórzy third party devsi maja problem z 30 fps ostatnio, jak w każdej branży istnieje przepaść pomiędzy topem a wyrobnikami :). 

6 godzin temu, Rotevil napisał:

Chciałbym żeby było więcej trudniejszych bossów niż w poprzedniej części, Valkyrie były fajnie, ale za dużo ich było, końcowa to była powtórka wszystkich poprzednich. 

Na pewno bossów będzie ogolnie duzo więcej, niż w 2018. Myślę, że na jakiegoś top unikalnego też możemy liczyć. Gra jest bardziej wypełniona contentem, jedynka była w sumie troche za spokojna, jak na tę serie, teraz liczę na przypierdolenie od początku:). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Bez kitu xD "Żaden gow nie miał średniej 95" goty argument "za bardzo podobna do poprzedniczki" jeszcze lepszy xD oryginalny gow 2 też był zwykłym rozwinięciem jedynki a jednak był rozpierdalatorem. Jak gra będzie koksem to i będzie miało to mityczne 95. Znaczy nie będzie miało bo nie wygląda to na tak dobrą gre no ale wiecie o co cho :nosacz3:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie zapowiada się poziom DLC taki sam jakim GoW 2 (2007) był dla GoW 1 (2005) xd Jest preview IGN z chyba nowymi informacjami i (daję w spoiler ale nic na temat fabuły tam nie ma):

Spoiler

-będą wykończenia specyficzne dla każdej broni

-tarcze mają różne właściwości,

-w ciągu 5h rozgrywki pojawiło się trzech różnych bossów

-build lecący w stun i wykończenie jest bardzo ok

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te rozkminy z dlc to niezła odjlejka. Od czasów prehistorycznych sequele były podobne. Czy to red alert względem c&c, gearsy 2 względem gearsow 2, baldur 2 względem baldura 1, uncharted 2 względem uncharted 1 i często te drugie części były przyjmowane lepiej niż poprzedniczki.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Od czasów prehistorycznych sequele były podobne. Czy to red alert względem c&c, gearsy 2 względem gearsow 2

Te gry były najbardziej do siebie podobne :kaz:

 

Dla mnie nazywanie GoDa to po prostu żart forumkowy. Rozumiem jakby to była 5 albo 6 odsłona tego samego bez większych zmian. Ale bez przesady Ragnarok to być może 6 odsłona cyklu ale dopiero druga część w tej formule, więc nie ma jeszcze zmęczenia materiału. 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze juz się trochę wyciszy temat Ragnarok do premiery, walenie skrinami i innymi opowieściami. Gdzie człowiek nie wejdzie to zaczyna się Spoiler miejscówek itp. Oczywiście marketing, murale itp ok. Na temat samej gry proszę się wyciszyć do premiery. Kto ma dojścia do jakichś redakcji to niech poprosi o niespamowanie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przedwczoraj wysłałem taką prośbę do wszystkich redakcji w Polsce, w tym do samego gruchy z PPE. Taką dostałem odpowiedź:

Spoiler

"Dziękujemy, zgłoszenie zostało przyjęte".

No i niby fajnie, ale wczoraj wchodzę sprawdzić, czy nie przesadzają z tańcem, a tam co? Oczywiście jebany grucha przyjął zgłoszenie, a jednocześnie zrobił prawie recenzję:

God of War Ragnarok intryguje opowieścią i zapewnia znane doświadczenie. Grałem w nową przygodę Kratosa (ppe.pl)

Edytowane przez SlimShady
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak komuś przeszkadza PPE to zawsze pozostaje opcja nie czytania tego ścieku :lapka: ja tak robię i problem z głowy. 

Zawsze mnie śmieszy jak ktoś narzeka na ten portal a jednocześnie wkleja do niego linki, uzasadniając że go czyta. To coś jak oglądanie patostreamerow, których ludzie obserwują niby dla beki a jednocześnie nabijają im wyświetlenia, nakręcając ten syf.

 

O pierwsza strona czyli prawda 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...