Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Square said:

Dubbing PL

 

Dubbing całkiem ok, ale ja jestem generacja, ktora zaczynała swoją przygodę z grami konsolowymi od PS One i miała do czynienia z tylko z wersjami języka angielskiego. I za każdym razem jak słyszę polski dubbing, to mnie to śmieszy. Kompletnie nie pasuje do do gier. Chociaż Uncharted 2, w kwestii dubbingu, to małe arcydzieło. Kapitalne tam polski język pasuje.

Odnośnik do komentarza

A Cyberpunk jak wypada na tle angielskiego? W Polsce jak gra nie ma dubbingu, to ciężko ją sprzedać, napisy od biedy mogą być, ale jak nie masz ani tego, ani tego, to nie potańczysz. No może w jakichś grach, gdzie są śladowe ilości tekstu i dialogów albo inne szpszpszpszp, to przejdzie. Z drugiej strony jesteśmy tak dużym rynkiem, że ta kinówka powinna być zapewniona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Figuś napisał:

najgorzej w PL dubbie to głosy gówniaków wychodzą, cały czas masz wrażenie jakbyś gumisie oglądał

 

PL wypadało zawsze zajebiście w grach 2D. Tam przynajmniej lip sync się zgadza :):).

 

Jakieś Baldury czy inne Tormenty to był miód lokalizacyjny. Szkoda, że te nowe RPGi 2D typu Divinity albo Baldur 3 wychodzą tylko z kinówką, bo chętnie znowu Fronczewskiego bym posłuchał. IMO lepsze niż angielski odpowiednik. Wiedzmin to nie ma co tutaj porównywać  bo to natywnie pod PL. Cyberpunk juz nie miał głosów pod PL, angielski był podstawą i wypadł znacznie lepiej,   też samo uniwersum do PL nie pasuje zupełnie. 

 

God of War 2018 był znośny w PL, ale po godzinie gry byłem już z angielskim Kratosem i było jednak dużo lepiej (I ten lip sync :D).

Odnośnik do komentarza

Tak czytam te posty i dziwię się, że sobie tak spoilujecie przyszłe doświadczenie, oglądając takie trailery.

Kiedy na SoP zobaczyłem, że po reklamie DualSense wchodzi ten zwiastun to wyłączyłem, bo po co mam oglądać?

Wiem, że to druga część zajebistej gierki, która pewnie będzie jeszcze lepsza, od studia, które crapów nie robi.

Oglądanie trailerów nie utwierdzi mnie bardziej w zakupowej decyzji, bo i tak wiadomo, że biorę na premierę, a jedynie może zdradzić parę scen, czy nawet fabularnych twistów.

Odnośnik do komentarza

Ja obejrze wszystko co mi puszcza. I tak ogladajac to na yt nie mam tego efektu co w domu na duzym ekranie z padem w reku. Kompletnie inne doswiadczenie.  Z drugiej strony to nie sa jakies grube spoilery tylko trailer. Nie ma co sie scierac o fragmenty to bedzie  epicka przygoda a tutaj najwieksza frajde sprawiaja walki wiec kilka cutscenek nikomu nie zaszkodzi :mevek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...