Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie, 

 

obserwuje temat chyba od 100 strony ale teraz mnie naszło na rejestracje. Część z was pewnie obserwuje rynek częściej i dłużej, powiedzcie proszę jaka jest realna kwota za która można dzisiaj kupić konsole od Januszy z OLX? Mam dosyć polowania na swoj egzemplarz w sklepach, ps4 sprzedane i rozważam opcje zakupu z drugiej ręki. U mnie w Gdyni wisi konsola z dodatkowym padem i spidermanem z sackboyem. Czy da się kupić taki zestaw za mniej niż 3700? Widziałem golasy za 2800 ale jak dzwoniłem to w moment nieaktualne... z góry dzięki :) 

Odnośnik do komentarza

Generalnie chodzi o Trójmiasto. Jak coś sensownego się pojawia (poniżej 3000) to znika w dwa dni max. Bundle niespecjalnie mnie interesują a i gry ciężko pewnie sprzedać (mam kilka na koncie cyfrowych które chciałbym ograć). A sztuki które mimo tego, że wiszą już jakiś czas, są nie do negocjacji :) Właśnie ostatnio usłyszałem, że cena w sklepach też rośnie i prędzej czy później się sprzeda... Ustawię sobie powiadomienia na wątek, może uda się coś wyrwać ze sklepu (no może poza tym z telewizorem:) )

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Tetech napisał:

 Jak coś sensownego się pojawia (poniżej 3000) to znika w dwa dni max.

 

Dwa dni w przypadku dobrych ofert na PS5 to wieczność, bo jak takie pojawiają się w sklepach to znikają w dwie minuty. :D

 

Co do ludzi, którzy oferują po 3k i więcej to nie bardzo ich rozumiem, bo takich ofert u mnie w mieście jest kilkanaście, więc nie wiem na co liczą tacy sprzedający. No ale ktoś chce sprzedać, a ktoś chce sprzedawać. :)

 

Jakbym był jeszcze na kupnie to bym albo próbował wynegocjować z olx za 2800-2900 max, albo czatował na zestaw ze sklepu, ale wtedy nie ma wybrzydzania, tylko trzeba brać co jest, bo znikają momentalnie.

 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym podziekować koledze @kobe720za podrzucenie linka w poniedzialek do MM. Udało mi się kupić po 3 miechach polowania. Zestawik z dodatkowym padem, pulsami i soulsami :) Patrzac za jakie ceny niektorzy kupuja golasa z olx to zrobilem dobrego deala. Wirtualne piwko dla Ciebie ;)

Co do samej konsoli to jest spoko, system śmiga az miło a w porównaniu do 4 letniego slima jest bezgłośna ;) Pulsy tez spoko, chociaz dopiero z dzwiekiem 3d. Jak podpialem do ps4 to bida straszna. 

 

Odnośnik do komentarza

Z moich obserwacji wynika, że nikt nie wie, kiedy naprawdę będą dostępne szerszemu gronu konsole ;)

 

Zagraniczne portale donoszą o drugiej połowie roku, angielskie pisały że cały 2021 będzie pod znakiem braku dużych dostaw.

 

W grudniu portale pisały że miesiąc, dwa i będzie ok. Minął ten czas i dalej kiepsko. Piszą teraz znów 3 miesiące. Ja straciłem nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza

https://www.allphones.pl/Konsola-SONY-PlayStation-5-Wersja-z-napedem-d3.htm?tab=description 

 

 

 

Nie wiem co to za sklep i jakie ma opinie, fakt że chcą przedpłaty, a konsol na stanie podobno 18 szt.  Cena rekomendowana przez Sony.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany....

 

Link wyskoczył po wpisaniu w wujka google ps5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez StaryGraczPegasusa
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Z moich obserwacji wynika, że nikt nie wie, kiedy naprawdę będą dostępne szerszemu gronu konsole ;)

 

Zagraniczne portale donoszą o drugiej połowie roku, angielskie pisały że cały 2021 będzie pod znakiem braku dużych dostaw.

 

W grudniu portale pisały że miesiąc, dwa i będzie ok. Minął ten czas i dalej kiepsko. Piszą teraz znów 3 miesiące. Ja straciłem nadzieję ;)

To co pojawia się teraz w sklepach to jest ten rzut, ktory był zapowiedziany w grudniu. Obawiam się, ze jak to zejdzie to szykuje się posucha conajmniej do wiosny 

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie to debile.
Nigdzie nie ma, ceny sięgają zenitu ale jest 1 magiczny sklep puszczający poniżej ceny rynkowej...
Równie dobrze można kupić na olx po przedpłacie od gościa który ma konto założone tego samego dnia i randomowe foty z neta.
Wszystko do się sprawdzić, nawet mi ich nie żal.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj, cos tam chyba w MM.pl im te PS5 nie schodza - kupilem 8.2. PS5 za 3479 z Soulsami, 2xDS i Pulsami i mialem 24h czasu na wplate. Dzisiaj w sumie pomyslalem czy jednak sobie tego nie wziac, napisalem na support w MM.pl i dostalem link do platnosci jeszcze na 24h rzekomo (sprawdzalem, dziala). Nie mam wielkiego parcia, a i tez rozbijajac zestaw wychodzi troche drozej za konsole niz normalnie i ciezko podjac decyzje co tu poczac - tzw. dylematy nieco wypalonego gracza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...